Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Niurzgiuk,pasirodyk augintinį ar augintinę,bent nuotrauką. 4u.gif
Atsakyti
Kad nėra kada nė rašinėti. Vyksta nuėmimas daržovių, vos spėjame suktis. Vakare parslenku jau nieko nesinori.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
IK,pri Tavęs vakar grybavau,per ptį lietų.Sušlapau iki siūliuko,bet pilnas krepšys lepšių,tik 3 baravykai.Rudmesės jau peraugę. mirksiukas.gif
Sutikau vyriškį su džipu,ten masiškai pjauna mišką,praleido mane,atsidarė langą,klausiu ten liko dar miško,šiemet nebuvau buvųsi ten.Sako su maža mašinyte kažin ar pravažiuosite?Na kur mano nepravažiuota,kai norisi grybauti? mirksiukas.gif Gaila nebe turiu savo suzukio,su tuo pravažiuodavau geriau nei su džipais.Pasigendame to mašiniuko,gaila jau nuėjo po presu turbūt? ax.gif
Atsakyti
Vakar peršnekėjome su Niurzgiuku.Gal reikia atgaivinti mūsų susibėgimus?Juk liko mūsų ištikimųjų?O dar ir naujokų turime?Jei lapkričio mėnesį susibėgtume,kad ir pas mane,vidurio Lietuva?Tik geriau sekmadienį,šeštadieniai daugiausia pas mane užsakyti. ax.gif Parašykite,ką galvojate?Lapkritis ,kaip ir darbai pabaigti? mirksiukas.gif Gruodis jau kalėdoms ruošiamės,keliai gali būti užpūstyti? rolleyes.gif
Atsakyti

Laba,

O aš nepažįstu rudmėsių :oh: Bet šiaip man labiau patinka grybauti nei valgyti.

Iš buvusių mašinų vis dar pasiilgstu Mitsubishi Space Wagon nu kažkaip taip rašosi.

Kaip pasiilgau mūsų susitikimų :wub: 

Ingrida, savo nerealų ciuckį parodysiu kiek vėliau.

Beje turėsi pamokint kaip nuotrauką įkelt.  :hmm:​ 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Pasiilgau irgi plepėjimo mūsų.Augalų pasikeitimo. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 10 13, 08:47)
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Pasiilgau irgi plepėjimo mūsų.Augalų pasikeitimo. ax.gif

Labas, merginos, oi kaip maloniai nuskambėjo pasiūlymas susibėgti. Pasiilgau jūsų. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ate42 @ 2023 10 13, 13:18)
Labas, merginos, oi kaip maloniai nuskambėjo pasiūlymas susibėgti. Pasiilgau jūsų. wub.gif

Kas daugiau? wub.gif wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Ingrida, aš už. wub.gif
Pasakyk, kurioje vietoje tie lepšiai. Užvakar buvau įlindusi į mišką, absoliutus nulis.
Atsakyti

Laba,

Ingrida aišku, kad ir aš į meetą atmausiu :wub: 

Merginos gal kas naudojatės nechaniniu lapų rinktuvu. Ar pasiteisino?

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotraukaLabas rytas.
Laukiu,kas daugiau atsilieps?Liniukai,Bangele....................
IK,pavėsinės pusėje grybavau.Truputi reikia žinoti lepšių vietą.Vienais metais kaimynė iš džiaugsmo buvo paklydūsi,toje vietoje,miškininkai atvežė iki mašinos. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 15 spalio 2023 - 08:22