Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Moliūgus jau nuėmėte?Mano dar lauke. ax.gif
Atsakyti

Laba,

Šeštadienį nuskynėm moliūgėlius. Nedaug, mažuliukai.

Merginos, kada nustojat liet šiltnamį? Pomidorų labai dsug tai savaitgalį po trupučiuką užpilu, po ruduliuką  :P​ 

.

Susilaužiau ranką tai neįsivaizduoju kaip reiks žiemai pasiruošti. Kairė, bet bl...t kaip trukdo.

Ir aš jau mėnuo kaip turiu šuniuką :wub: 

Atsakyti
QUOTE(Niurzga @ 2023 10 03, 17:17)
<p>Laba,</p><p>Šeštadienį nuskynėm moliūgėlius. Nedaug, mažuliukai.
</p><p></p><p>Merginos, kada nustojat liet šiltnamį? Pomidorų labai dsug tai savaitgalį po trupučiuką užpilu, po ruduliuką  tongue.gif​ </p><p>.</p><p>Susilaužiau ranką tai neįsivaizduoju kaip reiks žiemai pasiruošti. Kairė, bet bl...t kaip trukdo.</p><p>Ir aš jau mėnuo kaip turiu šuniuką wub.gif </p><p></p>

Kokia veislė draugo?
Užuojauta dėl rankos?Darbe?Sugis,pakentėk. 4u.gif 4u.gif
Šiandien pradėjau tik nuiiminėti moliūgus,4 arbūzus tik šiandien nuėmiau.Pas mane kruša ištaškė nemažai,moliūgai nedideli,arbūzų tik tiek užaugo. ax.gif
Nebe laistau,mano baigia nudžiūti,mažieji tik dar dera visai.
Atsakyti
Niurzga console.gif , gydykis ir pasiilsėk.Kažkada ir man buvo taip, ir pagrindinė ranka, nes aš kairiarankė, bet, gijo, sugijo ir jau užmiršau. Rodos ir vargo nebuvo ax.gif
O aš laistau šiltnamius.Bet mano pilnai dar žaliuoja visas šiltnamių skliautas.Ir pomidorų dar yra žalių.Moliūgus prieš kelias dienas nuskyniau.Daug jų užaugo, virš 60, nuo nedidelių muskatinių kilograminių kriaušės formos iki didžiulių gigantų, kurių viena net nepajudinau..Nešėm dviese įsiridenę į seną lovatiesę ax.gif Užteks ir mums ir ožkoms.Šieno šiemet mažai, tai vis bus kuo pašerti.
Net nežinau, seniai bebuvau auginusi pastarnokus.Tada jie man užaugo kaip morkos.Šiemeš sugalvojau kad reikia vėl pasisėti.Tai beveik visi kaip cukriniai runkeliai didumo blink.gif na, minimum pusės kilogramo svorio.Kur reikės tokius didelius dėti. Jų net ožkos turbūt neės g.gif
Lauke dar liko kopustai, daikonai ir juodieji ridikai.Net burokus nurauti šiandien pabaigiau.Išnaudojau šiltą dieną ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Laba,man sendien i miegamaji prilijo biggrin.gif Uzmigta prie atverto lango,tai jau kaip dejo...gerai,kad neisplaukiau.Kadangi as tokia ukininke,tai liko tik kopustai lauke mirksiukas.gif Burokai stiklainiuose,morkos saldiklyje,pomidorai dar keletas noksta.Kita sav porai dienu skrendam i Viena.Pasiziuret zmoniu ir saves parodyt biggrin.gif Va tik oras koks bus rolleyes.gif
Papildyta:
Laba,man sendien i miegamaji prilijo biggrin.gif Uzmigta prie atverto lango,tai jau kaip dejo...gerai,kad neisplaukiau.Kadangi as tokia ukininke,tai liko tik kopustai lauke mirksiukas.gif Burokai stiklainiuose,morkos saldiklyje,pomidorai dar keletas noksta.Kita sav porai dienu skrendam i Viena.Pasiziuret zmoniu ir saves parodyt biggrin.gif Va tik oras koks bus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2023 10 01, 13:12)
as tai dziovinu obuoliukus, viriau obuolienes, puna kiti, tai dziaunu, skanus užkandis smile.gif

IK ir kitos ar gerai jeigu iš rudens perpuvusiu mešlu rozes patresčiau, ar pvz tom rudeninem trašom , kur parduotuvese pilna? ar aplamai rudeni geriau netrešt? Ką galvojat tuo klausimu  bigsmile.gif


