Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Sniegelis šioks toks krenta. Labai jo reikia. Bet jau taip taupiai pas mus.
Atsakyti

Laba,

Ingrida MF2HD grybukų recepto reikia. Tu berods turėjai tokį kur rankom tešlą paformuoji ir dedi į keptuvę.

Atsakyti
Niurzga, aš turiu skanių grybukų receptą. Jei su grybukų keptuve kepti. 200g grietinės, 3 kiaušiniai, 150g margarino ( dedu sviestą), 200g cukraus, irgi dedu truputį mažiau, 1 škš. sodos, užgesintos actu, apie 400g miltų, vanilės. Gerai išplakti kiaušinius su cukrumi, dėti grietinę, vanilę, sodą, išmaišyti, dėti miltus, vėl išmaišyti, supilti išlydytą, atvėsintą margariną ar sviestą. Tešla gaunasi tiršta. Mūsų visai šeimynai skanūs
Atsakyti
Jo aš kepu kaip Liniukas.Bet kažkas turėjo receptą kur rankomis formuoti.Man atrodo daugiau įdėjus miltų galima rankomis formuoti.
Išpinėjau užsisakiau glaisto gatavo,tingisi terliotis grybukų kotams ,o gal ir meduoliukus nutepsiu su apelsininiu,citrininiu glaistu? mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Laba 

Ačiū, išsiunčiau receptą MF2HD

Atsakyti
Ingrida, o kur tas glaistas parduodamas ?
Atsakyti
https://www.facebook.com/evija.gaucyte
Matysis gal?
Panevėžio skelbimuose buvo.Nežinau net iš kokio miesto,pervedžiau pinigus,dabar laukiu.O paštomatai jau perpildyti.Siunčiuosi siūlus,omniva neturi laisvų dėžučių,laukia kurjeris dabar vakare prie paštomato iki 21 valandos.Kur aš nuvažiuosiu?Įdės kur nors,rytoj važiuosime pasiimsime.Vakar tik pasiėmiau vilnonius siūlus,atsilaisvino gi dėžutė. biggrin.gif Čia po juodojo penktadienio perpildyta visur. bigsmile.gif
Atsakyti
O pas jus Panevėžyje nėra Promo parduotuvės? Ten daug kepėjų perka glaistus. ax.gif Dar Anise parduotuvė pas jus yra .

Minordija
Dar FB Viskas Konditerijai turi visokio gėrio saldiems reikalams mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 01 gruodžio 2023 - 22:35
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Yra Žolyte PROMO IR APSILANKAU,nežinojau,kad ten yra.
Ačiū už gerą puslapį,permokėjau ,nežinodama. mirksiukas.gif
Atsakyti
Mums provincijoj, tai tik siuntimas lieka. biggrin.gif
Bandžiau naują mielinę tešlą, sumąsčiau, kad gal ir Donuts spurgoms tinka ... Bet geriau jau spec. recepte kiekiai atitaikyti. Nors negaliu sakyt, kad nepavyko . Tai ir bandelių , ir spurgų prikepiau ax.gif O sausainius tai kažin ar kepsiu šiemet , nu gaaaal vėliau rolleyes.gif
Atsakyti