Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Laba, Tai gal galėtumėt lietum pasidalinti?  :B  Per audrą truputį palijo, bet daržiukas vėl sausas. Eina kakot, nebelaisčiau, nėr sveikatos tiek priliet. Šulinys senka. Kūdra senka. Mikro daržiukas, tai tikrai nesiplėšysiu, bus paprasčiau nusipirkti. Ingrida nu labai sudominai su ta pintim, būtinai reiks paragaut kai rasiu. Ir baravykų sriubos norėčiau. Voveraičių šiemet jau valgiau. Tik tokie mano grybavimo poreikiai ir tėra.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niurzga: 05 rugpjūčio 2024 - 09:33
QUOTE(Lyžuka @ 2024 08 05, 08:07)
Aš nevalgau tų, kurių nepažįstu, o vadovautis internetu ir t.t. nedrįstu verysad.gif , netgi tu į baltas musmires panašiu jau neberenku, nu dar nėra toks badas kad paskui trucytis ir atkentet nežinai nuo ko smile.gif

Žvynabudės? Aš tik kartą jų buvau pasirinkusi, kai vienoj vietoj daug radau ax.gif . Paragavau ir užtenka biggrin.gif Nu bet va, tokia jau esu , kad reik išbandyt, kas labai rūpi biggrin.gif . Ir tą pintį paragavau dėl to, kad įdomu. O dar kieme po nosim užaugo biggrin.gif Kukurdvelkis didysis kasmet pas mane auga, po 3-4 kamuolius prie lazdynų žolėse. Bet irgi nevartojam, nelabai skanus jis mums, palygint su kitais grybais. Tai surenku , kai jau sporas pradeda barstyt,ir sukraunu po vienu lazdynu ax.gif
Geras oras šiandien -šiek tiek apniukę, bet šilta ir be vėjo ax.gif Svogūnų dalį jau nuroviau ir susitvarkiau. Tie, kur daigais sodinau, dar žaliuoja, stori kaklai, neaišku, kada juos raut galėsiu ax.gif
Atsakyti
Pritariu Lyžukai. Bijau vieną kartą valgomų prisiragauti.

Vakar su dukra atidarėme grybavimo sezoną. Dvidešimt baravykų ir gal penki raudonikiai. Ai, dar kazlėkų kelios saujos. Bet dygsta ten, kur drėgna.

Kažkur keliauja lietus, nes prie žemės nežmoniškai lenkia.
Atsakyti
Šiaip galvojau nuvažiuosiu pasivaikščioti po mišką.Vakar mačiau 5 mašinas,šiandien važiuojant į Ramygalą mačiau mašina stovėjo ryte,atvažiuoju po pietų,vėl mašina stovi.O tas miškas nėra toks didelis.
O dievai,dygsta paros dydžio ir baravykai ir raudonikiai.Vienoje vietoje suskaičiavau 31 raudonikį.Ir dygsta jau ne tik eglyne,bet ir mišriame.Ir svarbiausia visi sveiki.Lepšiukai keli irgi paros dydžio. bigsmile.gif
Mačiau kaimynė vakar grybavo įdėjo nuotraukas 6 krepšiai,tik ji važiavo į kitą mišką,ten irgi jaučiu pilna grybų.Grynai kitoje kelio pusėje,tik man ten nelabai patinka labai bruzgynai. ax.gif
Atsakyti
Tai ir mes su dukra radome baravykus 20x20 m plote. Gerai , kad ji lęšius įsidėjusi, o aš su akiniais ir vis tiek žabala. Einu ir vos nenuspiriu.
Rytoj palėksiu į tokį jaunuolyną, gal ten dygsta. Žinau dar vieną vietelę, bet po audros skersai keliuko medžiai. nebent savo pjūklą vežtis.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Koks rūkas ,gėris grybams?Peilis pomidorams? ax.gif Ale fb panevėžiečiai džiaugiasi daugiausia grybais?
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2024 08 05, 16:21)


Kažkur keliauja lietus, nes prie žemės nežmoniškai lenkia.

Pas mus tas lietus, pas mus bigsmile.gif , bet gerai toks ramus be vėjo atidrekino paviršių žemės nes jau kaip žiauriai buvo užplakta tū audrų...nėjo su "matiku" biggrin.gif įkirs smile.gif

išsivaliau juką, o jūs jas skisrtote ar aplamai auga kaip auga ir kiek auga ? Nes žiūriu krūmas jau kaip reikiant vaikų bile kiek priauginus o žydet 2-3 stiebai, šiemet aplamai vieną toki išleido ir nepražydo, iš karto nudziuvo smile.gif
Atsakyti
Kažkada prisiskirsčiau tų jukų, prisodinau kur vietos radusi. dabar jau pavėsyje atsidūrė. O senoji su savo vaikais pagaliau nusibaigė, gal 15 metų pragyvavo. Kasmet tai neskirstau. Pavasarį išvaliau brūzgynus lapynus. Nežinau, praeina mano meilė joms. Toks sunkiai pritaikomas augalas , jau geriau knufofiją auginti. Tos tai jau pačios pasisėja.

Ingrida, ne rūkas peilis pomidorams. O tai, kas tame rūke skraido. Jeigu nupurkšta nuo maro, tai dzin tas rūkas. Tiesą sakant, bulvės jau daug kur užaugę ir sunykę, tai reikia tiesiog pralaukti paskutinio sporų skraidymo. Gal pastebėjote, kad ir pomidorai į rudenį atsigauna ir kuo gražiausiai auga iki šalčių.

Vakar kibirą baravykų parsitempiau wub.gif Džiovinu, kvepia visi namai. Daug mažylių, tai dalį apviriau, reikės užmarinuoti. Laukiu, kol parduotuves atidarys, dangtelių pritrūkau.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Kas per knufofija?Googlas neranda?
Aš po pietų važiuosiu grybų,svečius įleisiu.Gal bandyti naują vietą,vis matau mašiną stovint? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2024 08 07, 08:27)
Kažkada prisiskirsčiau tų jukų, prisodinau kur vietos radusi. dabar jau pavėsyje atsidūrė. O senoji su savo vaikais pagaliau nusibaigė, gal 15 metų pragyvavo. Kasmet tai neskirstau. Pavasarį išvaliau brūzgynus lapynus. Nežinau, praeina mano meilė joms. Toks sunkiai pritaikomas augalas , jau geriau knufofiją auginti. Tos tai jau pačios pasisėja.



man tai be galo grazu jos, nu toks kitoks augalas nei mūsųs iš senelių kartų atėjes...bet aišku jei kokie vejai rišt reikia
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Ingrida va knifofija smile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

man išalo jos tai daugiau ir nesodinau
Atsakyti