Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Labu 4u.gif
Su praėjusiomis šventėmis 4u.gif
Žiūriu į kalendprių , diena dar tik 2 minutes pailgėjo rolleyes.gif , o norėtųsi, kad greičiau šviesėtų ax.gif Gerai, nors sniego šiek tiek pabėrė-vis šviesiau wub.gif Rožes turiu 2 vnt, apačią lapais apdėjau, bet šakos liko kaboti . pernai žiemą buvo nušalusios, atsprogo iš apatinės nenušalusios dalies. Jei dabar parneščiau eglės šakų, turbūt jau per vėlu būtų apdėt? Eglė viena išgriuvo nuo vėjų, tokios gražios šakos bigsmile.gif
Šiemet man kažkodėl nesinori sėklų kilnot dar rolleyes.gif Ir išvis... Kažkoks liūdesys... ta sumaištis pasaulyje turbūt veikia...
Atsakyti
Žolia, ne vėlu. Jei tik turi šakų, apdėliok. Pernai žiemą sunkiai galėjo apšalti, greičiau nuo drėgnos žiemos įsimetė grybinė stiebų degligė. O spygliai išskiria terpentiną, kuris puikus dezifekantas.
Tai net jei nebus didelio šalčio, bent nuo to apsaugos nors kažkiek. Geriausia, kai jos būna sausai apdengtos, bet juk norėti galima. Bet atsitinka gyvenimas ir tuos darbus nukeli ateičiai.

Šiandien ryte tik -10 wub.gif Nebuvo žadėtų -15.
Atsakyti
Aš tik apie arbūzus gavoju.Atsisiunčiau nemažai rūšių,matysime.Morkos,burokai,kaip sau neįdomu auginti. mirksiukas.gif Visus šiltnamius reikės jaučiu perkloti,tai kažkaip rankos dar nekyla pomidorų sėklų ieškoti. ax.gif
Man reikės dvi dienas tokiu oru kubilą kūrenti.Kaifas,gera temperatūra. blink.gif Na nors jau -22 nežada tik -19.Bet kas iš to jau keli laipsniai.Aš jau įpratau prie temperatūros tokios. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ryte šaltis 10, o dabar jau virš 20. Ui, šalta. Jungiu šildytuvą sklepe, man elektra biržos kaina, tai jungiu naktimis, kada kaina mažesnė. Nors ryt reiks irgi jungt ir dieną, nes nebus brangu. Labai seku pagal valandas programėlėj.
Jau pomidorų sėklų užsakyta atsinaujinimui 35 veislės. Jetau, jetau, durnė biggrin.gif Arbūzų iš anksčiau buvau daugybę užsisakiusi, tai gal dar bus daigios, pernai dygo
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Liniukai, gal ne durnė, o azartas užėjęs. Man jau praėjo tas etapas, kai visų pomidorų norėjau. Dabar nusprendžiau, kad šiltnamyje auginsiu vijoklinių pupelių. Labai pasiteisina.
O visų moliūginių - agurkinių sėklos daigios apie 7 metus, ir net geriau dera pagulėjusios.
Šiandien peržiūrėjau pomidorų sėklų atsargas.. Na, reikės nusipirkti Rugby. Labai einamas prekybai. Bandžiau savo sėklų pasidaryti, bet toks baisus pirmos kartos skilimas , kad daugiau nė nemėginsiu hibridų daugintis. Nors pvz kopūstų laisvai galima daugintis, išbandyta.Ypač senesnių hibridų.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Liniuxxx, o aš paprikų sėklų užsisakiau 10 veislių rinkinį. biggrin.gif Tai panašus statusas ir mano. biggrin.gif .Pomidorų laikausi nesipirkusi, jau galvoju ką čia sumažinti, ko nebesėti, bet gal tų Rugby reikės pasižvalgyti biggrin.gif mirksiukas.gif Mažinsiu geltonas veisles, padažams spalvą gadina. Iš konservų tai padažai eina ir marinuoti su acto esencija. Tiek visi gąsdina su ta acto esencija, o mums patys tobuliausi. Ir mažiau rūgštūs, nei net tie į kuriuos tik druska dedama, be jokių marinatų.
Atsakyti
Grįžau iš protesto akcijos, iki šiol negaliu atšilti. Net sąnarius suka ir dantis gelia. blink.gif
Įtariu, čia abu mūsų didieji priešai - ministrai pečius surėmę tą šaltį užleido.
Atsakyti
O aš tai kaip tik visokių spalvotų gražių užsisakiau pomidorų. Pernai visai gerai sekėsi parduoti, tai labai nedidinsiu daigų skaičiaus, gal tik lauke dar irgi biški pasodinsiu. Noriu pakeist kažkiek, nors maniškiai irgi geri. Na, matysiu.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
oho kokios jus čia seklininkes smile.gif, aš pomidoru pernai pirkau iš vienos fb su drauge užsisakem uz 50 eur tai sociai ir šiemet bus smile.gif pirksiu jei kur rasiu cetia pats man iš hibridu labiausia pasiteisnes o ir aplamai nežadu tiek sodinti smile.gif ...kolkas kas biggrin.gif
aš tik kambaryje išmečiau pušies šakas, tokia mano šiemet eglute buvo mirksiukas.gif , o lauke dar dega viskas visu gražumu, tegul pašviečia dar kol tokie tamsus ir ilgi vakarai mirksiukas.gif

Liniux jus ir šiemet laaabai lauka išpuošet? pamenu kad ten pas jus kasmet šviesu festivaliai vykdavo smile.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 09 sausio 2024 - 07:56