Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Labas rytas,

Imu puoduką.

Atsakyti
Šiandien gavau 3 dėžių siuntinį iš Žalios stotelės. Prisipirkau laiminga visokių krūmų ir gėlių. Pigiai wub.gif didelių wub.gif norimų wub.gif wub.gif wub.gif
Atimkite kas nors iš manęs kortelę, o tai nesustosiu.
Sudėjau viską į šiltnamį, pavasarį pasodinsiu.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
IK,bent pavardink ką nusipirkai?Gal ir mes norime? ax.gif
Atsakyti
Laba. 4u.gif
Aha, Iš Kaimo, įdomu , ką pirkai biggrin.gif
O aš , ieškodama daugializdžių svogūnų, radau pamirštą blog'ą bigsmile.gif
sodybiečių

Atsakyti
Radastas Stawberry Field ( įsivaizduokite, sodinukas, tiksliau jau krūmas už mane didesnis 6 l vazone už 3 eurus), jazminas Snowbelle, otavinis raugerškis, puskiparisis Ivone, ligustras, abelija, veigėlė Red prince , dar kažkeli. Iš gėlių kelias alūnes, gileniją, ežiuolę pilbavidurę, palminę viksvą, hakonę, dar kažką.
Žodžiu, esu labai laiminga. Kur čia dar prasisukti . Mokvežą jau prašlaviau, gal Depas ką gero turi.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Ingrida, nekelk bent čia tų lapų. Pas mane nė žolės nesimato. Ir staigiai, per vieną dieną nukrito.
Dabar rikės sugrėbti ir išvežti kelias tonas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Aš lapų grėbimą laikau tokį be prasmį ax.gif Pernai dar pusę sodo apgrėbiau,šiemet tik prie graikinio nugrėbiau,kad nuo namuko gerai atrodytų.Kur tokį sodą sugrėbti,dar taką nugrėbiau,vėjas nešioja lapus,ai dar gražiau. mirksiukas.gif
Atsakyti
negrėbiu lapų, kai sausiau, pvz vakar pravažiuoju su traktoriuku, sumulčiuoja, kiti išsisklaido šen bei ten, kiek pas kaimyną biggrin.gif , kiek po medžiais supūna , mano medžiai neaukšti ne kažka ir tų lapų būna...
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Jau galvojau kai reikės tartis dėl susibėgimo?Pasitaisė...........
Atsakyti