Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

man tai deficitas patapo salotų seklos biggrin.gif, ziuriu daug prekybcentriu seklas išeme iš prekybos, o siustis kelis pakelius irgi neverta unsure.gif mirksiukas.gif nurovus česnakus pasėčiau tai ir sau ir vištoms butu , ka ten tuscia žeme žoles augins mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba,prasivaiksciojau miske.Vyras liepe lepesku pririnkt,gamina pietus.Motera as paklusni bis.gif parinkau.Bruknes noksta,mano galva per anksti.Aplamai,man atrodo,kad gamta labai skuba -geles perplieske,jurginai zydi.Juk laukdavom rugsejo men jurginu?Vysnios pas mus su baltymais,kazkiek nurinkau,palikom strazdui biggrin.gif Silauoges noksta,kaip pasele...vieno krumo pagailejau,pavasariop nelabai isgenejau-uogu daaaug,bet smulkesnes.Teks prasinest kitais metais.
Atsakyti
Skaniausios uogos - trešnės. Tą mėnesį pamirštu dietas ir tiesiog gyvenu medyje. Šiemet net trys medžiai buvo, tai virš mėnesio turėjau.
Gaila, bet neturiu derančio persiko. Tada tas pakeistų .
Kaip užknisa tas karštis. Keliamės anksti, apie šešias. O gulti vis tiek apie pusę dvyliktos. kartais pasidarau siestą poguliui. O kartais nebūna. Tokia pusiau apspangusi tampausi. Vakarais išlendu gėlynus paravėti.
Atsakyti
Man kaip bebūt gal keista šiais ivairiu vaisu ir uogu laikais skaniausias vasaros vaisius alyvinis obuolys kur kandi ir sultys tryška, o odelė skaidri skaidri jo wub.gif

šiandien dar šuni bevedžiodama radau vienus brudus, ruduosius šliuzus po lazdynais koks šimta s unsure.gif ....gal nenuės jie lapu ir t.t visko pas ju kelyje? huh.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Kuo ginatės nuo karščio ? Anei į kiemą išeiti.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2024 07 10, 21:43)
Kuo ginatės nuo karščio ? Anei į kiemą išeiti.

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Visą dieną laistau. bigsmile.gif
Atsakyti
4u.gif Naktį palyta wub.gif Ir dabar apsiniaukę, tikriausiai bus dar lietučio , +20ºC ax.gif
Lyžuka, tu tuos brudus naikink, kol dar tik vienoj vietoj bazuopjasi. Paskui jau gali neberast ir savo gražiųjų augalų, kai išplis unsure.gif
Man trešnės visad atrodo kirminuotos rolleyes.gif Gal iš vaikystės koks tai vaizdas užstrigo pasąmonėj, nežinau, bet vengiu trešnių ax.gif
Atvyko Dahli daigai, nu šaknys gražios wub.gif
Atsakyti
naikinu, naikinu...vakar nusipirkau kazkokiu granulių už 15 eur verysad.gif, pabarsčiau šiandien kiek negyvu tose vietose...o jau tos šliužės tokios blizgančios verysad.gif veu...nors sake kaimynas užbert ant jo druskos gana sueda ji, ale gi stovek ir barstyt , vistiek ant visu nepataikyčiau bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Pasibaigė karas su uogomis, prasidėjo su agurkais. Auga tiesiog kosminiu greičiu.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti