Taigi, grįžtu su naujienomis
Apie personalą. Visi labai malonūs.
Mastura mane pasitiko, pasirodė aišku paprasta, žemiška, nuoširdi, profesionali. Prieš konsultaciją su gydytojomis, visko manęs išklausinėjo, pasižymėjo, kiekvieną lapuką tyrimų jau atliktų, traukė ir tikrino, ir dėjo į krūvą kopijuoti.
Zukhra pasirodė, kad per daug išsipuošusi atėjusi į darbą ir daugiau pati sau rūpi, bent kolkas, negu rūpestis įsigilinti į jos klientų sveikatos ypatumus (kaip vertėja ir tarpininkė). Maloni, bet tiesiog pasėdėjo ir matėsi nesigilino. Visą darbą, popierių pildymą ir pan atliko Mastura (Zukhra šalia sėdėjo).
Dr Ipek Duzguner paliko profesionalios, savo sritį išmanančios gydytojos įvaizdį.
Profesorė žinoma žvaigždė. Jokių lialia, viskas labai konkretu, atsakė į man visus rūpimus klausimus. Nors Mastura ir Ipek jau nuteikinėjo, kad man siūlys daryt PGD, profesorė atvirkščiai sakė nemato reikalo, nebent tokį sprendimą priimtų jau stebint vystymąsi ir dalinimąsi.
Papildomai apžiūroje be seselių, gydytojų ir kuratorių dar dalyvavo jaunas vyrukas, man jo nepristatė, gal koks jaunas daktaras Taigi vieną akimirką į mano šventyklą spoksojo daug daug akių
Iš tyrimų, kuriuos esame iki šios dienos padarę, sakė jokių kabliukų nėra. Tik man prieš ivf startą dar liepė išsitirti: AntiTG, Protein C activity, Protein S activity ir antithrombin III activity. Per echo nieko įtartino, apart tai, kad pas mane dabar prie 1,30amh stebimi 8-10antriniai foliai, sakė tai nėra dar mažas rezervas, bet mano amžiuje jis "normalaus" nesiekia...tai čia vienas niuansas, kad nereikia tempti laiko ir reiktų stengtis/tikėtis kiek įmanoma išgauti kokybiškesnių kiaušialąsčių, o antras niuansas, kad pas mane vienas kiaušintakis pašalintas, o kitas atlaisvintas, ir kadangi esu natūraliai pastojusi ir persileidusi, profesorė galvoja, kad galėjo pakenkti ar kažkuom įtakoti mano gerąjį kiaušintakį , dėl to, kad sodinant jau du kartus puikios kokybės embrionus ir blastocystas nei kart net nekibo. Gydytoja sakė, kad jai įtarimas krenta ar nėra pakenktos vidinės kiaušintakio raukšlės....Taigi, gaunu siuntimą HSG ir varom tiesiai į echomar. Kainavo 570TL t.y. 75eur. Atliekamas pilna pūsle, ir tikrai neskausmingas!!!
Tą pačią dieną apsilankėm pas andrologą, konsultacija plius spermograma 942TL /124eur. Pakartotinai kitą dieną atvykus- su vyru viskas tvarkoje ir liepė toliau varoti omega 3 ir antioksidantus. Man konsultacija nekainavo, truko apie 3val.
Į oro uostą atvažiavome per 20min. Per 30min praėjome visas apsaugas ir pasų kontrolę.
Šiandien jums rašau, jau žinodama gydytojų spredimą po hsg: deja startuoti neleidžia
Kaip ir profesorė įtarė, vienas iš nėštumų, galimai nukeliavęs ne ten kur reikia, išplatino kiaušintakio galą ties kiaušide ir be kiaušintakių klipavimo arba jų šalinimo manęs jie nepriims. Po klipavimo startuoti galėčiau po 1 mėn, po šalinimo po 2mėn...rekomenduoja klipuoti, nes pašalinimas, gali pakenkti kiaušidėms... Tai gal kas turi patarimų pas ką kreiptis dėl kiaušintakių klipavimo Vilniuje? Kas šioje srityje specializuojasi? Ar skristi į TR laparoskopijai?
Lieput, aciu, kad daliniesi. Hmm, isivaizduoju, kad nesmagu isgirsti jog neleidzia startuoti IS KARTO. Na, bet kazkas is auksciau matyt taip delioja... Va ir Sabelytei, eme ir neisejo pagal plana Bet auksciau nosi, mergaites, ateis ir tas islauktas metas!
Lieput, del Vilniaus specialistu negaliu patarti, as is Klp. Cia jau TD mergaites tikrai turetu padeti ir patarti.
O jei tu savo sita kiausintaki uzklipuosi, reiskia vsio, kiausintakiu praktiskai galima sakyti nebeturesi?
Lieput, aciu, kad daliniesi. Hmm, isivaizduoju, kad nesmagu isgirsti jog neleidzia startuoti IS KARTO. Na, bet kazkas is auksciau matyt taip delioja... Va ir Sabelytei, eme ir neisejo pagal plana
Bet auksciau nosi, mergaites, ateis ir tas islauktas metas!
Lieput, del Vilniaus specialistu negaliu patarti, as is Klp. Cia jau TD mergaites tikrai turetu padeti ir patarti.
O jei tu savo sita kiausintaki uzklipuosi, reiskia vsio, kiausintakiu praktiskai galima sakyti nebeturesi?
Taip, kiek domėjausi, funkcijos savo jie jau nebeatliks, ar šalinsi ar klipuosi... Skirtumas, kad klipuojant, paliekama bant kažkokia kraujotaka, o šalinant yra dar ir didelė tikimybė pakenkti kiaušidėms, bei jų rezervui.
Naktį pražliumbiau, bet šiandien jau tos pačios nuomonės. Taip ar taip 10 metų be nėštumo sėkmingo, o čia bent atsirado galima priežastis dėl nesėkmių ir tikimybė, kad po to pavyks bent ivf...
Lieput, o vyro SG kaip? Ar visuomet skiria andrologo konsultacija, ar tik tada kai nuo normos nukrypimu yra?
Mums neskyrė, aš pati paprašiau. Kadangi jau skridome pas specialistus, tai galvoju dėl šventos ramybės tegu pilnai patikrina ir vyrą
Taip, kiek domėjausi, funkcijos savo jie jau nebeatliks, ar šalinsi ar klipuosi... Skirtumas, kad klipuojant, paliekama bant kažkokia kraujotaka, o šalinant yra dar ir didelė tikimybė pakenkti kiaušidėms, bei jų rezervui.
Naktį pražliumbiau, bet šiandien jau tos pačios nuomonės. Taip ar taip 10 metų be nėštumo sėkmingo, o čia bent atsirado galima priežastis dėl nesėkmių ir tikimybė, kad po to pavyks bent ivf...
Tikiu kad labai sunku, aš ir žliumbiau i pagalvę įsikniaubus, gal tiksliau staugiau, ištisai ašaros riedėjo kai gine pasake kad tik seni foliai nieko naujų nėra ir nebevykstu i tr. Na bet manau taip jau nulemta, taip Dievulio sudeliota kada būti mama ar savo vaikui ar iš vaikų namų.
ir kitas kl. kas daretes Memoriale, kaina kaip ir pirmam psl 555 lyru?
Na nžn ar kariotipuose būna parašyta tik "normal". Kiek mačiau kariotipų tyrimš, tai be "normal" dar būna parašyta moterims "46xx", o vyrams "46xy". Jei kariotipai geri, tai daugiau nėra ko rašyti ten. Jei kariotipai blogi, tai bus parašytas chromosomos numeris ir jas joje negerai. Mes kariotipus darėmės lt, todėl tr kainų nžn
Lieput, vilniuje geras gydytojas - Mecejus, tik nesu tikra ar jis klipuoja.
Suprantu apmauda, bet jus teisingam kelyje, geriau viska padaryti kaip reikia ir tada eiti ivf keliu, nei tai daryti aklai.
Man ir po konsultacijos liepe histeroskopija pasidaryt kas ateme du ciklus ir paskui ivf metu zinojau, kad isodinimas bus tik po pusantro menesio. Bet tas laikas taip greitai praleke, o va dabar jau ir susitikimas su mazyliu ant nosies ;)
![4u.gif](https://www.supermama.lt/forumas/public/style_emoticons/default/4u.gif)
![4u.gif](https://www.supermama.lt/forumas/public/style_emoticons/default/4u.gif)
![4u.gif](https://www.supermama.lt/forumas/public/style_emoticons/default/4u.gif)
vat mat Mastura taip ir sake, kad uztenka tik tu xx bet pas mane rezultate buvo tik normal, tai dabar paprasem is labarotorijos, kad atsiustu jei turi pilnus. jei neatsius, tai teks darytis cia is naujo, arba TR..