Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

Gaila, kad musiskiai nors giliai sirdyje kirbejo tokia nuojauta, bet tikejausi, kad ivyks stebuklas ir vistik praslysim. Kas labai nustebino blogaja prasme, kad mano estukai nepapuole. verysad.gif Buvau beveik isitikinus, kad jei tai jau tikrai bus finale. Bet dziaugiuosi uz savo rumunus ir kad kroatas praejo. Sitas pusfinalis tikai buvo stipresnis ir ivairesnis. Ne toks kaip pirmas vienos balades su keletu isismciu.
Atsakyti

Jei toks nesvarbus, ko taip dažnai čia lankotės?
Manote lietuviai vieni forume kartu susėdę komentuoja Euroviziją? Akivaizdu, kad tuo ženklu ir ne tik juo buvo dalintasi ir raginta nebalsuoti ir t.t. O dar ir klipo nebuvo, dar mažiau apie juos žinojo.

Įsitrauksiu į diskusiją, nors šiaip esu tyli stebėtoja. Dėl tų maksimalių pastangų nebuvimo iš dalies sutinku. Tikrai buvo įdėta per mažai pastangų, nes iki išvažiavimo į EV žiniasklaida nieko apie juos nerašė arba aš tiesiog nemačiau. Kad kažkur buvo nuvažiavę, ok, bet tikrai to nepakanka. Klipo nebuvimas dar ne rodiklis. Taip, tai svarbu, bet ne visos šalys juos turi pasidarę. Čia galėčiau kaltinti ir per ilgą LT atrankos procesą, kai po jos buvo likę tikrai sąlyginai nedaug laiko, bet žinoma esant norui ir bent šiokioms tokioms galimybėms, viskas įmanoma. Aš manau jie tiesiog neturi patirties komunikacijoje, nes yra daugiau alternatyvūs atlikėjai, kurių ir Lietuvoj nedaug kas žinojo iki atrankos.
Dėl pačio pasirodymo, po bulgaro gero sudainavimo buvo baisu klausyti. Šiaip visada palaikiau, tikrai nuoširdžiai tikėjausi, kad papuls toliau, bet vos tik prasidėjus dainai buvo akivaizdu - ne šiemet. Pradžia buvo labai silpna, Viktorija atrodė išsigandus kažkokia, susikausčiusi, matėsi, kad jaudinasi, balsas irgi ne pilnumoj skambėjo. Kažkur nuo vidurio įsivažiavo. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tanite: 12 gegužės 2017 - 09:43
QUOTE(Tanite @ 2017 05 12, 10:32)
Dėl pačio pasirodymo, po bulgaro gero sudainavimo buvo baisu klausyti. Šiaip visada palaikiau, tikrai nuoširdžiai tikėjausi, kad papuls toliau, bet vos tik prasidėjus dainai buvo akivaizdu - ne šiemet. Pradžia buvo labai silpna, Viktorija atrodė išsigandus kažkokia, susikausčiusi, matėsi, kad jaudinasi, balsas irgi ne pilnumoj skambėjo. Kažkur nuo vidurio įsivažiavo. 

Aš lygiai taip pat mačiau.
Man iš esmės keista, kai taip nutinka atlikėjams. Jau ne pirmam taip buvo. Atrodo, kad labiausiai jaudintis turėtų atrankoje, ypač kai Lietuvai jie nelabai žinomi buvo. O kai įveikė atrankų baimę, kai žmonės jais pasitikėjo ir išrinko, tai regis būk laimingas, linksmas, griebk su džiaugsmu jautį už ragų ir atsakingai bei tvirtai atstovauk savo šalį. Ko jau ten taip bijot, kai tiek kelio nueita?
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2017 05 12, 00:13)
Mano austras paskutiniu ėjimu. Valio!!!
Drąsiai teigiu, laimės Portugalija. Palaikysiu švedą ir austrą.

Oi ne tik ne Portugalija. Dvejus metus is eiles raudu dainos neitversiu. biggrin.gif Jau tada geriau Italas su savo bezdzione. tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2017 05 12, 00:24)
Lietuviai buvo tragiski, bet cigonas, austras, norvegas ir belorusis tai neturejo ten patekti.

