Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Paryčiui palijo. wub.gif
Atsakyti
pas mus rodo nuo 15 val iki 3 nakties ištisini lietu 90 proc. įdomu ant kiek bus tiksli prognoze smile.gif

vakar pridžioviau pilna orkaite slyvu ...nera kur det, o skanios saldzios be "mėsos" biggrin.gif, dar kibira užšaldžiau likusios bus kaip bus verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 12 rugsėjo 2024 - 09:04
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Pas mane irgi prasidėjo slyvos,daug iškrito.Pažystamai buvau žadėjųsi dėžutę,tai ramu,atidaviau.Likučius suvarysiu į pastiles.Kaip patinka man dabar pastilės.Varau avietes su medumi.Šiandien jei bus laiko bandysiu slyvas su kakava ir saulėgrąžomis.Kai nieko neliks varysiu obuolius,ten daugiau laiko apvirti arba iškepti reikia.
Atsakyti
Kažkaip nesižaviu pastilėmis. Daug darbo. Mano slyvos jau pasibaigė. Prisidžiovinau begalę. Gal tiksliau - vytinau. Ilsisi stiklainiuose su česnaku ir aliejumi.Superinis dalykas,
Šakės, kaip žaibuoja. Ir lyja pakaitomis.
Kaip pagal užsakymą. Svogūnai po stogu, išdžiovinti. Vežam į prekybos tinklus.
Pirmadienį pradėsime bulviakasį, kaip tik atlijo žemę.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Na,kad nėra daug to darbo.Man ypač patinka su avietėmis.Surenki,pridedi medaus,sublenderiuoji ir džiovyklėn.Viskas.Su slyvomis ir bananu,nelabai patiko toks sausa pastilė gavosi. ax.gif
Atsakyti
laba 4u.gif
Ingrida, mačiau galvoji apie trimerį. Aš turiu akumuliatorinį Makita. Labai džiaugiuosi. Gan nemažai nupjaunu su vienu pakrovimu. Turiu greito pakrovimo blokelį, greit pakrauna. Pirkau dar ir pjūklą akumuliatorinį. Irgi džiaugiuosi, nes susipjaustau ką reikia, genėju, net ir storesnius. Tas pats akumuliatorius tinka. Jei dabar žiūrėčiau, tai ieškočiau tokio, kur ir krūmus galima būtų pjaut, su keičiamu disku. nes pakelėse priauga tų krūmų arba kokių kiečių, kur trimeriukas neįkimba jau, o su pjūklu pjaut dar per ploni tie karklai. Tenka su sekatoriumi rankiniu vargt.
Ruduo pas mane, gerai ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Ačiū Žolyte,galvoju apie akumuliatorinį. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
As irgi jokiu pastiliu, uogieniu ir t.t kam daryt jeigu niekas nevalgys mirksiukas.gif
užtat pridžiovinau gal tris kibirus slyvu aišku išėmus kauliukus mirksiukas.gif ir kiek dar tilpo į šaldiklį užšaldžiau mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Na kažkaip pastiles dar ragauja.Nusipirkau vakar dėžutes,bandysiu sutupdyti.
Atsakyti
Kariauju su paprikomis, pomidorais, baklažanais. Šaldiklis užgrūstas vištiena, kai apsivalgys daugiau, sudėsiu šaldyti pomidorų kubelius, papriką apkeptą.
Dažniausiai darau papriką pomidorų sultyse. Gaunasi kaip koks padažas. Supili prie apkeptos mėsos ar karštų bulvių , va ir tinginio pietūs ar vakarienė.

Bulviakasis vyksta, vos spėju suktis. Reikia darbininkus nuo kombaino parsivežti kad suleistų per bunkerių priėmėją į didmaišius. Nurenka dar likusius grumstus ar puvėkus. Po valandos - vėl atgal. Taip kas valandą pirmyn atgal po 3 km.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
IK,bet derlius bulvių geras?
Atsakyti