Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

Lietuviai buvo tragiski, bet cigonas, austras, norvegas ir belorusis tai neturejo ten patekti.

Estai gaila kad nepateko ir sveicare(rumune) gaila kad nepateko. Ziurejau sveicaru atranka visai ji patiko. Kazkass negerai su zziurovu skoniu
Atsakyti

O zinot, kad bulgaro pasirodymo rezisiere ta pati, kuri ir Montvydo pernai buvo? O taip pat ir Australijos, Gruzijos ir Armenijos

Atsakyti
Kroatas vis dar laisvas, gal bent dabar kuri nors susigundys paimti smile.gif
https://www.youtube....h?v=tkP0xw_i_Ho
Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2017 05 12, 01:22)
Šeštadienį ruošiamės ramia galva... Bet kokia čia ramybė, kai konkurentai Franceskui ant kulnų lipa. Nėr kada ilsėtis.
---
Matėt prancūzų delegacijoje Amiras sėdi?  biggrin.gif Alma išgražėjus, matyti iš veido bysk svorio numėte, nes vienu metu jau darėsi tokia bandutė.

lotuliukas.gif oi sunku bus Frančeskui. Konkurentai tikrai stiprūs smile.gif
---

Tik neseniai apie tai perskaičiau bigsmile.gif Juokingiausia, kad vienas į jį labai panašus šalia Almos sėdėjo, o pasirodo, kad kitame šone ir pats tikrasis Amiras buvo įsitaisęs laugh.gif thumbup.gif Gaila nepastebėjau per tiesioginę transliaciją.

Kokia foto tongue.gif
http://img-4.lintern...te/10519365.jpg
Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2017 05 11, 23:22)
Šeštadienį ruošiamės ramia galva... Bet kokia čia ramybė, kai konkurentai Franceskui ant kulnų lipa. Nėr kada ilsėtis.


Pagal statymus jis neturėjo konkurentų, nebent perdegtų, nes per ilgai buvo pirmutinis.
Atsakyti
kuo bulgaras toks geras
paaiskinkit man nesuprantanaciai muzikos
ar cia tik skonyje esme
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2017 05 11, 23:24)
Lietuviai buvo tragiski, bet cigonas, austras, norvegas ir belorusis tai neturejo ten patekti.

Estai gaila kad nepateko ir sveicare(rumune) gaila kad nepateko. Ziurejau sveicaru atranka visai ji patiko. Kazkass negerai su zziurovu skoniu

Na jau, čigonas puikus, norvegai irgi ypatingai geri, austras irgi neblogas. Tik baltarusiai ne mano skoniui,bet nieko keisto, kad pateko, kaip ir Rumunija .
O lietuviai tikrai ne tragiški, gerai pasirodė. Estai tai neeee. Šveicarei sakau taip, bet irgi nepateko biggrin.gif .
O airio tai tikrai nuoširdžiai gaila, labai net keista, kad nepateko. Eurovizija yra eurovizija ax.gif
Atsakyti
Ko su tuo airiu čia tiek daug kas? Lenkų komentatorius virkavo, kai įjungiau paklausyt, Lietuvos pindukas visai nė neminėjo.
Jam į vaikų viziją, tam airiui ax.gif
Atsakyti
Manau, kad Pilvelytė tikrai būtų praėjusi, bet dabar jau nėra prasmės spekuliuot, kas būtų, jei būtų smile.gif Dėl nepatekimo į finalą, tai labiausiai abydna ne dėl vietos, o dėl to, kad neįdomu bus finalą žiūrėt, kai mūsiškiai nedalyvauja ;/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 12 gegužės 2017 - 07:56
QUOTE(pempė12 @ 2017 05 12, 08:16)
Na jau, čigonas puikus, norvegai irgi ypatingai geri, austras irgi neblogas. Tik baltarusiai ne mano skoniui,bet nieko keisto, kad pateko, kaip ir Rumunija .
O lietuviai tikrai ne tragiški, gerai pasirodė. Estai tai neeee. Šveicarei sakau taip, bet irgi nepateko biggrin.gif .
O airio tai tikrai nuoširdžiai gaila, labai net keista, kad nepateko. Eurovizija yra eurovizija ax.gif


drinks_cheers.gif kas liko už borto, sakyčiau, visiškai pelnytai. Kroatija tik tarp išrinktųjų, sakyčiau, netiko.
Čigonas ir dar kaip geras.
Baltarusių banalybė. Tik tiek, kad ji šimtu procentu išpildyta.
Estų disko nesupratau.

Lietuviai, deja, irgi pelnytai ne finale. Na visiškai manęs nevežė, net repeticijose jie man labiau patiko.
Atsakyti
Aš tai tuo metu nemačiau, bet vyras regis sakė, kad po kroato pasirodymo gėjų vaivorykštė buvo parodyta, tai va kas ir balsavo turbūt už 3in1.
Be to, jis juokingai žavus kažkuo, nenuneigsi.

Mūsiškė kaip suprantu nepraėjo dėl socialinių tinklų reikalų. Jos negerbė. Jau tas juodaodis iš pradžių ją pajuokė, ėmė mekenti, tyčiotis iš jos dainos. Jai reikėjo stiprybę parodyti parodyti gražioje formoje jau tada. O ji kaip vaikiukas susigūžė ir irgi perėmė pati jos dainos patyčių manierą. Būtų gėja, tai būtų pagailėta, o kai nė gėja, tai ir visi ėmė varyti ant jos.
Atsakyti
O aš pagirsiu Fusedmarc'us už nesiplėšymą: labdaros koncerto jie neorganizavo, videoklipo neparodė ir ko gero neparodys- kam jis dabar reikalingas (buvo galima jo ir nefilmuoti). Žodžiu, šaunuoliai- sutaupė tiek valstybės, tiek savo, tiek mūsų visų pinigų- ar galima dėl to pykti? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 12 gegužės 2017 - 08:34