Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(Maja Di @ 2017 05 11, 16:24)
Priešpaskutinė pusfinaly ar dešimtuke?

Pusfinalis
http://eurovisionwor...on-semi-final-2

Visų likusių dalyvių lentelė
http://eurovisionwor...odds=eurovision
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2017 05 11, 16:27)
Dar kovo mėnesį paneigti skleidžiami pletkai apie portugalo širdies ligą, o Lietuvos žurnalistai vis dar tuos pletkus skleidžia.

http://wiwibloggs.co...th-news/181301/

Va tai tau. Tai kad ne tik žurnalistai, bet ir forume čia rašinėjo biggrin.gif Ką dabar sakys, jei surinks daug balsų? Ai, jau žinau, sakys, kad žmonės negirdėjo ir nematė šito paneigimo, todėl vis tiek iš gailesčio prabalsavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2017 05 11, 17:26)

Nu baisu, aš nesuprantu kaip mūsiškiai taip nemėgiami
Atsakyti
Man keista, kodel armene taip aukstai, visai nieko gero is tos dainos. Ir rumunai, kazkoks nesusipratimas, o vat astunti hmm.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žiauriai krūta boba: 11 gegužės 2017 - 17:54

Nu bet kaip gaila,  kad viktorija plaukus suristus laikys per pasirodymą,  jie vejelyje žiauriai gražiai žiūrėjosi  :unsure: 

Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2017 05 11, 17:05)
Noretusi tiketi kad pasiseks. nes tose lazybininku prognozesie as kartais pasigendu logikos. biggrin.gif

O priminkite, kas galite, ką pernai Donatui lažybininkai prognozavo? Kad pateks ar ne į finalą? Kokią šiaip vietą prognozavo?
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2017 05 11, 19:16)
O priminkite, kas galite, ką pernai Donatui lažybininkai prognozavo? Kad pateks ar ne į finalą? Kokią šiaip vietą prognozavo?

Gerai ir prognozavo. Šios prognozės jau keli metai kaip pildosi kažkur net iki 90 proc. man regis
Papildyta:
Nebent dėl didžiulės emigracijos lietuviai susiimtų ir visi pribalsuotų, kaimynus prigręžę. Bet tą vaikeliuką Donatą kažkodėl visi labai mylėjo ir labai stengėsi, o dėl Viktorijos niekas taip nesistengia, tai nieko ir neišeis matyt.

Aš tai tokiu atveju galvoju finalo iki galo nežiūrėt. Kam kankintis ir nemiegot, nėra dėl ko. Tokios prastos dainos, kad neverta. Įdomu ir ryte rezultatus sužinot.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 11, 19:28)
Gerai ir prognozavo. Šios prognozės jau keli metai kaip pildosi kažkur net iki 90 proc. man regis
Papildyta:
Nebent dėl didžiulės emigracijos lietuviai susiimtų ir visi pribalsuotų, kaimynus prigręžę. Bet tą vaikeliuką Donatą kažkodėl visi labai mylėjo ir labai stengėsi, o dėl Viktorijos niekas taip nesistengia, tai nieko ir neišeis matyt.

Aš tai tokiu atveju galvoju finalo iki galo nežiūrėt. Kam kankintis ir nemiegot, nėra dėl ko. Tokios prastos dainos, kad neverta. Įdomu ir ryte rezultatus sužinot.

Kažkaip nepamenu, kad Donatui dešimtuke kas vietą prognozavę būtų unsure.gif Atvirkščiai, čia atnešdavo blogas lažybininkų prognozes.
Atsakyti
Nors aišku, reiktų budėt ir kerėt, kad tik portugalas nelaimėtų. Ale irgi gailatokiam net savo negatyvo tongue.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(oziarage @ 2017 05 11, 19:30)
Kažkaip nepamenu, kad Donatui dešimtuke kas vietą prognozavę būtų unsure.gif Atvirkščiai, čia atnešdavo blogas lažybininkų prognozes.

Dėl paties finalo nepamenu, bet kad pusfinalyje normaliai už jį statė, tai regis statė.
Čia mes su anakure ant jo varėm, nes mums jis nepatinka kaip atlikėjas. Man todėl, kad bobiškas balsas ax.gif anakurei nežinau dėl ko ir ji vis rašydavo, kad nepateks į finalą, kad Pilvelytė patektų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 11, 19:33)
Nors aišku, reiktų budėt ir kerėt, kad tik portugalas nelaimėtų. Ale irgi gailatokiam net savo negatyvo tongue.gif  ax.gif
Nu jei portugalas laimetu tai nezinau ar jo daina blogiau ar Jamalos pernykste biggrin.gif
Atsakyti
Donato balsas nevyriskas, bet ka tuomet apie siuometinio airio balsa kalbet biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2017 05 11, 18:16)
O priminkite, kas galite, ką pernai Donatui lažybininkai prognozavo? Kad pateks ar ne į finalą? Kokią šiaip vietą prognozavo?

Praėjusiais metais metais domėjausi bendra lentele prieš pusfinalius, tai, kiek pamenu, Montvydas svyravo kažkur 24-32 vietų ribose, mano nuomone jis tokių vietų ir buvo tevertas, bet švedai pasistengė dėl savęs smile.gif Pusfinalio lentele nesidomėjau, tai neužsifiksavo, net jeigu ir mačiau vieną ar kitą kartą. Šiemet žiūriu, kad verta žiūrėti į pusfinalio lenteles. Bet galėjo būti, kad pusfinalio lentelėje Montvydas buvo neblogai vertinamas ir net per miglą man atrodo, kad ar ne kažkur 6-8 vietoje buvo, bet galiu klysti, nes kaip sakiau neužsifiksavo. Pavydžiui, baltarusiai prieš pirmą pusfinalį, gegužės 8d. bendroje lentelėje buvo 33 vietoje, bet pusfinalio statymuose jiems pavyko patekti į devintą vietą. Vietų pusfinaliuose išsidėstymas priklauso nuo to kokio stiprumo yra grupė. Mano nuomones, kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiemet, stipriausias yra pirmas pusfinalis, bent šiemet pagal statymų vietas, antro pusfinalio dalyviai užsima žemesnes, o kaip buvo praėjusiais metais galima būti spręsti panagrinėjus kokias vietas finale užėmė pirmojo ir antrojo pusfinalio dainininkai.
"Fusedmarc" duodu 50/50, kad pateks/nepateks, Eurovizija kartu yra ir loterija.
Papildyta:
Radau lentelę kaip prieš finalą buvo vertinami
http://eurovisionwor...eurovision-2016
Atsakyti