Idealiausia būtų tuo mėšlu apmulčiuoti prieš žiemą. Jeigu jis kaip kompostas - galima pilti ant stiebų kaupelį sudarant, jeigu dar panašesnis į mėšlą - geriau kai prie šakelių nesiliečia. Mėšlas visada dešimt kartų geriau už mineralines trąšas. Nes jame yra visa Mendelejevo lentelė. Gal kokio sidabro ar bwrilio kelios molekulės saujone, bet jos yra ir bus sunaudotis augalo kokiam specifiniam baltymui pagaminti. O mineralinėse, net jei su mikroelementais-pasirinkimas gerokai skurdesnis.
Kaip pavyzdį pateiksiu. Pernai pavasarį parsivežiau tokio ne visai supuvusio siloso iš apleistos silosinės. Apmulčiavau rožes. Žinoma, pridygo svidrių . Šiemet pagaliau jis suskilo ir mineralizavosi. Mergaitės, gyvenime nesu turėjusi tokių rožių wub.gif Tarp krūmų nė musei netilpti, anglės išvarė po 1,80 m ir daugiau, kai būdavo p-o metrą su trupučiu.
Atsakyti
Niurzga, sveik 4u.gif Nieko nepadarysi, teks viena ranka darbuotis.
Parodyk savo pitbulį.
Šiltnamį kuo daugiau laistysi, tuo geriau. Laistymas ir nuo šalnų kurį laiką apsaugos, jeigu yra pomidorų. Vanduo geras šilumos akumuliatorius.
Pas mane dar pilna pomidorų, iki žemės kažkada nupjauti agurkai atžėlė ir vis parsinešu vieną kitą agurkėlį. Bliamba, reikėjo daugiau palikti. O tai tik vieną augalą palikau, mol , lauke bus. O lauke audra su žemėmis sudaužė.
Vakar išskyniau lauke baklažanus ( trys kibirai, dar palikau kelis, turėtų užaugti). Kelis kibirus paprikų. Tų gera dalis paskendo per liūtį.
Moliūgų sviestinių turiu visus 25 arus. Paskendę galincogoje, tai laukiu šalnos, kad moliūgėliai pasirodytų.

Bangele, neduok pastarnokų ožkoms. Jie turi lapuose alergizuojančių dalykų, gali žabtai žaizdomis nueiti. Juk vis vien pasiliks kažkiek žalėsio. Vienais metais dalį tokių negražių nenurovėme, o kitais metais ten bulvės buvo. Nusiunčiau darbinbinkes tuos žyduolius išraustyti, liepiau būtinai užsidėti megztinius. Viena glušė nusprendė , kad savo perspėjimus susikiščiau į gerą vietą ir dirbo trumpomis rankovėmis. O karštis buvo virš 25C. Tai jai rankas iki žaizdų negyjančių gal mėnesį nuvarė, o dėmės rudos tai iki žiemos liko. Jei ką, bandyk nuplikius ar kiek pavirusi duoti, juk jie kaip bulvės, labai maistingi. Ir vištoms duok.
Pastarnokų gali prisidžiovinti traškučiams, Nuskuti ir bulvių skustuku suvarai plonomis juostelėmis. Truputį pasūdai, pipiriukų, gali papurkšti aliejumi ir džiovini. Pasakiški traškučiai gaunasi, žiūri televizorių ir maumoji.

Buvusioji, gal be reikalo lietų kaltini ? Gal kokie šlapi sapnai buvo ? mirksiukas.gif
Atsakyti

Laba, Oi IK pralinksminai su šlaqiais sapnais :D  Buvusioji, tai geras lietus buvo. Mane tai mama persekioja zirfama, kad laistau, kad maru susirgs. Vaikšto teroras iš paskos ir zirzia.

Ingrida, nu atspėk prašau iš trijų kartų ciuckio veislę :wub: . O ranka tai žirgelis aptvare su galiniu kumpiu mane netikėtai prie sienos stumtelėjo.ir riešas į kitą pusę užsilenkė.

Ik, sandėris su šeimininku, kol ciuckis ,,nesutvarkytas" tai ,,džiaugsiuos patyliai", ne viešai. Tai po kokių 2 sav. pasirodysim viešai.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niurzga: 04 spalio 2023 - 22:04
Niurzga, marui plisti reikia + 25 temperatūros. O ir iš kur sporos dabar, kai bulvės nukastos.
Atsakyti
La,IK dar atsilaikiau slapiem sapnam biggrin.gif tik grindys slapios,pasitikrinau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Niurzgiuk,taksas,taksas,na dar gal vilkšunis.Tikrai ne raselas? ax.gif
Atsakyti