Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(tuktuk @ 2017 05 07, 23:19)

Visko nežiūrėjau, mačiau tik išlipimą iš automobilio, nuo 1:39:26, ten jo nebuvo, matyt, paskui prisijungė.
https://www.youtube....h?v=xPaJxwFFZGk
Atsakyti
Šiemet perklausiau tik ištraukas. Lb nuvylė, nes tik švedas patiko, tai žiūrėsiu viską beveik pirmą kartą. Lietuvių daina man nepatinka, dėl to dat mažiau entuziazmo. Susilažinau su tėčiu iš 100€, kad nepateks į finalą.
Atsakyti
Ka tik paskaiciau komentarus po antros repeticijos video. Kiek daug teigiamu atsiliepimu bigsmile.gif Daug kas vadina neivertintu deimantu smile.gif

"The most underrated song this year... I loved it since the beginning, but with every rehearsal it's getting better and better smile.gif Greetings from Poland!" Ir tokiu komentaru is ivairiu saliu daug, kaip smagu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2017 05 08, 20:24)
Ka tik paskaiciau komentarus po antros repeticijos video. Kiek daug teigiamu atsiliepimu bigsmile.gif  Daug kas vadina neivertintu deimantu smile.gif

"The most underrated song this year... I loved it since the beginning, but with every rehearsal it's getting better and better smile.gif Greetings from Poland!" Ir tokiu komentaru is ivairiu saliu daug, kaip smagu wub.gif

Tikėkimės finalo. Būtų liūdna, jei pas tokią draugę Ukrainą nepasisektų
Atsakyti
Žalia Rūta, ar ten koks nors euroviznykas avatare? blush2.gif Nu ta prasme, koks nors šokėjas, ar pritariantis muzikantas? Nors įtariu, kad ne unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 08 gegužės 2017 - 20:40
QUOTE(tuktuk @ 2017 05 08, 21:38)
Žalia Rūta, ar ten koks nors euroviznykas avatare? blush2.gif Nu ta prasme, koks nors šokėjas, ar pritariantis muzikantas? Nors įtariu, kad ne unsure.gif

Aktorius - Kivanc Tatlitug ax.gif

____

Man irgi tete skambino, kad LT baisiai daug pagyru gavo, tai jau dziaugiasi jis uz ta mergaite biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2017 05 08, 23:32)
Aktorius - Kivanc Tatlitug  ax.gif

____

Man irgi tete skambino, kad LT baisiai daug pagyru gavo, tai jau dziaugiasi jis uz ta mergaite biggrin.gif

Aa, buvo sužibus viltis, kad gal dar per EV sušmėžuos laugh.gif Toks lyg visai nieko pasirodė tongue.gif

---

biggrin.gif
Nu fainai, kad išlenda į pabaigą ir geresnių komentarų, o tai net pabodo tuos neigiamus skaityt.

Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2017 05 06, 21:35)
Tas bulgariukas koją mums tikrai kiša. Taip negražiai norisi tikėti, kad jam kinkos vis tik sudrebės ir jo šešėlyje neliksime.
Dabar man labai patinka Viktorijos lengva suknelė, nes labai tinka tuo metu, kai įjungiamas vėjelis ir ji plaikstosi it kokia vėliava. Gaila, kad to plaikstymosi ko gero nebus, nes, jei gerai supratau, tai ta besiplaikstanti buvo skirta repeticijoms, o per Big day bus sunkaus ir storo audinio suknia, kad ją kur galas- būtų geriau jos neradę...😁 Mano akimis žiūrint, jai,  mažytei ir smulkutei, tas rūbas atrodo slegiantis, per sunkus...

Oi labai tikiuosi, kad kažkaip vilkas bus sotus ir avis sveika. TY bulgariukas gerai pasirodys ir mūsiškius gerai įvertins biggrin.gif
Taip pat balsuoju už laisvesnę suknelę ir vėjelį.
Atsakyti
FR 2016 + FR 2017 tongue.gif
https://twitter.com/...204087811473410

O čia galima balsuot kas geriausiai atrodė ant raudonojo kilimo:
http://wiwibloggs.co...on-2017/189024/
Atsakyti
Sveikos,

Kada sužinosime Semi finals vietas pagal balsus? Ar jau rytoj, ar tik po finalo?
Atsakyti
QUOTE(Helllen @ 2017 05 09, 12:17)
Sveikos,

Kada sužinosime Semi finals vietas pagal balsus? Ar jau rytoj, ar tik po finalo?

Tik po.
Atsakyti
O į ką atkreipti dėmesį per pirmąjį pusfinalį? Kas jame laikomi potencialiais EV laimėtojais?
Atsakyti