Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Ingrida, palijo dar naktį į penktadienį. Kaip ir nemažai. Nuvariau į bulvių lauką, atmeni, kur buvome ruduokių. O ten tai palyta....Norėjau morkų išsirauti, bet apkibo kedai moliu, tai tą lietų jau keikdama parvažiavau.
Šiandien baigsime žieminius kulti. Beveik šokinėju iš laimės. Ir neblogai byra, ir antrai klasei nuėjo. wub.gif
Atlėgo karštis, reikia eiti ir pasodinti porą rododendrų, amžinai susigundau išpardavimuose.
Atsakyti

Laba,

Lyžuka, seniau apie gražų paukščiuką rašei, panašu į Dagilio aprašymą.

Užeinu, paskaitau, o parašyt nelabai turiu ką. Daržo beveik nebeturiu. Niekas nieko nevalgo. Viena pagrinde valgau. MB žalėsių nelabai mėgsta. Uogyčių pasišaldžiau. Braškių pas ūkininkus pasiskint buvau, vyšnių savų užtenka. Kelioms dienoms buvom į Zakopanę išlėkę. Kažin ar dar rasiu vyšnių.

Negrybauju, na grybauju, bet tik tam kartui pavalgyt. Pavasarį išmečiau pernykščius grybus iš kameros.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Kaip bijau to ateinančio lietaus. Gali man bulves supūdyti.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2024 07 28, 20:45)
Kaip bijau to ateinančio lietaus. Gali man bulves supūdyti.

Baisu IK,kas darosi lauke,bent pas mus.
Atsakyti
La,ar isgyvenot nakti?Na,ir duoda blink.gif Kastona aplauze,pusele perplese pusiau,paprikos darze guli,o siemet jos labai dideles.Kvietkelius vakar sutempiau i terasa,jau vazonus buvo isvartes vejas...
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.

Prilaužė prilaužė medžių,nutraukė kabelį nuo sienos ,kur buvo iki stulpo.Beveik be miego,kriaušės visą naktį į skardinį stogą davė.O man tokia mintis kaip lūš kriaušė į namą,taip ir palaidos po po stogu. bigsmile.gif Ačiū dievui aviliai vietoje.
Atsakyti
Labas iš ryto 4u.gif
Vėjas buvo didžiulis, bet , ačiū Dievui, lyg ir be didelių pasekmių. ax.gif Neskaitant, kad pilnas kiemas smulkių šakelių ir lapų. Vakar neskyniau slyvų, tai tikriausiai guli visos ant žemės, nebuvau dar iki slyvos nuėjusi. Yra toks didelis gluosnis/kandidatas į nulūžimą, bet atlaikė, šaunuolis bigsmile.gif Pirmu taikymu variau už ūkinio pažiūrėt ryte ax.gif
Vakar vakare taip prireikė kokio saldėsio, makalavau greitą blokadinį pyragą su uogiene:D Kažko pritrūko, nors dėjau ir meduolinių prieskonių... Gal medaus reis kitą kartą dėt kokį šaukštą ax.gif
Agurkai lauke tik pradėjo derėt ir jau netikroji miltligė užpuolė unsure.gif Reiks purkšt, kad nors kiek dar turėt po karencijos. Taip norėčiau grybų pračekint, bet viena į mišką neinu, o diedulis nepasirašo varyt ax.gif
Atsakyti
https://www.part.lt/...b4aa4b4c689.jpg
Čia tik dalelė nustolių,alyvinė.Kriaušė tiesiog prieš valandą lūžo kelių metrų.Turėsime ką veikti.Jau ir taip darbų pilna,tai ne dar pridaro gamta ką veikti. bigsmile.gif
Atsakyti
Man visą robiniją su šaknimis į gėlyną nuvertė. O toks geras pavėsis būdavo , vanduo šalia, visi vazonai po ja vasarodavo. Plikas kiemas kažkaip.
Na, kriaušes, obuolius tai išpurtė. Dvare dideli seni uosiai guli, keli klevai nugenėti tiesiog.
Vanduo laukus semia.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Robinijų gal šaknys paviršinės.Kiek skaitau,išrovė labai daug kam? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Niurzga @ 2024 07 27, 22:13)
<p>Laba,</p><p>Lyžuka, seniau apie gražų paukščiuką rašei, panašu į Dagilio aprašymą.</p><p>Užeinu, paskaitau, o parašyt nelabai turiu ką. Daržo beveik nebeturiu. Niekas nieko nevalgo. Viena pagrinde valgau. MB žalėsių nelabai mėgsta. Uogyčių pasišaldžiau. Braškių pas ūkininkus pasiskint buvau, vyšnių savų užtenka. Kelioms dienoms buvom į Zakopanę išlėkę. Kažin ar dar rasiu vyšnių.</p><p>Negrybauju, na grybauju, bet tik tam kartui pavalgyt. Pavasarį išmečiau pernykščius grybus iš kameros.</p>

pažiūrejau internete nu tikrai 99 roc. jie smile.gif
as galvoju obuolius džiut dali, dali virsiu obuolienę o tie žali teks surinkt ir laikyt, gal sunoks? jei ne kagi verysad.gif reiks mest unsure.gif
Atsakyti