Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

Aš tai negaliu patikėti tuo, kad Donatas šiais metais varžysis EV. Aš žinoma užtai 100 proc, man jis besąlygiškai tinka, tik manau, kad jis čia kalba apie kitus metus arba kitą valstybę, kuriai jis žada atstovauti.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 01 16, 17:25)
Vienintelis kartas, kai Lietuva buvo gera Eurovizijoje, tai buvo LT United, nes mes tik tiek tesugebam - profesionaliai išjuokti smile.gif Kadangi šiaip jau mums toli iki to konkurso pinigų ir lygio, mūsų šalis tam neskiria, o dalyvauti veržiasi. Keistai juokinga smile.gif

Deja, taip. Su šiais žodžiais sutinku.
Bet kitos šalys turi ne tik daugiau pinigų, bet ir kitą labiau platesnį ir vakarietišką mastymą. Gal reikia, kad praeitų dar 10 m., kad LT išliptų iš provincijos ir nacionalinio susireikšminimo (o būnant prie ruso tai tapo dideliu privalumu ir ginklu, kuris iki šiol statomas pirmon vieton), kol atsiras kita karta, kurį galvos ne kaip čia "nepadarius gėdos šaliai ir atitikti formatą kitų akyse", o "darys ant scenos tai, kas jiems miela ir kuo jie tiki". Tai juk toks kičinis konkursas biggrin.gif bet mes su LRT komisija taip atsakingai žiūrim, kad noris paleisti dar kartą LTUnited, for fann. Liaudis atsipalaiduokim. O švedai gal kaip mentoriai taip pat mokė ir kitas šalis (tik mes nežinom), gal ir mūsiškiai, per tokius kaip Donis, po kiek laiko įgis ryšius, reputaciją ir svarumą. Žiū sugebės ir savarankiškai.
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2017 01 16, 18:33)
Aš tai negaliu patikėti tuo, kad Donatas šiais metais varžysis EV. Aš žinoma užtai 100 proc, man jis besąlygiškai tinka, tik manau, kad jis čia kalba apie kitus metus arba kitą valstybę, kuriai jis žada atstovauti.

Su Donato dalyvavimu siu metu eurovizijos atrankoj man cia kazkokia mistika. Buvo uzklydus tokia pati mintis galbut jis atstovaus kokia kita valsytbe arba dalyvaus atrankoj kaip svecias. smile.gif Ma pagyvensim pamatysim
Atsakyti
Man įdomu: kol ieškojo, tai buvo akrobatika, o kai šiemet jau iki lovos reikalų priėjo, tai ką rodys, jau turėtų būti kažkokia kitokia, atitinkama akrobatika mastau.gif
Papildyta:
QUOTE(ramyra @ 2017 01 16, 17:10)
Kaip išreklamuoti, jei Donatas buvo tik viename preEV party Izraelyje? O kiti, kurie lakstė po kabakus ir su visais ale bičiuliavosi?

Ne tai reklamuoja, bet žiniasklaida atitinkamai formuoja nuomonę.
Papildyta:
Dar atitinkamos masinės interneto priemonės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 16 sausio 2017 - 19:11
Painiava čia tikrai kažkokia su tuo Donato dalyvavimu unsure.gif lrt puslapyje ir įkeltas tas pats straipsnis tik straipsnio pradžioje parašyta:
"Nors šiemet Donatas Montvydas „Eurovizijos“ atrankoje nedalyvauja, čia būtinai žada sugrįžti, o jau šį trečiadienį pristatys dainą, kurios sėkme „Eurovizijoje“ jis – įsitikinęs."

Tai kaip čia suprast, gal tik savo naują dainą nori pasireklamuot g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo altomas23: 16 sausio 2017 - 19:14
QUOTE(Anakure @ 2017 01 16, 19:10)
Ne tai reklamuoja, bet žiniasklaida atitinkamai formuoja nuomonę.
Papildyta:
Dar atitinkamos masinės interneto priemonės.

Taip taip, ir vėl kažkas kažką papirko, nupirko... Nu negalėjo gi imt ir patikt kam nors (užsienio komisijai irgi) biggrin.gif Tai vat lietuviai gavo pamoką, kaip prastūminėti atlikėjus, jei nori bent į 10 patekt. Tegul tobulina dabar reklaminį marketingą, viešuosius ryšius ir visus kitus ten dalykus. Toks jau tas šou biznis. Turi būti matomas. Visur tie patys principai veikia: ar EV, ar Seimo rinkimai.
Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2017 01 16, 19:22)
Taip taip, ir vėl kažkas kažką papirko, nupirko...

Švedų nereikėjo papirkti, jie paprasčiausiai dirbo už savo prekės ženklą. O kad šou biznyje veikia pinigai ir draugystės, tai jokia naujiena.

Papildyta:
QUOTE(ramyra @ 2017 01 16, 19:22)
Toks jau tas šou biznis. Turi būti matomas. Visur tie patys principai veikia: ar EV, ar Seimo rinkimai.

Tai todėl, kad politika yra tapusi šou verslu.
Atsakyti
Labai jau paini ta ispanų atranka, pasirodo dar nesibaigė, dar tęsis toliau Eurovizijos atstovo rinkimas
http://www.eurovisio...ar?filter=Spain
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2017 01 16, 22:58)
Labai jau paini ta ispanų atranka, pasirodo dar nesibaigė, dar tęsis toliau Eurovizijos atstovo rinkimas
http://www.eurovisio...ar?filter=Spain

Gerai, o tai vaikus tai vaikus dar išgąsdins unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 01 16, 17:27)
Aš nusiteikus prieš balsą, nemanau, kad mutacija jį bus jau aplankius smile.gif
Nors aišku, būna superiniu gabaliukų ir pas vyrukus cypailas, bet čia jau reikia didelio talento ir didelių pinigų bei didelės išorinės charizmos, minkštumo, pvz. kaip pas Enrique bigsmile.gif dan.gif  scenic.gif  leb.gif  zoo_taz.gif  assa.gif  first.gif
https://www.youtube....h?v=xFutjZEBTXs
nu kur ten mūsiškiui? ax.gif



biggrin.gif buvau jo koncerte- balso nėra, bet koks šarmas , kokia įtaiga, visa arena visą koncertą ant kojų stovėjo ir pagal jo pirščiuką lingavo
Atsakyti

Aš tai nenorėčiau, kad Donatas vėl važiuotų į Euro. Tegul leidžia kitiems pasireikšti, jau pats pakankamai pridalyvavo.

Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2017 01 17, 11:09)
<p>Aš tai nenorėčiau, kad Donatas vėl važiuotų į Euro. Tegul leidžia kitiems pasireikšti, jau pats pakankamai pridalyvavo.
</p>

Pirma. Kas Jums sako, kad jis dalyvaus atrankoje? Antra. Kas pasakė, kad jis laimės? Tegul įrodo dalyvaujantys, kad jie geresni už Donatą. Donatas du kartus dalyvavo, du kartus laimėjo LT atranką. Pilvelytė ir visi kiti ilgamečiai dalyviai dalyvavo atrankoje kokį 10 kartų, laimėjo 0.
Papildyta:
QUOTE(mjforever @ 2017 01 17, 10:55)
biggrin.gif  buvau jo koncerte- balso nėra, bet koks šarmas , kokia įtaiga, visa arena visą koncertą ant kojų stovėjo ir pagal jo pirščiuką lingavo

Eilė užsienio žvaigždžių be balsų (pvz. Madonna), bet jie kažką turi. Tas pats su Donatu. Charizma.
Atsakyti