Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Mūsų krašte irgi grybai pasipylė.Kibirais renka , kaip sako užtenka į mišką įeiti ir visur grybai.Pagrinde baravykai.Sūnaus šeima grįžo padėti bulves kasti savaitgalį, tai per pora valandų šeštadienį 4 kibirai, sekmadienį trys. Devyniasdešimt proceęntų nuo visų grybų baravykai.Aš gyvenime nebuvau jų tiek mačiusi, ne šimtais, o tūkstančiais parsinešė blink.gif Ir žmonių renkančių daug aplink, bet visiems užtenka.Mudu irgi šiandien buvom, per valandą pora kibirų, bet jau ir raudonikių radau, ir lepšių, ir guočių radau, tai baravykų procentas mažesnis ax.gif Šaldikliuose vietos trūkumas, tai biški prisistabdau su rinkimu.Vien siandien virš septynių kilogramų virtų grybų gavosi.mums užteks ax.gif
Nusikasėm bulvės.Labai gražios, didelės, kiaulinių bulvių beveik nėra.Ir grambuolių apkandžiotų irgi nėra.Likom nesupratę kur grambuolių lervos dingo.Nieko nedarėm kitaip, kaip kitais metais.Pernai reikėjo ieškoti neatgriaužtos bulvės, šiemet visos švarios. Lauko masyvas tas pats, tik kita vieta.Kasmet sėjam po javų vis kitoj vietoj tik tame pačiame keturių hektarų lauke .Sausra gal grambuoliams nepatiko?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
IK ir kitos mergaites gal norite ką iš lenkų užsisakyti iš šitu psl smile.gif


https://sklep.cebulekwiatowe.pl/

https://www.floribunda.pl/
užsakinesiu gale rugsėjo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 12 rugsėjo 2023 - 06:51
https://www.part.lt/...22669d6cb93.jpg
IK,mesk visus darbus ir į Žaliąją.Baravykų,,,,,,,mamai atidaviau raudonikius,lepšius,sau pasilikau tik baravykus.Tik pelkėje pilna angių ir aš mačiau ir mama.Žaltys šliaužė per kelią. blink.gif
https://www.part.lt/...f4371568400.jpg
Atsakyti
Na ir pas mus grybų tiek, kiek nemačiusi per savo gyvenimą. Bulvės kieme supiltos, bet paaukojau dar šiandieną grybams. Kolonijos baravykų, raudongalvių, jauni, sveiki. Nors jau šiandieninių radau pakirmijusių. Atsargų užteks, nebeisiu jau.
IK, kaip pas jus šiemet bulvės, gražios?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Ingrida, nereikia žaliosios. Vakar keliose vietose sustojau, virš 10 baravykų. Visą džiovyklę pridžiovinau anksčiau, tai kaip ir užteks.
Šiandien pusbrolis buvo atlėkęs pagrybauti. Na, pasirinko pusantro krepšio. Tikėjosi daugiau. Labai daug peraugusių baravykų.

Liniukai, didžioji dauguma bulvių - tragiškos. Tai pagrinde Gala, ji labai bijo sausros. Laistomų plotų bulvė. Primezgė po 10-15 ir nesugebėjo užauginti, kai visą birželį liepą buvo sausa. Palyginus neblogos yra Queen Anna, sakyčiau vidutinės. Nuostabiai gražios nauja vėlyva veislė Madrid, tiesiog nėra sėklinių. Tik užvakar nupjovė bulvienojus, žalius kaip rūta ir pasiuntė brandintis. Monte Carlo ankstyva, yra normalių, bet daug ir sėklinių.

Lyžuka, net nežinau. Vakar dukra atvilko 5 pokus nukainuotų pilnavidurių tulpių. Po 30 cnt pokas. Gaila, kad tamsios. Bet gal susiveiks ir šviesių , gal palauksiu.
O šiandien atvežė 12 vazonėlių rožių, visą padėkliuką. Po 25 cnt rolleyes.gif Tai kas, kad nužydėjusios. Atrodo, visos geltonos. Bliamba, kur jas sodinti ?????
Pagalvosiu dėl krokų ir lelijų.
Atsakyti


