Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Ingrida, rožes gali patręšti. Geriausia būtų komplėksinėmis. Idealus variantas Kombi trąšos, rožinės. Žiedai gal ir nepadidės šito žydėjimo, bet antras žydėjimas bus gausesnis ir gražesnis.
Žemė pas tave sakyčiau gal ir nebūtų rūgšti, bet kadangi beveik ant smėlio karjero gyveni, tai variantas įmanomas.
Kad šiltnamiuose žydi ir nemezga - gal tiesiog buvo per karšta. Dabar turėtų pagerėti reikalai.
Pas mane lauke pilnai pradėjo žydėti. Sodinau daigais į juodą agrodangą. Iš pradžių bijojau, kad iškeps. Bet kai gavo sočiai lietaus , valandomis auga. Ravėti nereikės. Šiandien kelias žoles išpešiau. O kur netilpo gal 10 daigų - ir prastesni, ir žolės jau ten valandomis auga.

Niurzga, jei pradėčiau virti visokius gegučių batelius, jaučiu, greitai vyras psichiatrus kviestų. Jam kas ne baravykas ar zelionka - tai jau šungrybiai. Net raudonikius džiovinu, sumalu ir tik tada į sriubą beriu, kad neiššifruotų. biggrin.gif

Su koja šiaip sau. Vis tik pilnai visu greičiu negaliu minti, labai greitai pavargsta. Blogiausia- basa nepaeinu, nes remiasi kažkokiu kauliuku. Juos ten kažkaip kitaip sudėliojo. Reikia daryti tą osteotomiją, t.y įpjauti po keliu kaulą ir atlenkti koją. Bliamba, vėl šešias savaites sėdėti vežimėlyje... Bet teks. Norisi dar keliauti, vaikščioti daug.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iš Kaimo: 07 birželio 2024 - 21:18
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Oho IK,čia Tave rimtai suėmė? 4u.gif 4u.gif
Aš jau ir pamiršau,koją.Kartais suskausta,bet labai retai.Skaitau ,kad jau pagijau. ax.gif
Atsakyti

IK vaje, užjaučiu. Na kuo greičiau išsioperuosi, tuo greičiau pradėsi keliauti ir lakatyti.

Maniškis geggučių batelius atvulais dantim ragavo. 

Avižėles pabaigė ir mano porciją :-)

Googlinau pintis, o tai jas visas galima valgyt, jos gi įvairių spalvų, pilkos, raudonos...?

Atsakyti
QUOTE(Niurzga @ 2024 06 08, 09:44)
Googlinau pintis, o tai jas visas galima valgyt, jos gi įvairių spalvų, pilkos, raudonos...?</p>

Aš tik geltonas renku pintis.Skonis panašus į žvynabudes,vištienos skonio. ax.gif
Atsakyti
Liniukai, kaip tau lapių medžioklė.
Man dabar vyšnių siaubikų medžioklė. Vakar užsidengėme, šiandien ryte nueinu - pilna prilindę po tinklais. Keli įstrigę ir nusikapanoję. Tai Baskis dar pripuolęs bandė nusinešti , vaikėme , gaudėme.
Atsakyti
Matysim, kaip čia su tom lapėm. Lyg nušovė užvakar, taip sakė, bet nėjo žiūrėt. Saugau kol kas, dairaus į laukus. Pilna jų, bet nors tą naglą nudėt, kitos gal nebus tokios mandros
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti

Labas rytas, Imu gėles, o jums paliksiu kavą

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niurzga: 10 birželio 2024 - 10:44
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Geriau braškes imame?
Atosotogos Niurzgiuk?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 11 birželio 2024 - 08:17

Labas rytas, 

Oi ne, ne atostogos. Betgi dsugiau darbo, įtemptesnis laikas nei įprastai. Plius kapitalinis virtuvės ir prieškambario renontas.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti