Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

QUOTE(buvusioji @ 2024 02 08, 09:41)
varle keliauninke namuos!!Labas,sveika pardumus,sonai nenusvile?Jau dabar kavos gausim wub.gif

Stengiausi degintis tik porai valandų ryte.Paskutinę dieną tik pasideginau daugiau.O šiaip keliavome po salą.Nenusivilau,bet kojas išbėrė,nežinau net nuo ko?Saulės,vandens,maisto?Kaip alergija,kad būtų. ax.gif
Atsakyti
Smagu, kad gerai atsipūtėte.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2024 02 08, 21:44)
Smagu, kad gerai atsipūtėte.

vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsipūtėme tikrai.Pas mus darbymetis prasidėjo,laisvi tik sekmadieniai ir vienas pirmadienis,pabaiga šiek tiek mėnesio laisvesnė.O šiaip kasdieną darbas. ax.gif Dar dasidėjo kubilo kūrenimas,tai dviese pakanka darbo. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ingrida,vel atostogu reiks.Man sendien vanagas vista nugalabijo...bl....negalesiu isleist iskadu padaryt,dabar ir suks aplink.As mat gudrute,uzsimirsau,kad jie netolimam miske veisias,ir isejau su suniu.Pareinu,vistos kampuos,gaidys su viena garaze po masina biggrin.gif
Atsakyti
Buvusioji, o tai sniego neturit daug, kad vištos lauke? Pas mus vakar snigo taip gražiai, dar šiandien dadėjo, tai vištos jau kelios dienos tvarte. Pas mus lapė vis pasidarbuoja, tai pavasariui reik ieškot tinklo ant viršaus dėt, nes aptverta už tvarto, nematom, kas ten dedasi.
Atsakyti
Lapės ir pas mus po miestelį siautėja. Visai nebijo. Kasdien išleidžiu savo Baskervilį prasilakstyti. Važiuoju, jis šalia bėga. Vidury dienos Pamiškėje lapės ant kelio vaikšto. Šuo pasiveja kiek, įlenda į mišką, atgal varom, vėl palei kelią valkiojasi.
Pavasarį pirksiu broilerių, tai baisu, kad neišgalabytų.
Sniego pas mus iki kelių.
Atsakyti
IK,kai važiuodavau grybauti lapiukai žaisdavo ant kelio,netoli Tavo namų.Patvirtinu,tikrai lapių pas Tave yra netoli. biggrin.gif
Norėčiau ir aš vištų,vien dėl lapių susilaikau,kaimynei tokį būrį vištų išpjovė. bigsmile.gif
Liniuk,iš kur sniegas?Šiandien saulė varinėjo visą dieną,vis gaudome vitaminą D.Nors gal pasikrovėme. ax.gif Man dabar liga kelionių,šiandien žiūrinėjau,bral kaip pigiai galima pailsėti Turkijoje gegužę. ax.gif Susilaikau,sau pasakiau,jei gyvi būsime rudeniop,jei tokios kainos bus. mirksiukas.gif
Vilniuje,vaikai sako ,sniego bevei nėra.Sūnų kviečiame atvažiuoti pas mus slidinėti,pas mus kažkaip yra dar. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
la,sniego minimaliai.Pakrumes tuscios,tai ir isleidau...taigi laaiissves reik biggrin.gif cia jos pas mane pora dienu vis pasigano.Is to strioko net gaidys negieda,is tvarto nelenda.Ai,pati prisidariau,nesizudysiu del vistu.Lapes paslankioja,bet per atstuma,gal sunio bijo?Gamtoj gyvenam,reik dalintis rolleyes.gif
Atsakyti
Buvusioji, aš irgi sutikčiau, kad reik dalintis, mes irgi vienkiemy, gyvenam, iki kaimo 200 metrų, bet gi tos lapės pjauna kiek pajėgia, o ne tai, kad pasipjovė ir nusinešė. Kaime vidury dienos šeimininkauja, dešimtimis išpjauna. Tai ir man užaugintus 18 broilerių išrėžė, galėjo vieno užtekti.
Atsakyti
QUOTE(liniuxxxxx @ 2024 02 10, 21:05)
Buvusioji, aš irgi sutikčiau, kad reik dalintis, mes irgi vienkiemy, gyvenam, iki kaimo 200 metrų, bet gi tos lapės pjauna kiek pajėgia, o ne tai, kad pasipjovė ir nusinešė. Kaime vidury dienos šeimininkauja, dešimtimis išpjauna. Tai ir man užaugintus 18 broilerių išrėžė, galėjo vieno užtekti.

doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti