Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

QUOTE(Iš Kaimo @ 2023 12 14, 19:59)
Lyžuka, ne demensija, o tiesiog daiktų per daug. Tai ir pasimeta.
Man nuolat žirklės namie pasimeta, o kieme sekatoriai. Žirklių kasmet po kelias nuperku ir į kiekvieną kambarį sudedu. Ir tai išsivaikšto. biggrin.gif

apie sekatorius iš vis patyliu, gal kas užkerėjo mane blink.gif , kodel pametu pačius brangiausius, ...speju viena už 40 eur su šiukšlemis išmeciau unsure.gif , o va tuos kinietiškus po 5 ,8 eur tai turiu kelis prisipirkus tai vieni dingsta, kiti atsiranda, bet nors negaila kaip už kelis eur mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

sveikos, pabandykit riebalus valyti su valikliu kh7 oranžiniu, man žiauriai gerai valo . Yra ir maximoj ir lidl mačiau 

Atsakyti
QUOTE(kukuska007 @ 2023 12 18, 17:54)
<p>sveikos, pabandykit riebalus valyti su valikliu kh7 oranžiniu, man žiauriai gerai valo . Yra ir maximoj ir lidl mačiau </p>

Valo ir senus ?

Šiandien bandžiau orkaitės groteles nusivalyti. Purškalas pasibaigė, blyn... O grotelėse dar yra prikepusių vietų. O taip norėjau nors vieną gerą darbą padaryti.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Valo ir senus ?

Šiandien bandžiau orkaitės groteles nusivalyti. Purškalas pasibaigė, blyn... O grotelėse dar yra prikepusių vietų. O taip norėjau nors vieną gerą darbą padaryti.

nu groteles nežinau, ar nuvalytų, jos prikepę, bet senus riebalus žiauriai apleistam nuomotame bute labai gerai nuvalė. Išpurškiau negailint, tai tie riebalai patirpę bėgt pradėjo, tada tik valai, purški, valai, man labai gerai ėjosi. 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Na ką, ryt galima šventėms pradėti ruoštis... Dukra dirba, tai tik vakar nusirinko visus namų šviestuvų gaubtus ir išsivežė plauti, nes mano indaplovė grįš iš ligoninės tik po Naujųjų. Su sąlyga, kad ras atsarginių dalių.
Rytoj apsivalysiu langus, nutapentus katės ir Baskervilio . MB žada ištraukti orkaitę ir atsukti valymui dvigubus durelių stiklus.
Šiandien išvežė į stambių atliekų aikštelę visokių rakandų pusę mašinos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iš Kaimo: 21 gruodžio 2023 - 21:25
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Mes vienu metu nuolatiniai klientai bvuome didelių gabaritų aištelėje.Kiek š išvežta iš buto,garažo.Dar ne viskas išvežta iš garažo. ax.gif Mes gi tarybiniai žmonės buvome,kaupikai,o gal dar prisieriks? ax.gif
Atsakyti
a aš itin retai vežu kazka priduot, na nebent akumuliatoriu koki ar šiaip ka kartą i metus smile.gif, iš daiktu viska keliu į fb ir išdalinu , dar nebuvo tokio daikto kurio nepaimtu mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti