Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
QUOTE(Iš Kaimo @ 2023 07 28, 20:37)
Vakare parslenku lėtai ir pažeme. biggrin.gif

Čia tinka ir man, nors ir sveikom kojom, grįžimas iš daržo į trobą vakare biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Gerai, kad ne kasdien taip nusišliaužioju ax.gif
Vakar Ignalinos rajone su ledais lijo, Klaipėdoj irgi daug lietaus, o pas mane labai saikingai palynojo. bigsmile.gif
Cukinijas/paršelius skinu ir štabeliuoju į krūvą biggrin.gif , nežinau ką su tokiais kiekiais daryt. Konservuotų iš pernai dar likę, tad kaip ir nėr noro jas konservuot. Agurkus voratinklinė užpuolė, bet pakanka tų agurkų. Svogūnus jau kaip ir nuroviau, liko dar keli statūs stovėt.
Turbūt ir šitai temutei atėjo stiptinoji ... unsure.gif
Atsakyti
Su temute viskas gerai. Tai mes čia išsijuosusios dirbame.
Vėl agurkai, dar pomidorų puskibiris laukia kažką padaryti. Parduoti negaliu, kotai nuo didumo sutrūkinėję.
Vakar palijo taip iš dūšios. Šiandien nedaug.
Atsakyti
Žolia, atiduok cukinijas, kas vištas laiko, jei nieko nedarysi. Arba supus ir žinosi, kad kitais metais nebesėti biggrin.gif
Aš vietiniam turgely fb įmečiau skelbimą, kad parduodu pomidorus, tai atsirado, kas perka. Tam kartui apskyniau, 18kg. O tai padažo yra, neverta šiemet virti. Jau agurkų tik virš 30 daigų sodinau, nes konservuotų likę nemažai, bet vistiek jau kraunasi atsargos biggrin.gif
Atsakyti
Dar tegul paguli tos cukinijos tongue.gif , tokios didelės, gražios... wub.gif Pomidorų jau irgi nebeapvalgom, teks padažą daryt arba savo sultyse. Pernai bandžiau dėt skelbimą, tai pomidorų nepirko, o agurkai buvo paklausoje. man ir 15 daigų agurkų per akis biggrin.gif Labai šiemet nenoriu konservacijų... Kažin, ką tai reiškia? rolleyes.gif
Atsakyti
Nieko nedarau ir nežadau, pomidoru padažo pilna keliu metų, vieno jau dangtelis išsipute tai kam cia daryt ir paskui metyt....cukinijas ir antys, žasys labai megsta, tik išsilgai perpjaut reikia tas seklas išknaibo minkštima išgraužia mirksiukas.gif

Žolia mamai skyre ta kur tu rašei metronidazol kaune mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Ramu,vaikai atvažiuoja suskynu po dėžę kiekvienam pomidorų,jokių pardavimų kol kas.Nėra didelių kiekių ir daržovių,kiekvienam cukinijų,šparagų.Dabar atvažiavo svečiai trims dienoms į namuką,sakau vistiek gaminsite maistą,skinkite cukinijas,išsiraukite morką,svogūną,nusiskinkite agurką.Peraugs agurkai kol aš mieste būsiu.
Atsakyti
Lyžuka, tai nepraeina tas viduriavimas? Kažko ilgokai...
Prasidėjo rugpjūtis, o man toks jausmas, kad rugsėjis... unsure.gif Šilumos vakarais tik 14-15 belieka, rytai irgi tokie rudeniniai. Na, dieną dar šiek tiek įšyla ax.gif Kiek vapsvų šiemet blink.gif Vasarinė alyvinė obelis meta jau obuoliukus, tai graužia obuolius jų ten tuntai.
Atsakyti
Man jau porą kartų caktelėjo į ranką,renkant obuolius.Pas mane ne kiek į alyvinius,kiek į avietinius.O konfietnają baigia suvalgyti ant medžio obuolius.Dar į nenuskintas vyšnias kėsinasi.O ruošiasi kristi vasarinė kriaušė,jau dabar nukritus keliems kriaušiukams,apspinta.
Pripurškiau diflofoso į rastus du urvus vapsvų,nė velnio neveikia.Pilna jų. unsure.gif
Atsakyti
Ingrida, ne tu mane pralenkei , kai šunį ganiau po kelią pamiškėje ?
Aš tai pomidorus vežu turginėms, ima dėžėmis. Bet nori įdomesnių. Tai Rugby eina pasišvilpdami, o Ananas, kurių irgi labai nori, nuo didumo trūkinėja.

Žolia, tu cukinijų užsišaldyk. Tik reikia apkepti ar apvirti. Neperaugusias supjaustau išilgai tokiais 1 cm storio liežuviais. Apvolioju aliejumi, druskos, prieskonių. Dedu į orkaitę , kol pradeda minkštėti. Tada po vieną pertiesiu kepimo popieriumi į dėžutes ( turiu visada nuo ledų kilograminių) ir į šaldiklį. Žiemą kiek reikia atsišildai , lieka kokių mėsgalių nuo pietų ar keptos vištos a la išėdų, nukaulinu, smulkiai supjaustau. Keptuvėje pakepu svogūną, dedu smulkintą mėsą, kokią morką tarkuotą , pašildau, pilu truputį miltų, sultinio ar vandens. Į formos dugną kelis cukinijų liežuvius, mėsą, vėl cukinijų ir sūrio gerokai užtarkuoju. Orkaitėje pakepu, kol sūris apsilydo.
Arba geri suktinukai gaunasi su kokia dešrele arba šaltam užkandžiui su silkių salotomis ar kiaušinių salotomis.
Tai va, dabar,. kai visko per akis - nusibosta. O žiemą norisi. Nors man cukinijos tinka daug kur . Ir į troškinius, ir į sriubas , ir patarkuoti į bulvinius blynus ar kugelį.

Dabar baklažanai pačiame gražume pirmas mezgimas, tai jais lepinuosi.

O agurkus non stop konservuoju , beveik trims šeimoms ruošiu. Vakar dariau su kariu.
Atsakyti
Nu ne IK,dar lovoje.
Bet planuose žalias namas po pietų. ax.gif
Atsakyti