Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

Gal pirma išgirstam dainą/pamatom pasirodymą ir tada komentuojam tinkamas Donatas Eurovizijai ar ne? 4u.gif

nes aš nesuprantu to nusiteikimo PRIEŠ, kai nei matėm, nei girdėjom unsure.gif


P.S. Gal Donatas vietoj Soliario dalyvaus, bet tai galėjo anksčiau...
Atsakyti
QUOTE(-Delta- @ 2017 01 16, 15:46)
Gal pirma išgirstam dainą/pamatom pasirodymą ir tada komentuojam tinkamas Donatas Eurovizijai ar ne?  4u.gif

nes aš nesuprantu to nusiteikimo PRIEŠ, kai nei matėm, nei girdėjom  unsure.gif
P.S. Gal Donatas vietoj Soliario dalyvaus, bet tai galėjo  anksčiau...


aišku jis bus tinkamas, banalybė nugludinta techniškai tiek, kad persiristi per LR konkurso kartelę, ir tiek. Ir be jokios intrigos didžiajam konkurse.
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2017 01 16, 11:42)

Man kai išmetė FC tokias naujienas, maniau, kad šposija biggrin.gif
Atsargiai vertinu tokias naujienas, manau, reikia jausti saiką... Nebūt prastesniam nei anksčiau, nes pačiam kirs per savivertę, ir greit numuš nuo populiarumo bangos, ant kokios jis dabar sėdi. Jei sakykim nuvažiavęs užims 20 vietą, mals į miltus juodai žiniasklaida ir LT liaudis biggrin.gif
Bet pirmiau išgirskime dainą. Aš neturiu nusistatymo nei prieš, nei už. Mia nepatiko, laukiu Pilvelytės su Aminata daina rolleyes.gif Nors Aistės daina praėjusiais metais visai nepatiko, bet jei šįmet bus geras kūrinys - kodėl gi nepalaikyti?
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2017 01 16, 11:42)

Serialo tęsinys. Pagaliau lovoje su ta merga, su kuria gatvėje susipažino praėjusiais metais smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ramyra @ 2017 01 16, 15:45)
Nors Aistės daina praėjusiais metais visai nepatiko, bet jei šįmet bus geras kūrinys - kodėl gi nepalaikyti?

Praėjusiais metais buvo gera daina ir gera proga gerai pasirodyti. Šiemet nieko nesitikiu, nes geros dainos kasmet nesimėto, ir tai, kad Aminatos daina, tai nieko nerodo.
Atsakyti
QUOTE(-Delta- @ 2017 01 16, 14:46)
Gal pirma išgirstam dainą/pamatom pasirodymą ir tada komentuojam tinkamas Donatas Eurovizijai ar ne?  4u.gif

nes aš nesuprantu to nusiteikimo PRIEŠ, kai nei matėm, nei girdėjom  unsure.gif
P.S. Gal Donatas vietoj Soliario dalyvaus, bet tai galėjo  anksčiau...

Aš nusiteikus prieš balsą, nemanau, kad mutacija jį bus jau aplankius smile.gif
Nors aišku, būna superiniu gabaliukų ir pas vyrukus cypailas, bet čia jau reikia didelio talento ir didelių pinigų bei didelės išorinės charizmos, minkštumo, pvz. kaip pas Enrique bigsmile.gif dan.gif scenic.gif leb.gif zoo_taz.gif assa.gif first.gif
https://www.youtube....h?v=xFutjZEBTXs
nu kur ten mūsiškiui? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Anakure @ 2017 01 16, 16:03)
Serialo tęsinys. Pagaliau lovoje su ta merga, su kuria gatvėje susipažino praėjusiais metais smile.gif

Ne 'Giminių' seriale kartais buvo frazė: "Sudie, Veronika" ar kažkaip panašiai? biggrin.gif
Čia labai tinka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 01 16, 16:27)
nu kur ten mūsiškiui? ax.gif

Mūsiškiui užteks komisijos ir gerbėjų pinigėlių skambučiams. Taip kad galime nusiteikti jo važiavimui į Euroviziją smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 01 16, 16:27)
Ne 'Giminių' seriale kartais buvo frazė: "Sudie, Veronika" ar kažkaip panašiai? biggrin.gif
Čia labai tinka bigsmile.gif

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2017 01 16, 16:03)
Praėjusiais metais buvo gera daina ir gera proga gerai pasirodyti. Šiemet nieko nesitikiu, nes geros dainos kasmet nesimėto, ir tai, kad Aminatos daina, tai nieko nerodo.

Skonio reikalas. Man praėjusiais metais daina buvo depresiška, išrėkta su labai sunkia energetika. Perspausta kančia... Matėsi ne jausmas, o darbas, norint išspausti tą jausmą. O taip neturėtų būti anei pas vieną dainininką ar artistą.

