Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Ačiū mergaites už palinkejimus wub.gif , laikomes o kaip kitaip, nera pasirinkimo mirksiukas.gif
Atsakyti
labuks,kas agurkus i stiklainius kisa,o kas jau is lauko rauna biggrin.gif Nuvyto keletas,islupau.Pomidorai noksta,o jau papriku primegsta blink.gif Tik ,ar sunoks?Lakstau su mamuku pas dantistus..vakar,sendien...Pavargus jauciuos ,kaip suo..Jau geriau man zemej kapstytis,bet kas reik tas reik smile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Buvusioji,labai suprantu Tave.Man jau protas važiuoja savo gydytojus,mb prisiminti dar ir mamos. smile.gif Vežioju ir aš mamą,atėjo laikas. ax.gif
Atsakyti
Laba,
Vargstat su mamom kaip matau. :huh2:
Nervina mane mama, vežuosi į sodybą tai ganyt turiu, energijos pilna tai savo tvarką pas mane įvedinėja, taip ir turiu stebėt kur ir ką išdarinėja. Bet pasiguodžiu, pasidžiaugiu, kad nereikia slaugyti, rūpintis...tai labai gerai dar. Kad jums mano bėdas tai matyt pačios laimingiausios būtumėt.
 
IK į rūsį tai teks ant užpakalio laiptais nulipinėt  :D.
 
Agurko dar nei vieno neturiu. Nemezga.  Pomidorai nenoksta. Šparaginės užtai gražios. Romėniškom salotom negaliu atsidžiaugti, traškios, skanios...
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Va va buvo ir mano mamaitė aktyvi.Bac ir viskas pasikeitė.Iki šeimos klinikos neneueina kelių žingsnių,vešiu šiandien kraują priduoti.Sodas nebe rūpi. bigsmile.gif
Atsakyti
Niurzga, įsivaizduok, šiandien į rūsį nusirioglinau tvarkos daryti. Su ramentuku pasiremdama , vieną koją pristatydama.
Nu joma joooo. Agurkai sumaišyti, į vieną krūvą marinuoti ir rauginti, kompotai prie agurkų. Rėkė, kad burokėliai šaltibarščiams pasibaigę, o jų dar gal 5 stiklainiai.
Išvaliau lentynas, perklojau popierių, sustačiau kaip reikia viską.
Žodžiu, be manęs nė iš vietos. Sutvarkiau dar ir šiltnamį, vieną gėlyną apipešiojau.
Šparaginių pupelių turiu tik tris krūmus, tai derlius saujoje telpa. ax.gif

O paprikos tikrai prinoks. Pagaliau, jei dar žalios, suskynus patalpoje prinoksta.
Mačiau šiandien turgelyje lietuviškų abrikosų, turėjau sau per rankas daužyti, kad nepirkčiau. Gi kvailystė daryti kokią uogienę iš jų, kai kelis kartus pigiau Sanitexsan nusiperku.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas,ryte buvo+5,durni agurkai butu ,kad augtu biggrin.gif Valgyt uztenka,siom dienom tik agurkais maitinuos,tik tas begiojimas i tulika biggrin.gif Kuo galiu pasidziaugt-bulves grazios,ir avieciu bus,o visa kita lenkai prigamins.Pas juos nei pauksciu gripo ner,nei maro,badu nemirsim,kaimynai gelbes tomato.gif
Atsakyti

Laba. IK, o kaip tau koja po tokių palakstymų?

Atsakyti
QUOTE(Niurzga @ 2023 07 28, 21:16)
<p>Laba. IK, o kaip tau koja po tokių palakstymų?</p>


Vakare parslenku lėtai ir pažeme. biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti