Įkraunama...
Įkraunama...

Ford Cougar

Gal kas turite, bandete Ford Cougar? Kokie atsiliepimai, ispudziai?
Atsakyti
mano tėtis ją turėjo, jam labai patiko, tačiau užsimanė didesnės.
Atsakyti
QUOTE(Kikke @ 2006 07 27, 10:52)
Gal kas turite, bandete Ford Cougar? Kokie atsiliepimai, ispudziai?


Turesi problemu su atsarginem dalim, neduokdie kada konors is skardu prireiks, niekas ju neardo, visas detales reikes uzsakineti autorizuotame servise, o tada ir laikas gaistasi ir nepigiai atsieis
Atsakyti
Gražus mašiniukas thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
mano svajoniu masina wub.gif draugas turejo bet pardavem ;] nes jis pirkosi nauja, bet as, kai pirksiu sau masina, tai ford cougar wub.gif wub.gif labai man ji grazi thumbup.gif neiprasta forma blush2.gif ax.gif grazus vidus, galinga, tai draugas bijo man tokia leist pirkt nes sako kad uzsimusiu doh.gif as ja dar susizeminciau biski, uzsideciau koki spoileriuka smile.gif tada vidu pasitiuninguociau ;] ir apsiniaukciau visus langs. dieve, svaigstu del sitos masinytes blush2.gif
Papildyta:
argi negrazi? wub.gif

http://images.google...ttp...l=lt&sa=G

http://www.fun-cars....gallery/tuning/



man labai si masinyte smagi thumbup.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidule1 @ 2006 07 30, 20:39)
Turesi problemu su atsarginem dalim, neduokdie kada konors is skardu prireiks, niekas ju neardo, visas detales reikes uzsakineti autorizuotame servise, o tada ir laikas gaistasi ir nepigiai atsieis


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Mes pora turejom,bet mums gal nepasiseke,ne tas,tai tas ir taip be galo.......... Tad nusibodo taisyti ir vyras pasake,kad tokios masinos daugiau niekada nepirks schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif Isvaizda man ji seniau labai patiko smile.gif
Atsakyti
Pats planuoju pirkti sita masina. Butu idomu suzinot kokie atsiliepimai. kiek srebia 2.5 v6 variantas. I ka reiketu atkreipti demesi perkant. Ir tt. . . pagyvinkit sita tema lb idomus ir grazus masinas ir kas svarbiausia mazai zinomas ir informacijos apie ji mazoka/...
Atsakyti
QUOTE(lukkas96 @ 2009 07 30, 22:02)
Pats planuoju pirkti sita masina. Butu idomu suzinot kokie atsiliepimai. kiek srebia 2.5 v6 variantas. I ka reiketu atkreipti demesi perkant. Ir tt. . .  pagyvinkit sita tema lb idomus ir grazus masinas ir kas svarbiausia mazai zinomas ir informacijos apie ji mazoka/...

Mieste 16-18 ima, bet nevaziuoja kaip su tokio imlumu.
Atsakyti
tai duju imtu 20 + ?
Atsakyti
o 2.0? biski atsoko noras jeigu 16.. nes girdejau kazkas 12 - 13 ..
Atsakyti
Turiu tokią, jei didesni atstumai ima 9,5-9,7 l benzino, po miestą 10-11 l, žiemą iki 12-13, tikrai nedaugiau.
Atsakyti