Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(Ner4Leo @ 2017 01 17, 18:14)
Jei laimes berniukas JIS MANO biggrin.gif

Nelaimės. Laimės LeKlein - "Ouch!".
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2017 01 17, 09:55)
biggrin.gif  buvau jo koncerte- balso nėra, bet koks šarmas , kokia įtaiga, visa arena visą koncertą ant kojų stovėjo ir pagal jo pirščiuką lingavo

Kada buvot? Buvau 3 kartus, tai nežinau kodėl, pirmas buvo pats pačiausias, įspūdžiai fantastiški, o jis pats nuoširdžiai bendravo su publika, o trečias kartas, įspūdis toks, kad tik atidirbo ir eikit visi n.. rolleyes.gif
Atsakyti
Komisijai nepatiko Matačiūnaitės daina
http://www.delfi.lt/...s.d?id=73478598

O man, nors ir trūksta energetikos, bet visai įdomi daina, jau geriau nei tie nusibodę skystalai, kurie šleikštulį kelia cool.gif
https://www.youtube....h?v=ydrQGRD7u9c

Ar tik komisija nebus pasirinkusi į Euroviiją siųsti Mią.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 18 sausio 2017 - 02:33
QUOTE(Anakure @ 2017 01 18, 02:31)
Komisijai nepatiko Matačiūnaitės daina
http://www.delfi.lt/...s.d?id=73478598

O man, nors ir trūksta energetikos, bet visai įdomi daina, jau geriau nei tie nusibodę skystalai, kurie šleikštulį kelia cool.gif
https://www.youtube....h?v=ydrQGRD7u9c

Ar tik komisija nebus pasirinkusi į Euroviiją siųsti Mią.

Ir man šį kartą nepatiko, labai jau skystoka ax.gif

O Mia palaikiau tik prieš baumilą ir Linkytę, nes tie iš viso man fe buvo. O šiaip tai labai nenorėčiau, kad važiuotų Mia. Labai sunkios energetikos, tragiškas toks žmogus, pastoviai su tuo nusivylusiu gyvenimu ir dainomis apie tai. Jau žymiai tada geriau vėl Donatas biggrin.gif O kad komisija ją stums, tai irgi manau. Atsižvelgs į užpraeitų metų rezultatus, kad vos neišvažiavo ir stums.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 01 18, 10:45)
Ir man šį kartą nepatiko, labai jau skystoka ax.gif

O Mia palaikiau tik prieš baumilą ir Linkytę, nes tie iš viso man fe buvo. O šiaip tai labai nenorėčiau, kad važiuotų Mia. Labai sunkios energetikos, tragiškas toks žmogus, pastoviai su tuo nusivylusiu gyvenimu ir dainomis apie tai. Jau žymiai tada geriau vėl Donatas biggrin.gif O kad komisija ją stums, tai irgi manau. Atsižvelgs į užpraeitų metų rezultatus, kad vos neišvažiavo ir stums.

Bet tai, kad šiais metais Mios daina, tai kažlas tragiško. Tada kai ji dalyvavo su Baumila ir Linkytė, buvau už ją, nes daina nebloga buvo. Bet šiais metais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2017 01 18, 00:56)
Kada buvot? Buvau 3 kartus, tai nežinau kodėl, pirmas buvo pats pačiausias, įspūdžiai fantastiški, o jis pats nuoširdžiai bendravo su publika, o trečias kartas, įspūdis toks, kad tik atidirbo ir eikit visi n.. rolleyes.gif


prieš pora metų Žalgirio arenoje. Nuostabus koncertas buvo wub.gif ir pats jis twitery rašė, kad Kaune buvo jo geriausias koncertas wub.gif Nesu jo fanė, bet buvo super
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 01 18, 09:45)
Ir man šį kartą nepatiko, labai jau skystoka ax.gif

O Mia palaikiau tik prieš baumilą ir Linkytę, nes tie iš viso man fe buvo. O šiaip tai labai nenorėčiau, kad važiuotų Mia. Labai sunkios energetikos, tragiškas toks žmogus, pastoviai su tuo nusivylusiu gyvenimu ir dainomis apie tai. Jau žymiai tada geriau vėl Donatas biggrin.gif O kad komisija ją stums, tai irgi manau. Atsižvelgs į užpraeitų metų rezultatus, kad vos neišvažiavo ir stums.

Nu neee, tada jau geriau lai Pilvelytė važiuoja, nei Mia biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mjforever @ 2017 01 18, 11:54)
prieš pora metų Žalgirio arenoje. Nuostabus koncertas buvo  wub.gif  ir pats jis twitery rašė, kad Kaune buvo jo geriausias koncertas  wub.gif Nesu jo fanė, bet buvo super

Čia gal tada, kai pasikvietė į sceną vieną fainą lietuvaitį? Neblogai jie ten pabendravo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2017 01 18, 12:54)
Nu neee, tada jau geriau lai Pilvelytė važiuoja, nei Mia biggrin.gif

Ir ta tragiška asmenybė. Kaip norėtųsi tokio atsipūtusio tokio lietuvioko, panašiai kaip Pojavis, kad buvo, tik, be abejo, su puikiu balsu ir talentu.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 01 18, 09:45)
O šiaip tai labai nenorėčiau, kad važiuotų Mia. Labai sunkios energetikos, tragiškas toks žmogus, pastoviai su tuo nusivylusiu gyvenimu ir dainomis apie tai. Jau žymiai tada geriau vėl Donatas biggrin.gif O kad komisija ją stums, tai irgi manau. Atsižvelgs į užpraeitų metų rezultatus, kad vos neišvažiavo ir stums.

Man Mia irgi nepatinka su tuo tragizmu amžinu. Jau geriau tada Pilvelytė, ji ilgiau eilėje laukia lotuliukas.gif Pasimals Aminata šalia kaip autorė, vėl bus reklama, vėl turės apie ką spauda rašyti tongue.gif
Atsakyti
Mane absoliučiai užbūrė ir galvoj kelinta diena sėdi G. Vagelio "feel mysef free" rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2017 01 18, 20:03)
Man Mia irgi nepatinka su tuo tragizmu amžinu. Jau geriau tada Pilvelytė, ji ilgiau eilėje laukia  lotuliukas.gif Pasimals Aminata šalia kaip autorė, vėl bus reklama, vėl turės apie ką spauda rašyti  tongue.gif

Aš už tai, kad į Kijevą važiuotų Lolita Zero devil.gif
O apie Pilvelytę kol kas per anksti spręsti kol nėra dainos. Mia man patiko, jos balsas malonus.
Atsakyti

O man smalsu išgirsti Pilvelytės dainą, žinant, kad ją sukurė Aminata :)

Atsakyti