Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(fukse @ 2017 05 12, 00:28)
Fusedmarc atrankoje man kažkaip labiau patiko, tas ugninis ratas visos dainos metu kažkaip gerai derėjo su daina, o čia kažkokia plikoka scena buvo  unsure.gif

man atrodo, labai didelę klaidą padarė jie, kad nuėmė tą ugninį ratą.. Nesupratau tokio sprendimo unsure.gif


QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2017 05 12, 00:34)
Man bulgaras nr 1 iš šio pusfinalio

Man irgi be konkurencijos jis smile.gif


QUOTE(fukse @ 2017 05 12, 00:35)
Bais gerai, kad paskutinis dainavo, akims vaizDIAlis malonus liko... prieš naktį  flirt.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
Pažiūrėjus estų pasirodymą, manau, kad Kerli buvo vertesnė laimėti, jos pasirodymas būtų super visame daugmaž sh dainų kontekste
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2017 05 11, 23:40)
man atrodo, labai didelę klaidą padarė jie, kad nuėmė tą ugninį ratą.. Nesupratau tokio sprendimo unsure.gif

taip, ugnis geris, ji turi labai stipria simbolika ir apsauga
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2017 05 11, 23:23)
Pilvelytė būtų patekusi į finalą, nes ji ryški, profesionali ir daina buvo Aminatos, kuri žinoma ir vertinama Eurovizijoje.

lotuliukas.gif
Atsakyti
Tie rumunai tokia nesąmonė, bet jaučiu praeis doh.gif
Atsakyti
Kažkas yra daugeliui, prasčiau nei atrankose, man atrodo, kad operatoriaus darbas prastas.
Atsakyti

as is vis turbut i finala tik bulgara su norvegu praleisciau :D Nu dar ta is Izraelio, del grazaus vaizdo :D

Atsakyti
LT garantuotai neišeis į finalą, perklausius viska, paskutiniais arba priešpaskutiniais reitinguočiau ax.gif . Nu gerai nuo galo treti. Daugiausia.
Atsakyti

as is vis turbut i finala tik bulgara su norvegu praleisciau :D Nu dar ta is Izraelio, del grazaus vaizdo :D

Lygiai tą patį galvoju  :victory2:​ 

Atsakyti
Sunku bus prasibraut lietuviams..
Atsakyti
Kažkaip labai sunki kompozicija, įdomi, bet sunki. Ukrainiečiai galėjo ką nors lengviau pateikti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 11 gegužės 2017 - 22:51
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 11, 23:28)
nu kur jau en, baikit bajerius, negi visai klausos neturit? smile.gif

drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti