Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Užaugo viena pupa su keturiomis ankštinis. Kadangi sodinta ne mano, tai toks ir rezultatas.
Atsakyti
O pas mane šaldikly virtų ir pupelių, ir pupų. Tai man prie burokėlių kokių mišrainių gerai ir greitai
Atsakyti
Liniukai, o ilgai laikant virtas pupeles šaldiklyje, paskui nereikia jų atkaitinti ? Neįgauna kokio pagyvenusio skonio ? Na, žinai, jeigu mėsą laikai virš metų, tai vis tiek jau toks pabalimas gaunasi. Nebent suvakumuoti.
Atsakyti
Nelaikau labai ilgai pupelių, išverdu didesnį kiekį, suporcijuoju ir susinaidoja. Pupelės tikrai nepagauna kitokio skonio, pupas gal ir nereik labai ilgai laikyt. Nes aš verdu jas tokias, kai būna brandžios, bet neprinokusios. Šiaip, kitais metais nevalgydavom, išmesdavau, o šiemet vis mažinu.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Liniukai,gera mintis. 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Pradėjau namų kuopimą prieš šventes. Gal kas pasakysite gerų šveitimo miltelių pavadinimą ? Vis pirkdavau Dosia. Dabar ji dingusi iš prekybos. O kiti visai neturi abrazyvo. Kas , kad pamaknoju ta košele, jokios naudos.
Atsakyti
Aš valau su rankų pasta, kur jau neįveikia milteliai smile.gif Arba iš lidlo, arba kitą kokią rankų pastą. Lidlo rankų pasta tai tokia be abrazyvo , švelni, bet ima visokius užsistovėjusius murzinumus. Rūdžių nebandžiau, melamino kempinėlės rūdis gerai ima.
Atsakyti
Neužpykit mergaitės, bet ką jau taip šveičiate kad net abrazyvo reikia ax.gif , na aš tik atsinešus kopėtėles nusivaliau visų aukštų spintu ir t.t paviršius , o visa kita retsykiais (pagal upą ir nuotaiką tongue.gif ) pravaloma tai abarzyvo tikrai nereikia ax.gif , užuolaidas dienines irgi ta proga prasiploviau nes karnizai į lubas sugręžta taip ant paprastos kedes nepasiekiu ax.gif

aš irgi šaldau virtas pupeles, išiverdu didesni keiki ir tada porcijomis užšaldau, bet kai per menesi jei ne greičiau ir sunaudoju mirksiukas.gif , tai ir jokio pašalinio skoniop nejaučiu, paskutiniu metu labai patiko į barščius idet dar ju ax.gif
šiaip iš mėsų galiu pasakyti, kad žąsiena ir 3 m išgulėjus šaldiklyje nepakeičia savo skonio , kai pvz kiauliena po pusmečio nebevalgoma pasidaro ir kavpas ir skonis toks rudžių, senos mėsos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 11 gruodžio 2023 - 08:34

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2023 12 11, 08:31)
Neužpykit mergaitės, bet ką jau taip šveičiate kad net abrazyvo reikia  ax.gif , na aš tik atsinešus kopėtėles nusivaliau visų aukštų spintu ir t.t paviršius , o visa kita retsykiais (pagal upą ir nuotaiką  tongue.gif ) pravaloma tai abarzyvo tikrai nereikia  ax.gif ,

Turbūt neturi, kas iš garažo tepaluotas pareina biggrin.gif Pas mane katilinės kriauklė pastoviai murzina, kiek dažnai bešveisčiau. O ten kasdien nevalau , spintelių viršus apsitaukuoja kartu su dulkėm, pvz. Nu vat ir reikia abrazyvo bigsmile.gif
Atsakyti