Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(oziarage @ 2017 05 11, 19:16)
O priminkite, kas galite, ką pernai Donatui lažybininkai prognozavo? Kad pateks ar ne į finalą? Kokią šiaip vietą prognozavo?

prognozavo, kad i finala pateks, bet i desimtuka ne. Bet kaip visos zinom kad pateko. smile.gif Siemet prognozavo kad suomija i finala praeis, bet nepraejo, tai mes gal busim atvirkstinis variantas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2017 05 11, 20:49)
prognozavo, kad i finala pateks, bet i desimtuka ne. Bet kaip visos zinom kad pateko. smile.gif Siemet prognozavo kad suomija i finala praeis, bet nepraejo, tai mes gal busim atvirkstinis variantas. smile.gif

Tai vat to ir tikiuosi smile.gif Kaip bebūtų, palaikau LT, nes tai mūsų atstovai.
Atsakyti
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2017 05 11, 19:54)
Donato balsas nevyriskas, bet ka tuomet apie siuometinio airio balsa kalbet biggrin.gif

Tai aš ir nekalbu, nes keiktis pradėčiau biggrin.gif
Papildyta:
Aš bandžiau tam tikru būdu pažiūrėti, tai iš antradienį rodė, kad pateks, kad labai palankios aplinkybės, o šiandien parodė, kad niekaip mūsiškiai nepateks. Pačiai labai įdomu kokia tiesa bus smile.gif
Atsakyti
Nu ką, jau visai tuoj prasidės thumbup.gif

Man atrodo, kad šis pusfinalis žymiai stipresnis nei pirmas. Aname būtume tikrai patekę, o va šitame bus labai sunku.. Bet tikiuosi geriausio lithuania.gif

Aš šiandien už Lietuvą ir Bulgariją tongue.gif
Atsakyti

Kaip niekad intriguoja.  

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
nu varom
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 11, 20:37)
Tai aš ir nekalbu, nes keiktis pradėčiau biggrin.gif
Papildyta:
Aš bandžiau tam tikru būdu pažiūrėti, tai iš antradienį rodė, kad pateks, kad labai palankios aplinkybės, o šiandien parodė, kad niekaip mūsiškiai nepateks. Pačiai labai įdomu kokia tiesa bus smile.gif

Man svarbiausia, kad čigonas ir baltarusiai patektų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2017 05 11, 21:55)
Man svarbiausia, kad čigonas ir baltarusiai patektų smile.gif

mano Papai?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 11, 21:02)
mano Papai?

Taip.
Atsakyti
lrt hd vel nevercia, tai nesiklausysiu uzkuraicio dusavimu
Atsakyti
O man gerai, nežinau nei vienos dainos, išskyrus LT, būsiu objektyvi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 11, 21:53)

vartotojo įkelta nuotrauka
Greeeeičiau pradėtų nedudavę biggrin.gif

P.S.Nors visai fainai jiems gaunasi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolleee: 11 gegužės 2017 - 21:07