Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Ai nu knifofiją žinau.Man irgi po žiemos dingo,šiemet vėl geltoną bandau. mirksiukas.gif IK vieną raidę sukliuvo,galvojau,kad dar nežinoma kokia. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Knifofijos ne iššala, o iššunta. Ypač jei žiema su daug sniego. Vieni rekomenduoja jas surišti prieš žiemą, bet man greičiau ant šaknų kelios saujos durpių, apvožiu peršviečiamu kibiriuku, vieną jo šoną akmeniu apėmusi, kad oras vaikščiotų. Jei netelpa po kibiriuku - nurėžiu lapų viršūnes. Pernai prisisėjo . Galvojau, kad česnakai. Jos nemėgsta drėgmės žemėje, tai dabar kur aukščiau auga be vargo.

Nusiskyniau pirmą arbūzą, truputį pernokęs. O po tos liūties nurijo netikroji miltligė ir agurkus lauke, ir melionus. Lapai tiesiog trupa. Melionai, aišku, visi draugiškai kartu op - ir prinoko. Galvojau, padarysiu vytintų žiemai pakramsnoti. Bet džiovyklė birbia grybais užkrauta. Kiek suvalgysime, kitus išdalinsiu. Jie puikiai šaldosi, bet žiemą amžinai lieka. O jokių uogienių nevalgome, išskyrus trintas uogas.
Atsakyti
Na jei prisiminsiu,dėl knifofijos.Ačiū.
Vasarinės avietės gali augti šalia remontantinių?Noriu pratesti avietyną ir sodinti vasarines,nerandu kitos vietos. biggrin.gif
Įsipyliau taurę šiumetinio pienių vyno,išsikėčiau visai.Suvežiau nežinau kiek karučių akmenų,gal kubą sumėčiau smėlio. ax.gif Į pienių vyną įdėjo medaus mb,nesijaučia kartumo visai. ax.gif
Kitą savaitę dar laukia sukimas medaus. bigsmile.gif
Atsakyti
Ingrida, augti šalia gali. Bet įkask ką nors , kad atskirti. Na, kad šaknys vienos pas kitas nekeliautų. O tai paskui nežinosi, kurias kaip kirpti.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Ačiū IK.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Laba,

Grybaut patinka, bet vietų nežinau. Bet nežinodama kiek randu tiek užtenka tam kartui pavalfyt, ar kokią porciją užšaldyt. Tik tokie ir tėra mano poreikiai. Bet taip noriu grybaut, taip smagu baravyką rasti :wub: .

Agurkai lauke miršta, o šiltnamyje jie pas mane visada prasti. Gal, kad su pomidorais, o gal, kad mulčiuoju. 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Bandau vežti mamą pagrybauti,sausoka pas mus jau,vakarais lieju vandenį ant gėlių. mirksiukas.gif
Atsakyti
Lauke agurkų jau nėra, bet šiltnamyje įgavo antrą kvėpavimą. Vakar kibiriuką priskyniau.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti