Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

IK, ačiū. Darysiu, nors visos tavo salotos skanios buvo. Jei kas padarytų, valgyčiau ir valgyčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2023 11 21, 22:27)
Liniau, nešu silkę. Čia supaprastintas variantas silkės su ananasais.
Pastarnokas kubeliais ir pakepti ant beveik sausos keptuvės vartant. Turėtų likti kubeliai pusiau traškūs.
Citrinos puselę plona odele ( neimk storaodės, ten daugiau kartumo) išmėsinėti nuo sėklų, pjauti dar į 4 dalis ir tada labai plonomis skiltelėmis.
Silkę nedideliais gabaliukais.
Gera sauja vynuogių pusiau, išimti sėklas. Galima imti besėkles , svarbu , kad būtų saldžios.
Viską sumaišyti, supilti aliejų nuo silkių. Jei trūksta, įpilti paprasto aliejaus. Paragauti, jei trūksta rūgštelės - įlašinti citrinos sulčių, jei trūksta saldumo - keli lašai kokio nors sirupo.
Turi gautis saldžiai -rūgščiai sūri silkė.

Mano pirminis variantas būdavo vėrinukai iš visų šitų produktų. Kur batono skrudėsius keičiu pastarnoku.

Nepyk IK bet pirma mintis paskaičius tokį receptą, pavadinčiau žarnyno šluota biggrin.gif mirksiukas.gif, viešoj vietoj nerizikuočiau bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 22 lapkričio 2023 - 07:20
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Mes iki vakar dar valgėme IK salotas ir vis gyrėme.Turėjai žagsėti. wub.gif Man kosmosas tiek prisruošti pagaminti.Va tortus,pyragus prašau,o salotas............... ax.gif Šiandien kalėdinį kepsiu pagaliau prisiruošiau,viskas užpilta iš vakaro brendžiu,tik iškepti bereikia. ax.gif
Atsakyti
Lyžuka, prieš kelis metus visos gviazdos reklamavosi su tomis silkės ir ananasų salotomis. Vis Kalėdoms darydavau, paskui pradėjau keisti. Vietoje ananasų - vynuogės, vietoje kukurūzų - pastarnokas.

Ingrida, žiedinių kopūstų salotas nusižiūrėjau nuo pusbrolio, jis savo kavinėje tokias gamina. Dar lyg tai kumpio deda, bet man jo nereikia. Visada po giminės balių sakydavau, kai dalindavomės likučius, kad man nedėti pyragų, o tik žiedinių salotas.

O salotas pagaminti tai daaaug greičiau nei pyragus. Dar liko pusė margelaninio ridiko, vakarienei tiks.

Atsakyti
O man visai skaniai silkių receptas susiskaitė, užsirašysiu. Reikės pasidaryti kokiam Naujųjų Metų sutikimui, kai esam tik dviese ir naktim nevalgom biggrin.gif
O tokio ridiko net nesu girdėjusi unsure.gif Bet daikonų turiu nemažai pasiauginusi. Ir , pagalvojau, vistik viskam savas laikas- pavasarį visi tie žalėsiai, pimieji ridikėliai daug skaniau nei rudenį. Dabar jau norisi konservuoto agurko ar kopūstų salotų, o ne ridikėlių su svogūnlaiškiais
Atsakyti
QUOTE(bangelee @ 2023 11 22, 17:09)
O man visai skaniai silkių receptas susiskaitė, užsirašysiu. Reikės pasidaryti kokiam Naujųjų Metų sutikimui, kai esam tik dviese ir naktim nevalgom biggrin.gif
O tokio ridiko net nesu girdėjusi unsure.gif  Bet daikonų turiu nemažai pasiauginusi. Ir , pagalvojau, vistik viskam savas laikas- pavasarį visi tie žalėsiai, pimieji ridikėliai daug skaniau nei rudenį. Dabar jau norisi konservuoto agurko ar kopūstų salotų, o ne ridikėlių su svogūnlaiškiais


Bangele, pasižiūrėk. Pats paskutinis.
https://www.mydobro....Š°Š³%...8CŠŗŠ°/
Atsakyti
Lyžuka, ragavom visi IK mišraines, nieks nieko neprašlavė biggrin.gif Receptas ne taip skaniai skamba, kaip pati mišrainė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bangelee @ 2023 11 22, 17:09)
O man visai skaniai silkių receptas susiskaitė, užsirašysiu. Reikės pasidaryti kokiam Naujųjų Metų sutikimui, kai esam tik dviese ir naktim nevalgom biggrin.gif
O tokio ridiko net nesu girdėjusi unsure.gif  Bet daikonų turiu nemažai pasiauginusi. Ir , pagalvojau, vistik viskam savas laikas- pavasarį visi tie žalėsiai, pimieji ridikėliai daug skaniau nei rudenį. Dabar jau norisi konservuoto agurko ar kopūstų salotų, o ne ridikėlių su svogūnlaiškiais

manau tokie norai jau iš amžių ateina pas mus gi mes ne kokia ispanai ar marokiečiai kur amžini karščiai o cia per kartu kartas, žmogus stengesi išsaugot ivairiais pavidalais vaisius, daržoves senoveje tai aišku tik džiovinant užtat ir norim tokiu žiema, plius visi tie parduotuviniai "plasmasiniai" agurkai, ypač pomidorai jau neskanus patampa, kai vasara pavalgom savu kvepiančiu skoningų smile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labukas.
Šiandien beveik visą dieną po pledu praleidau. Pūga, slidu. Tik į sandėlį buvau nuslinkusi gal du kartus ir šunį išvežusi prasilakstyti.

Rytoj einu plaukuoseną dažyti tvarkyti. O po pietų - į baliuką.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
IK,smagaus pasišokimo. wub.gif
Atsakyti

Laba, Buvo smagu susitikti. Labai gėda buvo prieš Sapniuką, taip seniai matėmės, kad nepažinau :oh:  Silkutę mėgstu tik marinuotą, be jokių priedų. O sslotas žalias tai įvairias mėgsru. Man pas Ingridą labai patiko patefono klausytis :wub:

Ačiū, kad suirganizavai, o vyrui dar kartą ačiū už degustaciją.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niurzga: 24 lapkričio 2023 - 19:33