QUOTE(Monteverte @ 2017 01 16, 16:27)
Aš nusiteikus prieš balsą, nemanau, kad mutacija jį bus jau aplankius smile.gif

Donatukas tikrai ras savo nišą rinkoje. Tai ką jam 9 vietą šiaip sau atiteko? O pusfinalyje 4 vietą irgi už gražias akis gavo? Jei tai ne mano skoniui, tai nereiškia, kad kitam nepatinka. Man jis pasirodė profesionaliai ir per spaudos konferencijas labai taktiškai ir gražiai atsiskleidė, aišku užsimerkiant į paauglišką kalbėjimo manierą, kai pats be 5 min dviejų vaikų tėvas biggrin.gif Bet tai yra jo "arkliukas", įvaizdis ir yra ką jis veža. Nesu jo gerbėja ir susižavėjusi paauglė, bet matau žmogų, kuris tiki, turi viziją ir ją įgyvendina. Ko trūksta nūdienos lietuvių dainininkams. Pvz. Rūta Ščiogolevaitė - ne EV ji dainininkė, bet pastatykite kitoje scenoje - man asmeniškai oda šiurpsta. O Donio muzika atitinka visuomenes vartotojiškumą. Greitai ir lengvai suvirškinamų produktų paklausa visada bus.
Atsakyti
Eurovision2017 youtube daugiausiai peržiūrų surinko ši daina
https://www.youtube....h?v=34_hBWKDqOo

Labai gaila, kad ji turi trūkumų, nes manau, kad su tokia muzika galima būtų pabandyti laimėti.
Papildyta:
QUOTE(ramyra @ 2017 01 16, 16:50)
Donatukas tikrai ras savo nišą rinkoje. Tai ką jam 9 vietą šiaip sau atiteko?

Tokia vieta atiteko, nes svediška daina ir todėl jie pasistengė jį išreklamuoti kiek galėjo.
Atsakyti
Kaip išreklamuoti, jei Donatas buvo tik viename preEV party Izraelyje? O kiti, kurie lakstė po kabakus ir su visais ale bičiuliavosi? Kuo aš esu tikra, tai dėl švedų indelio apipavidalinat sceninį pasirodymą. Va kur reikėjo tvirtos rankos, jie pastovėjo ir gavo tų specefektų ir t.t. O ko pykti ant švedų, jei savi lietuviai, pvz Giržadas, nesugeba to padaryti iki šiol nei vienam LT atstovui? Reikia tik džiaugtis, kad buvo, kas atliko darbą ir padėjo LT ir tempė pasirodymą už ausų. Nes prie pavardės tai LT vėliava buvo, o ne švedų. Bet tūlam lietuviui tik paburnoti, vietoj to, kad įžvelgti kažką teigiamo.
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2017 01 16, 17:57)
Eurovision2017 youtube daugiausiai peržiūrų surinko ši daina
https://www.youtube....h?v=34_hBWKDqOo

Labai gaila, kad ji turi trūkumų, nes manau, kad su tokia muzika galima būtų pabandyti laimėti.
Papildyta:

Tokia vieta atiteko, nes svediška daina ir todėl jie pasistengė jį išreklamuoti kiek galėjo.

Tai kad eurovizijoj puse dainu yra svedu, ne vien Donato buvo. biggrin.gif
Atsakyti
Pažiūrėkime procentaliai, kiek šių metų LT nacionalinėje atrankoje yra lietuvių ir užsienio autorių ar bendraautorių dainų? Tiesiog pripažinkime savo ribotumą, jei patys nesugebame, tai pasitelkime tuos, kurie kažką moka geriau už mus. Ir nieko čia gėdingo.
Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2017 01 16, 17:10)
Kaip išreklamuoti, jei Donatas buvo tik viename preEV party Izraelyje? O kiti, kurie lakstė po kabakus ir su visais ale bičiuliavosi? Kuo aš esu tikra, tai dėl švedų indelio apipavidalinat sceninį pasirodymą. Va kur reikėjo tvirtos rankos, jie pastovėjo ir gavo tų specefektų ir t.t. O ko pykti ant švedų, jei savi lietuviai, pvz Giržadas, nesugeba to padaryti iki šiol nei vienam LT atstovui? Reikia tik džiaugtis, kad buvo, kas atliko darbą ir padėjo LT ir tempė pasirodymą už ausų. Nes prie pavardės tai LT vėliava buvo, o ne švedų. Bet tūlam lietuviui tik paburnoti, vietoj to, kad įžvelgti kažką teigiamo.

Nu matot, smagu, kai pats per save laimi, o ne kai kažkas ištempia už ausų.
Aišku, graudu ir kai žiūri Euroviziją, matai kitų šalių blizgučius, šviesas, efektus, naujumą, stiprybę, atšlifuotus balsus (dažniausiai) ir po to išlenda biednota: lietuviukai, dažnai ir latviukai su kokia kaimiška dainele ir plėšosi, tikisi laimėti, nors atrodo varganai ir apgailėtinai smile.gif Tai žinoma, tada toks Donatas ir jo pasirodymas tarsi išauga, nebėra tokio vargano kontrasto su kitmis šalimis. Bet vėlgi, toks tas ir džiaugsmas, kai: 1. tu šiap nevertini to atlikėjo kūrybos ir neini į jo koncertus; 2. tai ne jo ir ne mūsų šalies nuopelnas, o jį remia pvz. švedai ir jis ofrientuojasi ir kopijuoja kokį tais Bieberį ar pan., nes nėra jis originalus.
Na ir gaunasi tas toks pššš, kai šypsaisi pro pipirišką šypseną dėl tos 9 vietos ax.gif

Vienintelis kartas, kai Lietuva buvo gera Eurovizijoje, tai buvo LT United, nes mes tik tiek tesugebam - profesionaliai išjuokti smile.gif Kadangi šiaip jau mums toli iki to konkurso pinigų ir lygio, mūsų šalis tam neskiria, o dalyvauti veržiasi. Keistai juokinga smile.gif
Atsakyti