Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Nu nors akrobatė dingo , jau ir tai yra gerai 4u.gif
Dangus apniuko, gal bus lietaus? Jeu reiktų ax.gif Laisčiau jau gėles, nes nuleido lapus ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
aišku visiems augalams galima padaryti tinkamas sąlygas, bet aš kuo toliau tuo labiau vengiu visokių ten dangstymų, nesodinu tokių kur reikia išskirtiniu salygų, popinimų ir t.t smile.gif tada jau geriau veja toj vietoje, bandau viska susiprastinti savo gėlynuose smile.gif ar tai pavyksta kitas klausimas bigsmile.gif , bet čia turbut jau amžius savo duoda biggrin.gif seniau lakstydavau apie tas rožes, po nužydejimo karpydavau visas, šiemet padariau atradimą, kad Ritausmos labai gražiai su grėbliuku nužydėje kekės žiedu padaužius nubyra žemen biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
O pas mus ne lapių, o barsukų ir mangutų pilna. Vienas barsukas buvo nutrenktas visai prie mano lauko. Kol prisiruošiau tokį pakvipusį palaidoti, kažkas nutempė. Šunys ??? Vilkai ???
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Pas mus irgi barsuką neseniai nutrenkė mašina.Bet koks riebus.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Taip sunkiai po sekmadienio atsigaunu. Dirbame nuo 7 , gal jau nuo rugsėjo nuo 8 pereisime.
Jau jaučiasi, kad vėliau aušta. Važiuoju ryte į laukus, o rytų saulė į akis spigina.
Nupirko dukrius tokių gerų kėdžių į lauką, išpardavimas buvo. O tai kai reikėdavo, nešiojomės : tai į sodą šašlų valgyti, tai prie namo įęjimo į pavėsį alaus gerti ir ledus valgyti.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Šaltas visai rytas.
Atsakyti
Jooo, rytas šaltas... Vakar palikau kelis agurkus nuskintus ant suoliuko lauke. Šįryt ėjau pasiimt, tai rankos šalt pradėjo, juos paėmus blink.gif
Daug kėdžių - gerai 4u.gif Man patinka visuos pakampiuos suolų turėt lotuliukas.gif Kai nori būt pavėsy -viena vieta, kai saulėj - kita vieta. Dažnai kavą geriu aplamai ant sūpynės tokios handmade biggrin.gif -šniūrai ant obels ir lenta tarp jų bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Papildyta:
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti