Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(Anakure @ 2017 05 10, 01:42)
Statymai nuspėjo kas pateks į finalą, išskyrus suomę, kurią lenkė išstūmė. Tas pats buvo ir praėjusiais metais, tik vienas buvo išstumtas iš statymų dešimtuko. Taigi, kas išeis į finalą galima jau dabar matyti, galbūt tik vieną išmes, o gal ir nė vieno, liks kaip statymuose. Žiūriu, kad baltarusiai pateko į dešimtuką, vis buvo už dešimtuko.
http://eurovisionwor...on-semi-final-2

Nu nežinau, keistos man antro pusfinalio prognozės pagal lažybininkus. Rumunija antroj vietoj blink.gif doh.gif Nugi pasirodo jie ten su tom patrankom lotuliukas.gif Tikrai netikiu, kad jie taip aukštai bus.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka

Nesužibėjo mano kalnietis...
iš šio pusfinalio Ner4Leo globotinis patiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2017 05 10, 00:56)
Nesužibėjo mano kalnietis...
iš šio pusfinalio  Ner4Leo globotinis patiko  wub.gif

Jam kažkas nutiko, nusidainavo.

Dar yra laisvų vyrų:
Kroatija –laisvas, 23 vieta.
https://www.youtube....h?v=DTG_LG0Iahs
Ukraina- laisvi, 24 vieta.
https://www.youtube....h?v=LzCtwKgMu0k
Norvegija – laisvas, 25 vieta
https://www.youtube....h?v=pR6WRzJJ7cs
Airija-laisvas, 17 vieta.
https://www.youtube....h?v=rMm3xWVuLEU
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 10 gegužės 2017 - 01:31
QUOTE(Anakure @ 2017 05 10, 02:26)
Dar yra laisvų vyrų:

Na jei laisvas reik Ukrainos atstovą prigriebt sau biggrin.gif
Žodžiu deduosi jį į kišenę rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2017 05 10, 00:34)
Kitame pusfinalyje bus mėnulis, laivas, patrankos, šoks ir kažką rankomis gaudys smile.gif

Rimtai, tai smagu tada biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Anakure @ 2017 05 10, 00:42)
Statymai nuspėjo kas pateks į finalą, išskyrus suomę, kurią lenkė išstūmė. Tas pats buvo ir praėjusiais metais, tik vienas buvo išstumtas iš statymų dešimtuko. Taigi, kas išeis į finalą galima jau dabar matyti, galbūt tik vieną išmes, o gal ir nė vieno, liks kaip statymuose. Žiūriu, kad baltarusiai pateko į dešimtuką, vis buvo už dešimtuko.
http://eurovisionwor...on-semi-final-2

Yra juk dar ir komisija, Lietuvai vilties yra ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Jolleee @ 2017 05 10, 01:56)
Nesužibėjo mano kalnietis...

Man tai išvis šiemet kažkas baisaus, kai negirdėt kalniečių meliodijų, specifinės muzikos. Ar tai Eurovizija? Jie gi visada tokios gaivos, ramybės įnešdavo, o dabar...
Atsakyti
Labai dziaugiuosi, kad mano kipriukas pateko i finala. Taip nuosirdziai stengesi vyrukas. smile.gif Saunuolis. Tam baladziu liune tikra atgaiva buvo. Na dar ir Moldavai saunuoliai pralinksmino. smile.gif Is to patekusiu desimtuko ismesciau Belgija su armenija ir prideciau Gruzija ir Latvija. Nos latve gal ir silpnokai pasirode bet tikrai ne paraciau nei belge. Slavko nepasiseke, bet labai jau silpnai jis pasirode.
Papildyta:
QUOTE(Nastya @ 2017 05 09, 22:50)
na tik ne tokia nesamone  biggrin.gif

drinks_cheers.gif Teisingai. Na uzmuskit nesuprantu kame portugalo dainos grozis? unsure.gif Tikiuosi jis nelaimes. Ir zmones tures proto nebalsuot tik is gailescio nes vaikinas ligotas ir jam reikia persodint sirdi. Jau tada geriau Itala su savo gorila ar bulgaras.
Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2017 05 09, 23:51)
Mane tai prajuokino komentatoriai apibūdindami slovėną - Užkuraitis sako - man jis priminė R. Williams'ą, o Gerūta sako - man tai atlikėją Lacko iš Rusnės lotuliukas.gif

Man irgi labiau primini Lacko nei Williamsa biggrin.gif tik slovenas truputi grazesnis. biggrin.gif
Papildyta:
Ar man vienai pasirode kad australo labai dideles pedos palyginus su ugiu. Na kaip su lastais man jis vaiksciojo. biggrin.gif Gal cia todel kad aborigenas? smile.gif O lenke tai gerkle padainavo papais pritare. Na ir suveike, ji finale biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ner4Leo: 10 gegužės 2017 - 10:04

Sveikos :4u: 

Vakar labiausiai sužavėjo... vedėjas Oleksandras  :D Gražus :wub: Iš švedo pasirodymo tikėjausi daug, vaizdas ir garsas buvo gerokai prastesnis nei nacionalinėje jų atrankoje. Nors man rodos čia labiau kaltas ne švedukas, o ukrainiečių režisūros ir filmavimo kokybė. Deja, nepalyginsi su pernai Švedijos Eurovizija. Techniniu atžvilgiu jie buvo kur kas pranašesni,

Australo pasirodymo irgi labai laukiau, graži daina, bet pasirodymas toks šlubuojantis. Gal jaudulys kišo koją, bet vis tiek džiaugiuosi, kad į finalą pateko. 

Portugalo sureikšminimo visiškai nesuprantu. Daina aišku specifinė, nesakau, kad negraži, bet tas vaipymasis ir pats pateikimas - ne ne ne. 

Lygiai taip pat nepatiko Azerbaidženas (neskoningas teatras). Vietoj jų galėjo išeiti Latvija.

Na ką lauksim sekančio pusfinalio. Sirgsiu už bulgarą ir austrą. Lietuvius tik iš solidarumo palaikau, šiaip jie visiškai ne mano skonio, bet vis tiek linkiu patekti į finalą :)

Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2017 05 10, 12:03)
Labai dziaugiuosi, kad mano kipriukas pateko i finala. Taip nuosirdziai stengesi vyrukas.  smile.gif Saunuolis. Tam baladziu liune tikra atgaiva buvo. Na  dar ir Moldavai saunuoliai pralinksmino. smile.gif Is to patekusiu desimtuko ismesciau Belgija su armenija ir prideciau Gruzija ir Latvija. Nos latve gal ir silpnokai pasirode bet tikrai ne paraciau nei belge. Slavko nepasiseke, bet labai jau silpnai jis pasirode.



drinks_cheers.gif Kipras toks "gyvas", palyginus su manekenų/ių paradu. Žadėjau už jį balsuot, kol išsiaiškinau, kad negalim.
Moldavų šou, sakyčiau, sugadino tos nuotakos, prastai, pigiai, balaganas liko scenoje.

Armenija labai balsinga wub.gif bet ir burnytė nemaža biggrin.gif

Belgija taip ant ribos wink.gif savotiškas balso tonas, tuo ir atkreipė dėmesį.

Latvija man visai schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Miškų avietė @ 2017 05 10, 12:24)
<p>Sveikos 4u.gif </p><p></p><p>Vakar labiausiai sužavėjo... vedėjas Oleksandras  biggrin.gif Gražus wub.gif Iš švedo pasirodymo tikėjausi daug, vaizdas ir garsas buvo gerokai prastesnis nei nacionalinėje jų atrankoje. Nors man rodos čia labiau kaltas ne švedukas, o ukrainiečių režisūros ir filmavimo kokybė. Deja, nepalyginsi su pernai Švedijos Eurovizija. Techniniu atžvilgiu jie buvo kur kas pranašesni,</p><p></p><p>Australo pasirodymo irgi labai laukiau, graži daina, bet pasirodymas toks šlubuojantis. Gal jaudulys kišo koją, bet vis tiek džiaugiuosi, kad į finalą pateko. </p><p></p><p>Portugalo sureikšminimo visiškai nesuprantu. Daina aišku specifinė, nesakau, kad negraži, bet tas vaipymasis ir pats pateikimas - ne ne ne. </p><p></p><p>Lygiai taip pat nepatiko Azerbaidženas (neskoningas teatras). Vietoj jų galėjo išeiti Latvija.</p><p></p><p>Na ką lauksim sekančio pusfinalio. Sirgsiu už bulgarą ir austrą. Lietuvius tik iš solidarumo palaikau, šiaip jie visiškai ne mano skonio, bet vis tiek linkiu patekti į finalą smile.gif</p>


Nieko neprisimenu, kokia ta režisūra švedijoje buvo, o Kijeve scena puiki, taip vientisa, harmoninga su publika, viskas gražu, pakankamai saikinga, nei kažkuriais metais, kai spalvomis viską užgožė. Ir dabar tą scenografiją kokią sunku ir parengti būtų, scenos vizualizacijos , grafika viską padaro.

Portugalas, manyčiau, persistengė, nepatinka man tokie traukuliai, dainos net negirdėjau. Bet ir nesiklausiau, atrodo ax.gif man tiesiog nemalonu į tokį fryką žiūrėt buvo.
Papildyta:
QUOTE(Jolleee @ 2017 05 10, 02:56)
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka 




lotuliukas.gif vis dar juokas ima iš jo numerio, taip ir nesupratau, parodijuoja ką ar rimtai išsidirbinėja
Atsakyti

Scena graži, bet įgarsinimas tikrai ne pats geriausias. 

Nors aišku Eurovizija vis tiek yra šventė ir didelis smagumas, nepasaint visų niuansų  :bigsmile: 

Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2017 05 10, 11:43)
<p>Scena graži, bet įgarsinimas tikrai ne pats geriausias. </p><p></p><p>Nors aišku Eurovizija vis tiek yra šventė ir didelis smagumas, nepasaint visų niuansų  bigsmile.gif </p>

Visiškai pritariu
Atsakyti
Nu bet belgė toks jausmas, kad ryte atsibudo ir net nepasižiūrėjus į veidrodį į sceną užlipo. Nei susišukavus, belekaip plaukai surišti, makiažo nulis, atrodė kaip nusiverkus
Atsakyti

Nu bet belgė toks jausmas, kad ryte atsibudo ir net nepasižiūrėjus į veidrodį į sceną užlipo. Nei susišukavus, belekaip plaukai surišti, makiažo nulis, atrodė kaip nusiverkus

Pritariu. Aš žiūrėdama jos pasirodymą irgi panašiai galvojau. Man ji tokia nesceniška pasirodė, be stoto ir tvirtumo, kas reikalinga atlikėjui. Lyg per prievartą atvesta ten dainuoti.

Atsakyti