Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

mes matyt labai griesni biggrin.gif jokio lietaus
Atsakyti
O pas mus tik šiek tiek palijo , ne per gausiai.
Ingrida, o ruduokės jau gausiai dygsta ?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Šiandien ilsiuosi nuo grybų. Vakar dukra su žentu nieko gero nesitikėdami nuvažiavo į mišką, kur niekad negrybaujame. Atvaro prisidėję dėžes, kibirus. Griebė daugiau taros ir vėl išrūko. Iki sutemstant 9 kibirai ruduokių.
Buvo nemigo naktis su tais grybais. Šiandien ryte baigiau tvarkyti blink.gif
Atsakyti
Ik ir ka tu su jais darai?Mesos nebereiks ,valgysit grybus mirksiukas.gif Pas mus lyja,girdziu kaip sniokscia wub.gif Pas mus skarda,gerai girdis,o pas mama-skiedros,tai niekad nesigirdi lietaus.Gal nors kiek atlis?Zeme ,kaip parakas,pasetos garstycios nedygsta.IK,derliu sudorojot?nemaisys lietus?
Atsakyti
Surizikavau ir užraugiau 7 litrus. Dar daug apvirusi sumaliau ir į šaldiklį . Bus visokiems įdarams, padažams Kelis litrus užmarinavau. Beje, pas mane daug valgančių susirenka. Dukra kelis kartus per savaitę atlekia, išvykstant būna žygis į rūsį ir būtinai atvožiamas šaldiklio dangtis.
Pas mus labai neblogai palijo ir dar lyja. Jeigu būtų lietus porą valandų vėliau užslinkęs, būtų žieminių sėjos pabaigtuvės.
Svogūnus spėjome sausutukus susivežti. Liko bulves nubaladoti, gal per 10 dienų įveiksime.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka


Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Kaip nusibodo šitie karščiai. Vėl rytoj ateina. Aš jau buvau susiplanavusi, kad jų nebus.
Atsakyti