Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

QUOTE(Iš Kaimo @ 2024 07 29, 21:45)
Man visą robiniją su šaknimis į gėlyną nuvertė. O toks geras pavėsis būdavo , vanduo šalia, visi vazonai po ja vasarodavo.

Mūsų robiniją (mes akacija ją vadinam smile.gif ) vienais metais per audrą irgi siūbavo, net filmavom, kaip žemė pasikelia , kai ji svyra į kitą pusę nuo vėjo. Bet kažkaip atsilaikė, tik liko pasvirusi. Turbūt išleido papildomų šaknų, tvirtai laikosi ir per šią audrą nė krust smile.gif Bet ūkininko garstyčios apsemtos tai kaip reikiant, kažin ar nesupus, kol vanduo nuslūgs unsure.gif
Atsakyti
Ta pati robinija/akacija 4u.gif
Ingrida, ant jos šiemet auga kerpė labai graži , oranžinė. Gal tokia pati, kur tu sakai, kad valgoma?

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
oho koks galingas medis, mano teviskes kaime pamenu kaip alyvos krūmo dydžio jos tik būdavo, baltos, geltonos gal kita rūšis?
Atsakyti
Mes , kai pirkom sodybą, ji jau buvo didelė. Buvusi sodybos šeimininkė paprašė: tik nepjaukit akacijos, mano tėvas mažą daigelį iš užsienio parsivežė ir labai jį saugojo 4u.gif . Ta savininkė jau buvo 80 metų, kai pirkom. gyvenam 27 metai . Paaugo ir medžiai per tuos 27 m. Tai turbūt apie 100 metų jai. 4u.gif
Atsakyti
Valgoma,valgoma Žolyte.Supjaustyk juostelėmis ir ant sviesto,drsukytės,pipiriukų.Jei netiki pasitikrink geltonpintis.
https://www.skoniogi...pintes-receptai
Atsakyti
Va taip ir gaunasi, kai į mišką bijau eit grybaut lotuliukas.gif Pintis teks graužt biggrin.gif O ir kukurdvelkiai didieji pradeda jau augt , badu nemirsiu biggrin.gif
Atsakyti
Liniukai, Bangele, kaip jūs atsilaikėte. Skaitau šiandien, kad virš 100 mm gavote. Man net baisu įsivaizduoti , kaip atrodo laukai. Pas mane virš 45 mm , bet prieš tai buvo 20. Tai dabar ilgai neįvažiuosime.
Atsakyti

Jo, pas mus gal ne tiek išlaužė, išvartė vėjas, kiek apsėmė viską. Na,  šiandien jau nebegyvenam  ežere, vanduo suslūgo, jau ir į daržą buvau nuėjusi, įbridau, agurkų pasiskyniau. O vakar moliūgai vandenyje gulėjo, bulvių tarpuvagiuose vanduo, pievos apsemtos. Javapjūtė mūsų krašte tik tik prasideda, tik pavieniai laukai nukulti, tad javai suguldyti. O ir kada galės technika į tuos laukus įvažiuoti dar? Mes šiemet javų nesėjom, palikom juodą pūdymą, rudenį sėsim kviečius, tad dėl javų širdies neskauda. Nebent bulvės gali supūti. Nu gal kažkiek dar liks - apie 20 arų pasėta. O tik neseniai pasigyriau kad šiemet viskas paaugo. Bet kol derlius dar ne aruode geriau patylėti

Atsakyti
Nu nieko neišlaužė, kelias šakas sode, vaisių prikratyta pilna žemė. Gal 12 dvidešimties litrų kibirų surinkau ir išnešiau. Kanalas buvo tuščias, tai ryte pilnas. Užtai lapė tik pakanaliu kitoj pusėj vaikšto kasryt.
Daržas į pakalnę, tai šlapia labai, bet vanduo nestovi. Šiandien važiavom pažiūrėt, ką kviečiai, tai pagulę, bet ne taip kaip su volu. Bet vanduo kai kur stovi. Maniškis sugebėjo mašiną pasodint, norėjo biški pavažiuot ir sėdim. Teko kviestis traktorių 😀
Mes ir tik kokį mažiau nei trečdalį kviečių nukūlėm, šią savaitę kad tik pradžiūtų dirva.
Atsakyti
bet žiuriu šį karta audra labiau kratė purtė, gulde viska ypač žemesnius augaliukus, vakar hortenziju prisimerkiau pilna vazą, kitą dali žiedų iš karto išmečiau jau suvytę, vėjo nuplaktos, o ir tos kur merkiau turbut be reikalo, parudo iš karto žiedai, kitos ant krumo šakos sulinke na gaila, bet ka padarysi, jas pavasarį reikia zemai nugenet tai ner ir tokios bedos, obeli pasvirusia bandziau kelt kur tau be šansų, ten kokio traktoriaus reikia ir prie tvirto stulpo rišt. na bus pasvirus verysad.gif
pridzioviau pilna orkaitę obuoliuku, žiu ryte jau beveik išdziuve tai šiandien vakare nauja partija padziausiu, gal kaip nors suvartosime vis ne iš karto mest biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Džiaučiau obuolius,kriaušes,nu gi niekas nevalgo.Kuriais metais buvau pridžiovųsi.Lyžuka,gerai,kai yra kas valgo.Mečiau,nešiau..........Ir džiaugiausi iš vienos pusės,kad vienu metu daugiau ukrito,nei po truputi. biggrin.gif biggrin.gif
Vakar irgi ramščiau hortenzijas,ežiuoles,jurginus,rožes.Stiebinės hortenzijos gaila,nužūžo su visu kotu.Gal išleis iš šaknų?
Atsakyti
apart manes irgi niekas nevalgo mirksiukas.gif , bet aš tai laabai mėgstu ax.gif
Atsakyti