Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Na, man abrazyvo reikia skardas pridegusias nušveisti. Sienelė ties virykle apsitaško visokiais taukais, kai skubu, nepavalau žmoniškai. O ir nesimato, nes tokia kaip sendinta terakota išklota. Perbrauki su kempinėle, lyg ir viskas švaru. O pasižiūri kitu kampu - joma jooo. Tokiais mažais taukų lašiukais prikepusiais apėjusi.
Vakar aptepliojau tais drebučiais, na, kur Amwayjus prekiauja ( gal tos firmos jau nebėr, esu dovanų gavusi). Palaukiau gerą valandą, nuploviau. Išdžiūvo, vakare įjungiu pašvietimą spintelių apačioje, pasižiūriu iš šono, nu vis tiek tų lašiukų yra.
Spintelių pakabinamų viršus irgi kokiais tai taukais pasidengia. Dažnai ten nelaipioju, kelis kartus per metus tą karūną pravalau. Patį viršų iškloju popieriumi, tai tik pakeisti tereikia. O tuos drožinius tai dar reikia pagalvoti, kaip nuvalyti. Nesinori su visu laku nušveisti.

Nežinau, ar kas turite baltas dirbtinio akmens virtuvines kriaukles. Kai statėmės namą, pagailėjau pirkti brangią vokišką, tai ėmiau ispanišką. Dugnas taip išsitrynė, kad dabar kartais praeinu su švitro popieriumi. Vis tiek gelsvoka lieka. Jau apžiūrėjau keramikinę Deante, reikės keisti. Man ne bet kokia tinka, stalviršis natūralaus granito ( kuo iki šiol negaliu atsidžiaugti), tai jame išpjovos paplatinti neišeis. O dauguma kriauklių su numatyta anga maišytuvui, o pas mane maišytuvas iš stalviršio išeina. Tai vėl problema, reikia ieškoti specialios vientisos plautuvės.
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2023 12 11, 15:07)
Turbūt neturi, kas  iš garažo tepaluotas pareina  biggrin.gif  Pas mane katilinės kriauklė pastoviai murzina, kiek dažnai bešveisčiau.  O ten kasdien nevalau , spintelių viršus apsitaukuoja kartu su dulkėm, pvz.  Nu vat ir reikia abrazyvo  bigsmile.gif

Matytosi, kad nesilankai kitoj temoje bigsmile.gif

Mano kriaukle akmens mases buvo tokia smelio splavos tai subegejau išblukinti su kažkokia šš chemija, dabar tamsi šokolado tai super, nuplaunu su indu plovikliu jei matau kad bala dugnas, nakčiai aliejumi ištepu ir vel visa graži smile.gif, o del tu apsinešusiu viršuas spinteliu tai pas mane buvo yol kol dujine virykle buvo ir dujos iš baliono, ten taip pritraukdavo kad jei rečiau kas menesi dar ne bet kokia chemija paimdavo iš pirmo karto, o kai pasikeičiau i indukcine baigesi tos lipnios dulkes, aišku ju kažkiek yra bet lengvai nusivalo mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Lyžuka, jau įtariu, kad esi superšvaruolė. 4u.gif
Mano kai kurie kampai manęs sulaukia tik prieš šventes, o vasarai visai pamirštami. Trauk juos perkūnai, vasarą yra įdomesnių veiklų.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2023 12 13, 19:45)
Lyžuka, jau įtariu, kad esi superšvaruolė. 4u.gif
Mano kai kurie kampai manęs sulaukia tik prieš šventes, o vasarai visai pamirštami. Trauk juos perkūnai, vasarą yra įdomesnių veiklų.

tiesiog kartais įjungiu pochuizmą biggrin.gif ir dulkės į mane o aš į dulkes pasižiūrim ir ramu biggrin.gif, na ir aišku nera kaip Žolia rašė kas apverčia tuos namus mirksiukas.gif , daiktus stengiuosi iš karto padet į vietą nes pastebiu kad kuo toliau tuo labiau (dimensija?) nerandu nieko biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
https://www.part.lt/...a7cacc08341.jpg
Užvakar išpilstėme raudonųjų srebentų vyną.Gaila neparagavote,labai skanus,sausas.Ir geltonųjų skanus tik gelsvas.Gaila aviečių dar turi bręsti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Lyžuka, ne demensija, o tiesiog daiktų per daug. Tai ir pasimeta.
Man nuolat žirklės namie pasimeta, o kieme sekatoriai. Žirklių kasmet po kelias nuperku ir į kiekvieną kambarį sudedu. Ir tai išsivaikšto. biggrin.gif
Atsakyti

Labas rytas.vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti

Laba, Nu nėr didesnės nesąmonės kaip sušiai per Kūčias  :blink: . Nu ingridientai leistini, bet absoliučiai netradiciška. Dėl namų šveitimo tai eisiu Lidl rankų pastos ieškot. Virtuvei. Aplink dujinę. Kriauklė gera, metalinė. Spintų viršų išmokau lengvai nuvalyt. Iš kiniečių parsisiunčiau ilgu surenkamu kotu šluostę su plonu lanksčiu galu (nu maždaug plaštakos pličio) o ant jo užsideda šluostė. Lengva pasiekt spintos viršų net prie pat sienos ir pvz lempas, siaurus plyšius išvalyt po skalbykle, po komoda. Bėda yra užuolaidos :B . Pavasarį virtuvės kapitalinis remontas. Mesiu baldus, gal skelbimą įmesiu, kad dovanoju, bet ant viršaus yra plokštė/atbraila su švuesom. Šitą mesiu lauk net žmonėms nerodžius. Apaugus riebalų nuosėdom. Gyvenime tokios nebeturėsiu. Būtų paprastos spintelės tai užlipi ir nuvalai, o čia atbraila atsikišus, neina prieiti. Baisiausia namų vieta.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niurzga: 17 gruodžio 2023 - 20:40