Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

salcio pamatem,va IK,kad tik nebutu susalus per protestus 4u.gif siom dienom net tvoros poskejo nuo salcio,senai girdetas garsas biggrin.gif Seklu nevartau,lai snaudzia dar,dar vasaris visa grozi parodys.amziais per ji sniego privercia blink.gif
Atsakyti
Lyžuka, saikingai pažibinom, jau gal suaugom biggrin.gif Pernai išvis, žiema atėjo netikėtai, nebuvom visai pakabinę girliandų biggrin.gif
Tai man sėklų irgi užteks ilgam, veislės, tai pati galėsiu išsiimti. Bet sodinu po 1-3 daigus, kad įvairesnių būtų.
Atsakyti
Sušalt - tai gyva sveika likau. Bet dar šiandien visa putoju viduje iš pykčio. Išlindo toks Baltijos aplinkos forumas, juodai pinigus plaunantis ir ant mūsų prasidėjo purvo pylimas.
Atsakyti
Kas per Baltijos aplinkos forumas? blink.gif Tai visokių privisę pinigų „įsisavinimui" . Būna vienas darbuotojas milijoninius „projektus" įgyvendina...
Man sklepe bulvės pašalo cool.gif Man tai neblogai ir saldžios valgosi, dieduliui nepatiko lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš dar nežinau, kaip su bulvėmis. Visokiom kaldrom, senais kilimais, striukėm uždangstyta buvo, naktim toks šildytuviuks pajungtas. Bet blokelių viena siena baltavo. Nu gal bus gerai, matysis vėliau. Dar nemažai bulvių likę pardavimui buvo.
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2024 01 09, 21:53)
Kas per Baltijos aplinkos forumas?  blink.gif  Tai visokių  privisę pinigų  „įsisavinimui" . Būna vienas darbuotojas milijoninius „projektus" įgyvendina...
Man sklepe bulvės pašalo  cool.gif  Man tai  neblogai ir saldžios valgosi, dieduliui nepatiko  lotuliukas.gif

Tikra tiesa, kokiu tik dabar "nepriviso" ir naudojais progomis, žiuriu apie tą mergaite kur aciu die atsirado lenda kažkokios partijos pirma karta girdimos, aiškina kad jei jie laimes rinkimus ives privalomas pamokas mokyklose kaip apsisaugoti nuo tokiu brudu, tipo tevai nemokino (zino jis ...) tas celofanas 50 tuks siule lyg jis juos aplamai turetu... unsure.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Visokie forumai, Baltijos vilkai iš esmės yra kelių žmonių sau susikurtos įstaigos. O jų dabar nesuskaičiuojama gausybė. Net neaišku, kuo jie užsiima ir ką nuo ko gina.
Ministerija paskyrė 16 ml pelkių saugojimui ( šešiolika milijonų, Karlai... Mūsų visų suneštų pinigų) Sulindę savi berniukai parašė projektus ir puolė juos įgyvendinti negailėdami sau gerų bonusų. Įdomiausias tai pelkinės nendrinukės saugojimo projektas, atsėjęs virš 3 ml. Už 200 paukščiukų sugavimą Baltarusijoje ir paleidimą į lietuviškas nendres sumokėta apie 250 000. Kitą pavasarį jos nuskrido atgal į gimtąsias vietas, nes populiacijos pagausėjimo nepastebėta.
Kai mes rašome kokį projektą, tau numatyti turime visus pelningumus, sumažėjimus, padidėjimus. Jei nepasiseka - atiduodi pinigus. O čia - na nepaėjo, tai nepaėjo....Pinigų nėra.
.
Atsakyti


Labas rytas.vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Laikykitės, ūkininkai 4u.gif 4u.gif 4u.gif Jei jau patys darbščiausi ir ramiausi žmonės pakilo pasipriešinimui, reiškia tikrai tikrai bloga padėtis...
Žiema grįžo? mirksiukas.gif -5 ºC, kaip ir nebloga tempa, drėgmę ir pliurzą sutraukė, ir nelabai šalta ax.gif Patingėjau eglės šakas tempt, tai liko rožės taip, kaip buvo ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Ach, kokius čia vaizdus Ingrida paduoda prie kavos...
Ar nesušalai kaime, ? Nors tavo krosnys neišverstos, tai tik malkas kišk...
Atsakyti