Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

Labas visoms :)

Vakarykščiai rezultatai nenustebino. Nuo LT atrankos, kai juos išrinko, maniau, kad į finalą nepateks. 

Sirgau už austrą ir bulgarą. Austro pasirodymas su tuo mėnulio saldokas, per vaikiškas pasirodė, bet va bulargiukas tai pateisino lūkesčius :wub: Labai džiaugiuosi, kad jis visiškai pelnytai pateko į finalą! Labai norėčiau, kad būtent Kristianas užimtų antrą vietą, o pirmą paimtų Francesco  :) 

Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2017 05 12, 09:30)
O aš pagirsiu Fusedmarc'us už nesilpėšymą: labdaros koncerto jie neorganizavo, videoklipo neparodė ir ko gero neparodys- kam jis dabar reikalingas, buvo galima jo ir nefilmuoti. Žodžiu, šaunuoliai- sutaupė tiek valstybės, tiek savo, tiek mūsų pinigų- ar galima dėl to pykti?  smile.gif
[right][snapback]71623389[/snapback][/right]

Kuo šaunuoliai? Šaunuoliai būtų, jei viską padarytų, gerą pasirodymą surengtų, išsireklamuotų, bendrautų per vertėją, aukštą vietą paimtų, Lietuvą garsintų. Su minimaliom pastangom stebuklo reikia, kad pasisektų, nes paprastai maksimalistams sekasi. Minimum gali vos ne bet kas, o vat maksimum tikrai ne bet kas
Atsakyti

Pritariu Montevertei. Komunikacija yra labai svarbu Eurovizijai. Pvz pernai Donatas tikrai išmaniai reklamavosi, mokėjo išnaudoti soc. tinklus savo naudai, aktyviai su žurnalistais bendravo ir pan. Reklama labai daug ką reiškia, o šiemetiniai... manyčiau daug žmonių iki vakarykščio pasirodymo jų net nebuvo girdėję.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miškų avietė: 12 gegužės 2017 - 08:41
dar ir nederamais ženklais ją apkaltino biggrin.gif http://www.alfa.lt/s...-daugybe-zmoniu nu žodžiu, "pasisekė" tai mūsų vištytei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 12, 10:19)
Mūsiškė kaip suprantu nepraėjo dėl socialinių tinklų reikalų. Jos negerbė. Jau tas juodaodis iš pradžių ją pajuokė, ėmė mekenti, tyčiotis iš jos dainos. Jai reikėjo stiprybę parodyti parodyti gražioje formoje jau tada. O ji kaip vaikiukas susigūžė ir irgi perėmė pati jos dainos patyčių manierą. Būtų gėja, tai būtų pagailėta, o kai nė gėja, tai ir visi ėmė varyti ant jos.


nesąmonė. Kiek tuose socialiniuose tinkluose ES žiūrovų sėdi? kiek žmonių tą juodį žiūrėjo? o kokia apskritai ESC auditorija?
tai buvo be garso, be vaizdo numeris. Tik į galą išsikrovė. Giržado šutvė nesugebėjo scenoje numerio parodyti. Viktorija savo darbą padarė puikiai, o visa kita buvo režisierių rankose. Aš myliu tą dainą, bet ji turėjo būti kitaip tame kontekste kamerų ištransliuota. Per repeticijas jos reitingai laaabai išaugo, net vaizdas buvo dinamiškas, visa plevenanti kaip ta liepsna, o per pasirodymą prigesęs vaizdas.

Aš, aišku, už tai, kad visas ESC konkursas būtų toks, su originaliomis formomis, melodijomis, o ne vieno žanro, popso.

Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2017 05 12, 09:51)
nesąmonė. Kiek tuose socialiniuose tinkluose ES žiūrovų sėdi? kiek žmonių tą juodį žiūrėjo? o kokia apskritai ESC auditorija?
tai buvo be garso, be vaizdo numeris. Tik į galą išsikrovė. Giržado šutvė nesugebėjo scenoje numerio parodyti. Viktorija savo darbą padarė puikiai, o visa kita buvo režisierių rankose. Aš myliu tą dainą, bet ji turėjo būti kitaip tame kontekste kamerų ištransliuota. Per repeticijas jos reitingai laaabai išaugo, net vaizdas buvo dinamiškas, visa plevenanti kaip ta liepsna, o per pasirodymą prigesęs vaizdas.

Aš, aišku, už tai, kad visas ESC konkursas būtų toks, su originaliomis formomis, melodijomis, o ne vieno žanro, popso.

Tai sakai, kad kai Donce gražuoliu soc. tinklai išrinko, tai čia nieko tokio? Šūds? Berods baumila su Linkyte irgi prie gražuolių buvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 12, 10:49)
dar ir nederamais ženklais ją apkaltino biggrin.gif http://www.alfa.lt/s...-daugybe-zmoniu nu žodžiu, "pasisekė" tai mūsų vištytei smile.gif


imkit pavyzdį iš Viktorijos. Nei įsižeidusi, nei įžeidusi, nei kaltinanti.
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2017 05 12, 09:57)
imkit pavyzdį iš Viktorijos. Nei įsižeidusi, nei įžeidusi, nei kaltinanti.

Nėr ko imt. Vardo savo net nepateisina, reikėjo daugiau kovot ir ruoštis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 12, 10:56)
Tai sakai, kad kai Donce gražuoliu soc. tinklai išrinko, tai čia nieko tokio? Šūds? Berods baumila su Linkyte irgi prie gražuolių buvo ax.gif

pamanyk, išrinko kažkokio soc. tinklo gražuoliu biggrin.gif dar ir mūsų soc. tinklą sureikšminkit.

Beje, Viktorija irgi buvo "pripažinta gražiausia konkurso asmenybe. Anot portalo vadovo, akivaizdu, jog Viktorija yra visiškai išskirtinė asmenybė"

http://tv.lrytas.lt/...menybe-1063806/
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2017 05 12, 10:00)
pamanyk, išrinko kažkokio soc. tinklo gražuoliu  biggrin.gif  dar ir mūsų soc. tinklą sureikšminkit.

Jei toks nesvarbus, ko taip dažnai čia lankotės?
Manote lietuviai vieni forume kartu susėdę komentuoja Euroviziją? Akivaizdu, kad tuo ženklu ir ne tik juo buvo dalintasi ir raginta nebalsuoti ir t.t. O dar ir klipo nebuvo, dar mažiau apie juos žinojo.
Atsakyti
MAn mūsiškių pasirodymas vakar katastrofa. man jų daina labai graži, tikėjausi, kad stogą Kijeve nuneš, o dabar, visiška nykuma, nei vaizdo nei garso. Vika visa susikausčiusi, judesiai visai ne tokie kaip atrankoj, viskas ne taip, išsigandus... Žodžiu žiauriai nsuivyliau. jei prieš tai galvojau, kad jei nepateks į finalą, tai tik dėl to, kad daina alternatyvi, ne visiems įkandama, tai po pasirodymo žinojau , kad nepateks dėl blogo atlikimo. Kai prisimenu kaip jie Švyturio areną uždegė, tai čia visiškas krachas.
Patiko tik bulgaras vakar. jis man Bilano ir Montvydo mišinys smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zivilka: 12 gegužės 2017 - 09:14
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 12, 09:34)
Kuo šaunuoliai? Šaunuoliai būtų, jei viską padarytų, gerą pasirodymą surengtų, išsireklamuotų, bendrautų per vertėją, aukštą vietą paimtų, Lietuvą garsintų. Su minimaliom pastangom stebuklo reikia, kad pasisektų, nes paprastai maksimalistams sekasi. Minimum gali vos ne bet kas, o vat maksimum tikrai ne bet kas

Na, jau nuo pat pradžių matėsi, kad reikalų turim su meno, o ne su komercijos žmonėmis. Taigi, ką išsirinkom, tą ir turim. Be to nebuvo jau viskas taip prastai. Nelabai buvo galima kažko tikėtis einant su tokia daina į "desertinę" euroviziją. Nepatekome ne tik mes, bet ir kitos Pabaltijo šalys. Latvių videoklipas buvo nuostabus, komentatoriai liaupsino šią dainą; estai bandė įtikti dainuodami ne tik angliškai, bet ir itališkai- kas iš to gavosi?
Įvertinant tai, kad esame Europos trečiųjų šalių atstovai, man mūsų pasirodymas buvo pakankamai geras, na, nebent sukritikuočiau tuos kvailus nagus. smile.gif
Va, kitąmet išvažiuos Montvydas su batutais ar bėgimo takeliu- bus geriau. Faktas tas, kad žmonės yra skirtingi, o be charizmos ir tikrai super geros dainos nereikia per daug tikėtis. Montvydas, kaip LT žvaigždė, save pateisino ir išspaudė maximumą iš Š dainiuškos, o ką žinojote apie Fusedmarc iki Eurovizijos? Turbūt kažką arba nieko, tad nesmaukime nei mūsų pačių išsirinktų atlikėjų nei vieni kitų- nuo to geriau nebus. Savi minusai visada duoda ir savų pliusų. Šeštadienį ramiai žiūrėsime finalą ir palaikysime savus favoritus- tai irgi šventė. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 12 gegužės 2017 - 09:20