Na mūsų pusėj tai daugumai bulvės gražios. Aš sėjau 6 veislių sertifikuotos po truputį, tai irgi geras derlius, tik šiek tiek kliuvo į rudenį suartą pievą, tai ten bulvės tokios apkrupusios ir tų geltonų kirminukų išvarpytos. Kamelijos bulvių buvau darže prie namų su kastuvu 25kg pasodinusi, tai 7 kupinus karučius prikasiau. Didžiulės, po 700-800gr, bet daug pūvančių buvo, Qeen Ana Bangelė buvo davusi puskibiruką, tai didelį maišą prikasiau. Raudonos Alouete idealios formos, dailios, bet derlius mažesnis negu Karelijos ar Kolomba. Ir dar Melodi ir Vineta sėjau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liniuxxxxx: 13 rugsėjo 2023 - 21:39
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(liniuxxxxx @ 2023 09 13, 22:38)
Na mūsų pusėj tai daugumai bulvės gražios. Aš sėjau 6 veislių sertifikuotos po truputį, tai irgi geras derlius, tik šiek tiek kliuvo į rudenį suartą pievą, tai ten bulvės tokios apkrupusios ir tų geltonų kirminukų išvarpytos. Kamelijos bulvių buvau darže prie namų su kastuvu 25kg pasodinusi, tai 7 kupinus karučius prikasiau. Didžiulės, po 700-800gr, bet daug pūvančių buvo, Qeen Ana Bangelė buvo davusi puskibiruką, tai didelį maišą prikasiau. Raudonos Alouete idealios formos, dailios, bet derlius mažesnis negu Karelijos ar Kolomba. Ir dar Melodi ir Vineta sėjau.

oho koks detalus veisliu aprašymas bigsmile.gif , aš tai mažai jose gaudausi mirksiukas.gif pirkau valgyt ;lyg gala sake veisle raudonos tokios tamsiai, bet man nepatiko labai jau kietos ir visu ka bandziau soraya nr. 1 šiemet ju ir pasodinus buvau tai iš 1 nepilno kibiro tokius pat 6 prikasiau ir visos nemažos ar vidutines tų žirniu nebuvo iš vis tai aš irgi patenkinta derliumi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 14 rugsėjo 2023 - 07:18
Soraya fantastiško skonio bulvė. Bet kelis metus negavau atsinaujinti sėklos, tai buvo pašalinta iš ūkio. Mes dirbam pagal Nacionalinės kokybės programą, tai kasmet trečdalį bulvių reikia sertifikuota sėkla sodinti. Pavasarį mačiau, kad lyg tai Šaka prekiavo Sorayos sėklomis, bet jau buvau užsipirkusi.
Apie Alluetą esu girdėjusi šiaip sau atsiliepimų, pernelyg išpūstas jo atsparumas fitoftorai.
Melody didieji atsisakė, nes blogai jai su ramybės periodu ir labai reaguoja į azoto perteklių, žiemą pradeda šlapiuoti. Bet kai sau , tai galima ir dėžutėse laikyti, gi nebūtinai 4 m aukščio krūvose. Dairausi, kuri veislė galėtų būti ypač atspari gumbų marui. Ir kad būtų atspari sausrai. Gal teks prie Vinetos sugrįžti. Bet jos bėda - lipimas į viršų. Turėjau El Mundo, geros sąvybės, bet išlipa ir pažaliuoja, o tada dar priedo apsėda gumbų maras.
Nors šiemet pavasarį investavome į gerą kaupiką. Bet per nesvietiškas liūtis vis vien vagas paplovė. Galima būtų pravažinėti vagų formuotuvu, kad būtų suspausta viršuje žemė, bet mūsiškis formuoja palyginus neaukštą vagą.
Na va, užverčiau jus nenaudinga agrotechnine informacija,
Truputį palijo, bet tik rasą gerą uždėjo. Liko dar 3 ha svogūnų, būtume sausus nurinkę, dabar teks ventiliatorius kurti. Bliamba, vienas suėda 15 eurų per valandą.
Atsakyti
Joo, mūsų krašte bulvės gražios paaugo.Turbūt visiems.Anna Queen tai iš vis pasaka, tobulai gražios formos.Aš irgi mėgstu paeksperimentuoti, įvairių veislių po truputį pasisodinti.Karella gražios paaugo, dideli rutuliai, pastebėjau, kad jos miltingos, labiau už kitas sukrenta verdant.Alouette pavasarį buvo metro ilgio daigais, nors buvo laikomos tokiomis pačiomis sąlygomis kaip ir kitos bulvės. Matyt jų trumpesnis ramybės laikotarpis. Tad teko daigus nuskabyti ir gal būt dėl to jos paaugo palyginti nedidelės, bet labai gražios formos, ir, aišku, ,spalvos.Lauros beveik išnyko mano bulvių mišinyje, tad Alouette sodinsiu vien dėl spalvos.Vineta daug bulvių paaugo neskaniai per didelės, nu didumo sulig pašariniu buroku, net nuskusti nepatogu biggrin.gif Soraya turiu mišinyje, bet aš jų nebeatskiriu ax.gif
Atsakyti