Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Buvusioji,o kaip pati gyveni?Ir neparašai?
Pas IK,turbūt fabrikas dar vis dirba?Ot pas mane ramu šiemet. ax.gif Grybus žiemai kraunu ir tiek. mirksiukas.gif Reiktų susikaupti sultims obuolių,bet į tetrapakus užteks.Tik sūnus geria sultis. blink.gif
Atsakyti
Fabrikas aptilo, švenčiu. Penktadienį MB 65 , vakar brolio 60.
Va, atsimiegojau po visų Prosecco rijimų , sudėsiu skalbimus. Gal po pietų į mišką patrauksiu. Penktadienį neiškenčiau, nuvairavau. Iš po ratų kelis baravykus ištraukiau , o paskui trap trijų beržų ( daugiau tai vaikščioti dar labai negaliu) prisipjoviau kibiriuką lepšių , dar kelis baravykus ir laiminga parvažiavau. Užkroviau visą džiovyklėlę. Lepšių miltai labai gerai į visus patiekalus. Paskui dar su sūnumi nulėkėme prie miško kampo, šunį pasisinti, dar ten 4 baravykus radome. Va, dabar kavą taisiausi ir matau, kad beveik po virtuvės langu pulkas kazlėkų išlindę biggrin.gif

Dabar visa giminė prašosi į svečius grybauti. blink.gif
Atsakyti
miargai,nenorit manes isidukrint keliom parom?Pagrybausiu ir isnyksiu,kaip dumas biggrin.gif Varenos svente aplankyta,ilgai nebuvom,mamukas viena sunkiai buna unsure.gif Man ten visa laika vienoda,kas gerai kinisku niekuciu nebuvo biggrin.gif Pasliauziojom,baronku nusipirkom ir namo,Sendien visos seses susirinkom,papietavom,pasiplepejom,,,Taip ir eina laikas.Nieko naujo sitoj parapijoj tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(buvusioji @ 2023 09 10, 20:03)
miargai,nenorit manes isidukrint keliom parom?Pagrybausiu ir isnyksiu,kaip dumas biggrin.gif Varenos svente aplankyta,ilgai nebuvom,mamukas viena sunkiai buna unsure.gif Man ten visa laika vienoda,kas gerai kinisku niekuciu nebuvo biggrin.gif Pasliauziojom,baronku nusipirkom ir namo,Sendien visos seses susirinkom,papietavom,pasiplepejom,,,Taip ir eina laikas.Nieko naujo sitoj parapijoj tongue.gif


Ačiū, tik ne įsidukkriti. Išauginau dvi vadas, trečioji mane pribaigtų.
Galiu įsiseserinti. biggrin.gif
Grybai lipa tiesiog patys į virtuvę. Dukrai liepiau nuvažiuoti nusysinti šunį. Užšoko į mišką, kas tas blusius turėtų kur koją pakelti. Per 5 min - gera sauja voveraičių, 2 baravykai, du piengrybiai, keli lepšiai.
Susirinkau savo kazlėkus iš gėlyno. Ir dar du baravykai paažuoliai pritūpę vejoje.. Mažus dar palikau.
Atsakyti
neatlaikys mano sirdzis,vaziuoju miskan biggrin.gif o gal as gudresne uz visus ir rasiu nors keleta bigsmile.gif O is tikruju,ismiegojau,kaip sernas,miego nenoriu,pasiganysiu po miska,kol nekarsta
Atsakyti
Jokiu grybu mūsu kraštuose nera, arba mes nežinom tu vietu jau verysad.gif, dar šiandien katę ant gatves mašina nutrenkė, va tokia ta savaitės pradžia unsure.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Lyžuka,mirtinai katė?
Dygsta pas mus dar,vakare vakar prasiėjau,kad šiandien ryte nereiktų.Rytoj planuose giria,pelkė,spanguolės. ax.gif
Atsakyti
aha mirtinai, jau sustengusią radau verysad.gif, gaila labai ne tas žodis
Atsakyti
Radau,radau!!!! biggrin.gif keleta,bet radau.Sirdzis aprimo,lauksim silbaravykiu.Lyzuka,gaila katino unsure.gif Musu nagla,teko masina stabdyt ir rodyt ,kad apvaziuotu...guli vidury kelio ir tiek,Arba ateina prie sunio per pora metru ir tupi.Oi neatlaikys kada ir grandine blink.gif
Atsakyti
https://www.part.lt/...dfa46a08863.jpg
Patikrinau kitą mišką.O siaube,o šabakštynas,sutikau dar kaimyną,vien raudonikiai ir pilna makavykų.Ruduokės jau dygsta,užpernai ten buvo pilnas miškas ruduokių.Gal ir šiemet bus?
Galėjau dar krepšį prigrybauti,bet toks šabakaštynas.Ir vieną kartą pasukau ne ten,išėjau prie mašinos,iš naujo vėl lindau miškan.
Jau iš kelinto žmogaus ir kaimynas patvirtino,toliau yra kažkoks mislingas griovys,jį perėjus baravykai dygsta.Jaučiu neištversiu kada nors patikrinsiu.Dabar reikėjo patausoti jėgas,rytoj pelkėn. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 11 rugsėjo 2023 - 17:51
Ingrida, tas griovys gal nuo Papojaus pusės ? Kažkada ten tikrai dygo, bet buvau senai senai.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2023 09 11, 20:18)
Ingrida, tas griovys gal nuo Papojaus pusės ? Kažkada ten tikrai dygo, bet buvau senai senai.

Oi ne,IK.Čia šalia sodybos miškai dabar bandomi.Iki Tavęs nebe davažiuoju. mirksiukas.gif
Atsakyti