Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

QUOTE(Lyžuka @ 2024 07 11, 10:12)
naikinu, naikinu...vakar nusipirkau kazkokiu granulių už 15 eur verysad.gif, pabarsčiau šiandien kiek negyvu tose vietose...o jau tos šliužės tokios blizgančios verysad.gif veu...nors sake kaimynas užbert ant jo druskos gana sueda ji, ale gi stovek ir barstyt , vistiek ant visu nepataikyčiau  bigsmile.gif

Tai kad jau tiek daug yra, vieno pabarstymo neužteks... Veisiasi kosminiu greičiu jie 4u.gif Šiandien FB viena moteris įkėlė filmuką, kaip antys pasistumdydamos iš jos rankų tuos šliužus griebia, delikatesas biggrin.gif O druską tai , man atrodo, beria jau ant surinktų šliužų.
O aš agurkus tik iš šiltnamio dar valgau, 2 daigai . ax.gif Lauke tik mezgasi. Nelabai laukiu to laiko, kai reiks pradėt marinuot smile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2024 07 13, 08:47)
Tai kad jau tiek daug yra, vieno pabarstymo neužteks... Veisiasi kosminiu greičiu jie  4u.gif  Šiandien FB viena moteris įkėlė  filmuką, kaip antys pasistumdydamos iš jos rankų tuos šliužus griebia, delikatesas  biggrin.gif O druską tai , man atrodo, beria jau ant surinktų šliužų.
O aš agurkus tik iš šiltnamio dar valgau, 2 daigai .  ax.gif  Lauke  tik mezgasi. Nelabai laukiu to laiko, kai reiks pradėt marinuot  smile.gif

Bet kas iš to mano naikinimo jei viena puse sklypo eina amžiais nešienautas šabakštynas, reiktu į seniuniją pasikreipti iš ten ir lenda visokie gyviai, plius tas šabakštynas su upeliu robojasi o ten laputė-kūmutė gyvena, kur jai paskui bais patogu ateit vištienos pas mane biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2024 07 15, 09:55)
Bet kas iš to mano naikinimo jei viena puse sklypo eina amžiais nešienautas šabakštynas, reiktu į seniuniją pasikreipti iš ten ir lenda visokie  gyviai, plius tas šabakštynas su upeliu  robojasi o ten laputė-kūmutė gyvena, kur jai paskui bais patogu ateit vištienos pas mane biggrin.gif

Tai žinoma, kad reikia kreiptis dėl tokio šabakštyno. O ten nuosavas sklypas, ar koks laisvas neprižiūrimas? Kaip tik lapei geriau tas šabakštynas- ji turi kur slėptis. Kai būtų nupjauta, jau bijotų atviros vietos 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Kiniją reikėtų aptverti ir nieko neįleisti - neišleisti. Rankos jiems iš subinės ( sory) dygsta.
Nusipirkome skardinį sandėliuką. Atseit, lenkiškas, bet paskui radome, kad Čainoje gamintas. Dėjome abudu nuo ryto. Skarda kaip popierius, vien nuo atodūsio linksta. Skylės varžtams netinka, visas kraiposi ir linguoja.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti