Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

Aš irgi nusigandau. Klipe tai ji tokia tvirta moteriškaitė, visai savotiškai graži, putlutė tokia, o scenoje vos pažinau.Neišsižadėjau tik todėl, kad visgi ėmiau ir perėjo į finalą. Žodžiu, kaip madinga Lietuvoje, korupcinga tapau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 10 gegužės 2017 - 11:08

Radau esc puslapyje italo pasirodymą iš vakar. Neatrodo, kaip repeticija, tai gal per kokią pertrauką dainavo, kad pas mus nerodė? https://www.youtube....h?v=rafsdrfRM4o

Linkiu jam laimėti, geriausias šiemet :super: 

Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2017 05 10, 12:24)
Portugalo sureikšminimo visiškai nesuprantu. Daina aišku specifinė, nesakau, kad negraži, bet tas vaipymasis ir pats pateikimas - ne ne ne. 

Man tai portugalo daina ta, kuri užsiliks ilgesnį laiko tarpą ausinuke smile.gif Viena iš tų retų EV dainų, kurių galiu klausytis biggrin.gif Vat pateikimas tai, man atrodo, jam nepadės laimėti. Jeigu jis tų mimikų gerokai apmažintų, tai turėtų šansą. Aš tai jau pripratau prie to sceninio vaizdo, bet pamenu, pirmus kartus, tai man labai nejauku buvo žiūrėt į tą didelį jo manieringumą. Turbūt didžiajai daliai žiūrovų pirmas įspūdis irgi panašus. Nu bet daina man viską atperka biggrin.gif


QUOTE(Monteverte @ 2017 05 10, 09:50)
Man tai išvis šiemet kažkas baisaus, kai negirdėt kalniečių meliodijų, specifinės muzikos. Ar tai Eurovizija? Jie gi visada tokios gaivos, ramybės įnešdavo, o dabar...

Aha, gana keista ir man. Visi suvienodėję kažkaip unsure.gif Šiaip Vengrijos daina bus iš tų įdomesnių.

Antrame pusfinalyje labiausiai sirgsiu už Bulgarijos vaiką.

Papildyta:
QUOTE(Miškų avietė @ 2017 05 10, 13:11)
<p>Radau esc puslapyje italo pasirodymą iš vakar. Neatrodo, kaip repeticija, tai gal per kokią pertrauką dainavo, kad pas mus nerodė? https://www.youtube....h?v=rafsdrfRM4o Linkiu jam laimėti, geriausias šiemet thumbup.gif 

Man kiekvieną kartą linksma į jį žiūrėt thumbup.gif Tokią gerą nuotaiką iš karto įneša thumbup.gif Fainuolis Frančeskas tongue.gif
Čia gal iš generalinės repeticijos tas video?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 10 gegužės 2017 - 11:24
Žiūriu į bekrentančius Italijos statymus ir nervinuosi. Kad ir koks tas portugalas nuostabaus balso ir emocijų savininkas, man jis nėra laimėtojas. Taip norisi Italijos pergalės ir laimingo Francesco... Tfu tfu tfu, tikiuosi FB ten visi like'ai, pagyros ir masinis pylimas ant Italijos tik iš portugalų pusės. Ir kuo daugiau skaitau komentarų, tuo man atgrasesnė portugalija kaip laimėtoja dėl jos žmonių elgesio.
Atsakyti

Žiūriu į bekrentančius Italijos statymus ir nervinuosi. Kad ir koks tas portugalas nuostabaus balso ir emocijų savininkas, man jis nėra laimėtojas. Taip norisi Italijos pergalės ir laimingo Francesco... Tfu tfu tfu, tikiuosi FB ten visi like'ai, pagyros ir masinis pylimas ant Italijos tik iš portugalų pusės. Ir kuo daugiau skaitau komentarų, tuo man atgrasesnė portugalija kaip laimėtoja dėl jos žmonių elgesio.

Aš irgi labai labai palaikau Francesco ir tikiuosi jis pelnytai nugalės. 

 

O portugalas su savo traukuliais... tikrai nesuprantu, kuo jis taip sužavėjo daugumą. Tokio stiliaus ne tik portugališkų, bet prancūziškų dainų yra n+k. Tai daugiau foninė muzika. Gal paklausyti, kur nors sėdint Lisabonoje ir geriant kavą nieko, bet tik tiek.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miškų avietė: 10 gegužės 2017 - 11:36
QUOTE(tuktuk @ 2017 05 10, 12:20)
Aha, gana keista ir man. Visi suvienodėję kažkaip unsure.gif Šiaip Vengrijos daina bus iš tų įdomesnių.

tai vat todėl tie Papai ir mano bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Miškų avietė @ 2017 05 10, 12:32)
<p>O portugalas su savo traukuliais... tikrai nesuprantu, kuo jis taip sužavėjo daugumą. Tokio stiliaus ne tik portugališkų, bet prancūziškų dainų yra n+k. Tai daugiau foninė muzika. Gal paklausyti, kur nors sėdint Lisabonoje ir geriant kavą nieko, bet tik tiek.</p>

galgi nepadarys anų metų tragedijos. Aišku, Jamala labai faina, bet po to gaila kažkaip, kai sekančius metus nebegirdėt dainos laimėtojos. Nemanau, kad portugalas priliptų radijo stotyse.
Atsakyti
Atkreipiau dėmesį į švedo šokėjus, ar man tik taip atrodo, ar du iš jų pasikeitę? g.gif
Atsakyti

Atkreipiau dėmesį į švedo šokėjus, ar man tik taip atrodo, ar du iš jų pasikeitę? g.gif

Aha, pakeitė du nedainuojančius šokėjus į dainuojančius, kad būtų pritariančiųjų, nes tik 6 žmonėms leidžia ant scenos būti.

 

Pirmojo pusfinalio rezultatai http://eurovisionwor...the-grand-final

 

Geras, švedas pirmas :D

Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2017 05 10, 14:42)

<p>Geras, švedas pirmas biggrin.gif</p>


nu bet kad ir kabinanti jo daina, viskas kokybiškai, uždavė gero toną vakar pirmas numeris smile.gif
Atsakyti
betgi čia ne reitingai kas daugiausia surinko, švedas tiesiog dainavo vakar pirmas
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 10, 14:14)
betgi čia ne reitingai kas daugiausia surinko, švedas tiesiog dainavo vakar pirmas

Taigi kad reitingai. Gruzinė dainavo antra, o saraše kelintoj vietoj ir t.t.
Atsakyti

Taigi kad reitingai. Gruzinė dainavo antra, o saraše kelintoj vietoj ir t.t.

Ne reitingai. Pirmiausia eiles tvarka kaip dainavo isvardinti tie kurie pateko i finala, toliau eiles tvarka kaip dainavo isvardinti tie, kurie nepateko. Svedas dainavo pirmas ir pateko i finala, tai jis ir sarase pirmas. Gruzine dainavo antra, bet nepateko, tad ji sarase 11, arba kitaip pirma sarase is nepatekusiu

Atsakyti