Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Kur susislapstėte, madamos ?

Priskyniau šiandien dideliausią kibirą baklažanų. Prieš dvi savaites, daviau darbininkui su trimeriu apie juos apšienauti, nes jau tingėjosi ravėti. Vaikinas nesismulkindamas pavarę, kai kuriuos vaisius sužalojo, tai pradėjo pūti. Puskibirį apviriau, padėjau marinuotis su česnaku ir čiliais. Gal vakare iškaitinsiu. Kitus gal reikės apkepti ir į šaldiklį.

Obuolius suskyniau, nes jau byra.
Kaip ir laikas būtų atvėsti, kiek čia ta šiluma kankins ? Bijau dėl pekinų, kad nepradėtų pūti.
Atsakyti
Ne per anksti skini obuolius?Aš kažkaip spalio mėnesį visada?Gal Auksį jau reikės?Žieminiai gal dar anksti? ax.gif
Atsakyti
Patikrini. Perpjauni obuolį ir matai sėklas. jei jau ruduoja - metas skinti.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Dar galvoju apie sučių spaudimą.Grapštainiai dar ant medžių.Žiopla,kaip gailiuosi,kad morkų nenusipirkau lidle,į sultis.Kai pamačiau,kad žmonės primaišo,nagus graužiau. tongue.gif Gal dar bus pirkti,kol obuolų bus? ax.gif
Neskubu skinti,labai nėra kur padėti tuos obuolius.Atrodo ir vietos yra ir nėra. mirksiukas.gif Dar nesugalvoju,šiemet nemažai žieminių obuolių. bigsmile.gif
Atsakyti
jezus maryte,jos dar ir obuoliu turi tongue.gif Buozes ne kitaip biggrin.gif Pas mus visi obuoliai supuve,Auksius keleta uzaugino ir tie supuvo cray.gif Miargai,gyvenime nebuvau tiek raudonikiu radus ,kaip siemet.Kas rytas pagrybauju,randu ir baravyku,bet nedaug,Dziovintu pakaks visai giminei biggrin.gif Vakar padejom kaimynei perinkt bulves,uzsidirbom tris maisus biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Kaip niekada obelys pilnos.Galva sopa,kur sudėti reikės? ax.gif
Vakarykščius raudonikius vešiu mamai,jau man sočiai,dabar ruduokes kasdien valgome.Jaučiu uždarysiu ruduokes su burokėliais. ax.gif Pas mane pomidorai nenoksta,atrodo ir saulė,kabo žali ir tiek. ax.gif Mažiukai tik noksta.
Atsakyti
Vakar iskisau raudonikius draugei,sendien svogrius su reikalu buvo-tam atidaviau biggrin.gif Prasiskeliau galva,gerai ,kad ne kakta...ot buc apmelus.Sese juokes,kad buciau vaidinus panda,o jau tada tik grybaut. biggrin.gif
Atsakyti
Jau buvau stipriai nubrėžusi juodą liniją grybavimui. O, bet, tačiau biggrin.gif Klasiokė fb įsimetusi gyvą velnią raudongalvių. Varysiu ryt, nors jau tikrai užtektų, bet gal kitąmet nebus biggrin.gif
Aviečių irgi vis dar yra, skinu, obuolius Auksis surinkau, kiek dar ant medžių buvo- nuskyniau, dideli, gražūs. O jau kiek supuvusių buvo, kaip niekad. Gal jau nebepus tiek. Noris obelis pramečiuoja, tai šiemet nė vieno obuolio,
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Pas mus palijo,varysiu pavakary miškan. ax.gif
Grabštainių obels viršūnė lūžo nuo obuolių gausos.Saldinių obuoliai,gaila nesilaikys per žiemą,obelis tiesiog aplipųsi,renku,nešu krūvon.Sultims per sausi,senoviniai. bigsmile.gif
Atsakyti