Estai gaila kad nepateko ir sveicare(rumune) gaila kad nepateko. Ziurejau sveicaru atranka visai ji patiko. Kazkass negerai su zziurovu skoniu

Beveik su viskuo sutinku, tik norvegas buvo vertas finalo, toks atsiputes man patiko. smile.gif Bet Papai su baltarusiai tikrai neverti finalo.
Atsakyti

Aš lygiai taip pat mačiau.
Man iš esmės keista, kai taip nutinka atlikėjams. Jau ne pirmam taip buvo. Atrodo, kad labiausiai jaudintis turėtų atrankoje, ypač kai Lietuvai jie nelabai žinomi buvo. O kai įveikė atrankų baimę, kai žmonės jais pasitikėjo ir išrinko, tai regis būk laimingas, linksmas, griebk su džiaugsmu jautį už ragų ir atsakingai bei tvirtai atstovauk savo šalį. Ko jau ten taip bijot, kai tiek kelio nueita?

Na ko gero čia daug psichologinių subtilybių tame yra. Visi esam skirtingi, savaip išgyvenam tas baimes ir jaudulius. Tik mums galbūt sunku suprasti, kaip taip gali nutikti scenos žmogui, kuris koncertuoja ne 1 ir ne 2 metus. Auditorijos dydis manau čia tikrai neturėjo būt lemiamas veiksnys. Na yra kaip yra, tiesiog gaila neišnaudotų galimybių.

Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2017 05 12, 10:49)
Oi ne tik ne Portugalija. Dvejus metus is eiles raudu dainos neitversiu. biggrin.gif Jau tada geriau Italas su savo bezdzione. tongue.gif

Aš irgi to apsiseilėjusio portugalo nenoriu matyti nugalėtoju. Geriau jau tada tas italas- bent į vyrą panašus. Na, o jei ne į vyrą, tada tebūnie bulgaras.
Atsakyti
Sutinku visiškai su Marijonu: ir dėl nepasiruošimo, ir dėl pilvelyčių

Marijonas Mikutavičius rėžė: „Fusedmarc“ namų darbų nepadarė"

Skaitykite daugiau: http://zmones.lrytas...utm_medium=Copy
Atsakyti

Tiksliai Marijonas nusakė, kad mūsiškiai atrodė piktai. Tikrai pritariu. Net ir per prisistatymą jie atrodė pikti, kur jau link scenos eina. Aš suprasčiau, kad norėjo sudaryti ryžtingumo, veržlumo įspūdį, o gavosi pikti ir grėsmingi, kas automatiškai sukuria atmetimo reakciją. Atrankoje man jie buvo stipresni.

Atsakyti
Ne nu, jie biškį nedaciokos smile.gif nors ir gerąja prasme smile.gif http://tv.lrytas.lt/...ivyko--1101295/
Atsakyti

Portugalas neaplenkia italo pagal statymus (o jie kaip matom gana tiksliai pasiteisina). Aš manau, kad bulgaras ir portugalas kovos dėl antros vietos. Labai tikiuosi, kad visgi Kristianas (Bulgarija) bus antri, nes Portugalija šiemet kažkoks nevykęs, perspaustas teatras.

Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 12, 09:49)
dar ir nederamais ženklais ją apkaltino biggrin.gif http://www.alfa.lt/s...-daugybe-zmoniu nu žodžiu, "pasisekė" tai mūsų vištytei smile.gif

Manau Viktorija nenorejo nieko izeisti, o norejo savo tuos ilgus nagus parodyti. O kad toks zenklas nepadorus ir izeidziantis tiesiog nezinojo taip sumazindama ir taip menkus savo sansus patekti i finala.
Papildyta:
QUOTE(Miškų avietė @ 2017 05 12, 11:12)
<p>Portugalas neaplenkia italo pagal statymus (o jie kaip matom gana tiksliai pasiteisina). Aš manau, kad bulgaras ir portugalas kovos dėl antros vietos. Labai tikiuosi, kad visgi Kristianas (Bulgarija) bus antri, nes Portugalija šiemet kažkoks nevykęs, perspaustas teatras.</p>

drinks_cheers.gif
Atsakyti

Italo nežiūrėjau specialiai, noriu pirmo įspūdžio finale. Bulgaras man labai patiko, tik aš kažkur pamačius foto galvojau, kad ten mergina lezbietė  :mastau: Pasirodo vaikinas  :hihihi: Iš vakar dar norvegas labai gerai susiklausė. Šiandien net vyrui sakiau, kad tiek norvegas galvon įsmigo, kad tiesiogine prasme I'm gonna kill that voice in my head  :lol:  :lol: 
Portugalo negaliu žiūrėti dėl mimikų, sukuria psichiškai neįgalaus žmogaus įspūdį. Spekuliuoja liga ar ne, nežinau, bet man rodos tikrai turi sveikatos bėdų, apranga tai pasako (neįprastai per dideli marškiniai, švarkas, atrodo kažkas ten po rūbais primontuota ir taip maskuojama). Žinoma, tai nėra kažkoks esminis dalykas, kuris įtakoja pasirodymą, tačiau tai pastebima.

Atsakyti