Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

oziarage, ko čia taip jautriai reaguojat? Prie ko čia dalyvaus, nedalyvaus, laimės, nelaimės. Aš tiesiog pasakiau, kad nenorėčiau, jog Donatas vėl dalyvautų atrankoje, nesvarbu, ar šiemet, kitąmet ar dar kitąmet. Mano nuomone, jis pakankamai prisivaideno Eurovizijoje. Pamatėm, išgirdom, pasidžiaugėm jo 9 vieta ir užtenka. Man jis neimponuoja, kaip atlikėjas: nei jo tembras, nei dainos, nei stilius. Charizmos irgi jokios nematau. Tokioje mažoje rinkoje kaip LT jis aišku kažkiek ryškesnis, bet aš už tai, kad leistume vis naujiems atlikėjams save išbandyti "Eurovizijoje". Lygiai taip pat, kaip nenorėčiau, kad vėl Baumila, Vilija ar Linkytė važiuotų ten. Čia tik mano nuomonė, nereikia taip audrintis.

Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2017 01 17, 10:58)
Eilė užsienio žvaigždžių be balsų (pvz. Madonna), bet jie kažką turi. Tas pats su Donatu. Charizma.

Per kurią vietą pas Donatą charizma? unsure.gif Jis toks ant tiek įprastas ir paprastas akiai, kad visiškai eilinis žmogelis, tokių šimtais ant Lietuvos ir kitur. Jis pats netgi kartais išsiduoda, per interviu pripažįsta, kad jis darosi iš savęs žvaigždę, mokosi elgesio, manierų, nes viduje pas jį to nėra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 17 sausio 2017 - 11:40
QUOTE(Miškų avietė @ 2017 01 17, 12:27)
<p>oziarage, ko čia taip jautriai reaguojat? Prie ko čia dalyvaus, nedalyvaus, laimės, nelaimės. Aš tiesiog pasakiau, kad nenorėčiau, jog Donatas vėl dalyvautų atrankoje, <strong>nesvarbu, ar šiemet, kitąmet ar dar kitąmet</strong>. Mano nuomone, jis pakankamai prisivaideno Eurovizijoje. Pamatėm, išgirdom, pasidžiaugėm jo 9 vieta ir užtenka. Man jis neimponuoja, kaip atlikėjas: nei jo tembras, nei dainos, nei stilius. Charizmos irgi jokios nematau. Tokioje mažoje rinkoje kaip LT jis aišku kažkiek ryškesnis, bet aš už tai, kad leistume vis naujiems atlikėjams save išbandyti "Eurovizijoje". Lygiai taip pat, kaip nenorėčiau, kad vėl Baumila, Vilija ar Linkytė važiuotų ten. Čia tik mano nuomonė, nereikia taip audrintis.
</p>


Visiškai nesiaudrinu. Tik norėjau parašyti, kad jis vienintelis iš tų kurie pastoviai dalyvauja atrankose, sugebėjo kažką. Jau apie Viliją, Linkytę ir kt. patyliu.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 01 17, 12:36)
Per kurią vietą pas Donatą charizma? unsure.gif Jis toks ant tiek įprastas ir paprastas akiai, kad visiškai eilinis žmogelis, tokių šimtais ant Lietuvos ir kitur. Jis pats netgi kartais išsiduoda, per interviu pripažįsta, kad jis darosi iš savęs žvaigždę, mokosi elgesio, manierų, nes viduje pas jį to nėra.

Na gal tada ne charizma, kažkas kito. Na kam čia ginčytis, tie 100 nesurenka pilnų arenų, Donatas tai daro, tai tik įrodo, kad jis nepaprastas ir 100 tokių nėra.
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2017 01 17, 12:06)
Na gal tada ne charizma, kažkas kito. Na kam čia ginčytis, tie 100 nesurenka pilnų arenų, Donatas tai daro, tai tik įrodo, kad jis nepaprastas ir 100 tokių nėra.

Manau, kad ryšiai ir protekcijos. Užtenka paskaityti apie jį Vikipedijoje ir pvz. apie Viliją Matačiūnaitę ir pasimatys ryškūs skirtumai kas kiek ir kur dalyvavo, kiek laimėjo, o ką galiausiai turi. Pas Donatą iš karto pabrėžta apie jo tėvą, o pas Viliją - deja, nieko apie tai.
Juk visa Lietuva ant to stovi. Juk ir valdo ne geriausi, o pažįstamiausi biggrin.gif
Atsakyti
Ispanų tolesnėje atrankoje:
čia moteris
https://www.youtube....h?v=nAFc1yDNWUc

čia vyras
https://www.youtube....h?v=K_w6LzI6vJI
Atsakyti
Nurimkite. Donato nebus
Atsakyti
aš asmeniškai buvau Donato gerbėja, kol gyvo jo pasirodymo nepamačiau. jau taip skystai atrodo, kad graudu. o kad jis nori, siekia tobulėti, tai artistu jo nedaro. Šarkienė irgi stengiasi.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 01 17, 13:16)
Manau, kad ryšiai ir protekcijos. Užtenka paskaityti apie jį Vikipedijoje ir pvz. apie Viliją Matačiūnaitę ir pasimatys ryškūs skirtumai kas kiek ir kur dalyvavo, kiek laimėjo, o ką galiausiai turi. Pas Donatą iš karto pabrėžta apie jo tėvą, o pas Viliją - deja, nieko apie tai.
Juk visa Lietuva ant to stovi. Juk ir valdo ne geriausi, o pažįstamiausi biggrin.gif

Kad ir kiek ryšių tu beturėtum, į arenas nesutrauksi. Tingiu ginčytis smile.gif
Net nuėjau paskaityt į wiki apie Donato tėvą biggrin.gif Nelabai suprantu kur jo tie ryšiai? biggrin.gif Nežinomos grupės būgnininkas ir apsaugos firmos vadovas. Jei tokie ryšiai padėtų, tai visokios Anusauskaitės seniai būtų buvę žvaigždės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2017 01 17, 12:55)
Kad ir kiek ryšių tu beturėtum, į arenas nesutrauksi. Tingiu ginčytis smile.gif
Net nuėjau paskaityt į wiki apie Donato tėvą biggrin.gif Nelabai suprantu kur jo tie ryšiai? biggrin.gif Nežinomos grupės būgnininkas ir apsaugos firmos vadovas. Jei tokie ryšiai padėtų, tai visokios Anusauskaitės seniai būtų buvę žvaigždės biggrin.gif

Būgnininkas gali prieiti prie masės kitų muzikos pasaulio atstovų ne taip kaip koks buhalteris, pvz. smile.gif
Bet aš irgi nenoriu ginčytis, ypač dėl Donato, nes realiai man jis absoliučiai neįdomus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2017 01 17, 13:29)

Jei laimes berniukas JIS MANO biggrin.gif
Atsakyti

O jau gal yra sąrašas, kurie atlikėjai pasirodys šeštadienį?

Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2017 01 17, 18:32)
<p>O jau gal yra sąrašas, kurie atlikėjai pasirodys šeštadienį?
</p>

http://www.lrt.lt/pr...rovizija/dainos
Atsakyti