Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Aha, kelias dienas negalima buvo prisijungti..
Lapus sugrėbiu tik klevų, sodo lapų nė minties. O klevaų nesupūva iki pavasario, žolė iššunta po jais. Prinešta į gatvės griovius, ten aplamai košė lieka , kai aptaško vandeniu. Tai tik juops ir nugrėbiu. Na gerai, ne pati grėbiu, o iš sandėlio babikės ateina.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Šiandien parsivežiau porą kibirų žiedinių kopūstų. Užkonservavau, dalis į šaldiklį nuėjo.
Buvau pasodinusi tarp brokolių, kaip tyčia prigėrė toje vietoje. Dabar tik atsigavo, tokios nedidukės galvelės.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Laba, Priminkit prašau, kada susibėgimą planuojame? Klevo lapus rudenį nuo kūdros krašto nugrėbiame (šiemet tai vyro darbas). Kad į vandenį nekristų ir ten nepūtų. O kitur pavasarį grėbiu nuo fasadinės pusės. O kitur mulčiuoju su žoliapjove. Lapų rinktuvo taip ir nenusipirkau, turguj brangus, per skelbimus kituose miestuose ir nežinau ar pasiteisintų.

Atsakyti
Niurzgiuk,19 dieną,12 valandą.Lauksiu visų. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 11 05, 19:24)
Niurzgiuk,19 dieną,12 valandą.Lauksiu visų. 4u.gif  4u.gif

Adresą gal į messenger parašyk. Mes nebuvę, nežinosim kaip surast.
Atsakyti
QUOTE(ate42 @ 2023 11 05, 20:23)
Adresą gal į messenger parašyk. Mes nebuvę, nežinosim kaip surast.

Prieš ,maps koordinates,savo telefono numerį, parašysiu būtinai.Randa mus iš visos LT.OI kaip laukiu visų.
Buvusioji,,kur dingai? 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas,mergicos.Buvusioji buvo issisiekojus i Klaipeda.Vaikai isleke savaitei,buvau su anuku.dieve,kaip sunku mieste rolleyes.gif Su atvaziavimu...(ant vandenio ,sakem rasyta),mamukas prasteja,sese pavargus...as jau ruosiaus,gi kap sava biggrin.gif Is Kaimo mane isiseserint pazadejus biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Buvusioji,mes čia visos jau savos.Rūmų nežadu,bet tas gyvenimas toks trumpas,kada dar susitiksime?Seniai bebuvome susibėgę?Visų neišvardinsiu,bet Lyžuka,Dusia..........?Pažadu vynų degustaciją,tai pasirūpinkite vairuotojais. mirksiukas.gif
IK,kaip grybai?Ten prie Tavęs prie pavėsinės garantuotai kazlėkai dar auga,su šunimi tokiu laiku,kai atvažiuodavome pasirinkdavome dar.Važiuoju Žaliojon,pasivaikščiosime bent su mama.Man jau toloka išsiruošiti ten,na šiemet paskutinį kartą gal?Pasirinsksiu samanų kalėdoms,konkorėžių.Reiks gal kaokį vainiką sugalvoti? ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
IK,su Tavo švente.
Atsakyti