Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Niurzga, as taes mieste sutikus iri buciau nepazinus ax.gif

Aciu, seimininkams uz silta priemima, vaisinguma , patefona ir doanas.Niurziukui apiu uz parezima na,o. Smagu buvo, aciu visiems.
Papildyta:
Niurzga, as taes mieste sutikus iri buciau nepazinus ax.gif

Aciu, seimininkams uz silta priemima, vaisinguma , patefona ir dovanas. Niurzggiukui apiu uz parezima na,o. Smagu buvo, aciu visiems.
Atsakyti
Atbuvau balių. Su valdžia, vietine ir vilnietiška. Na, šitą reikalą tai reikia iškentėti kaip danties gręžimą.
Stalo kompanija gera buvo, skanaus vyno ir prie vyno. wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Niurzgiuk,ptas laikas įsigyti patefoną.Vaikščiosi paskui po mašinturgį ir ieškosi mūsų laikų plokštelių. ax.gif
Mergaitės važiuosite pro šalį,visada laukiamos.Vakar iškepiau jau meduoliukus. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 25 lapkričio 2023 - 09:18

Laba,

Pernai po daug metų pirmą kartą nebekepiau meduolių. Vienai tingisi, o ir valgančių nėra. Mažai saldumynų vartojam tai viskas per saldu, net medus. Nebūtų su kuo meduoliukus puošti, o su dukrom kaip puošdavom prisijuokdavom. Na glazūra ne visada užsitepdavo kaip norėjom, visokių nesąmonių išeidavo.

Atsakyti
O aš pernai nebekepiau meduolinių namelių. Kažkaip jau tingisi..
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Tai užaugo vaikai,IK,anūkų nėra dar. ax.gif
Atsakyti
Ingrida, bet suvažiuoja giminaičiai. O pas juos vaikų krūvos. Patys tie spirgai, kuriems dar įdomu.
Atsakyti
sveikos smile.gif

aš irgi nieko nekepiau, bet kalėdiniam namu kvapui pagerinti smile.gif sakau nors meduoli reiks iškepti smile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Na kalėdinis jau bręsta,meduoliukai išdalinti.Prisipirkau maltų gvazdikėlių kardamono malto,ne sėklos,imbiero ne iš prekibcentrio iš prieskonių parduotuvės,man ten tikri prieskoniai,kvapnesni,kepsiu šią savaitę vėl. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2023 11 27, 08:59)
sveikos smile.gif

aš irgi nieko nekepiau, bet kalėdiniam namu kvapui pagerinti smile.gif sakau nors meduoli reiks iškepti smile.gif


Galvoju, gal namų kvapui pagerinti yra kalėdinių namų kvepalų ? Šiaip parsisiunčiu iš Fragonar labai gerus kvapus namams ir sau kvepalus. Reikės peržiūrėti ką turi, nes kas kelios savaitės siunčia naujienų mėginukus.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti