Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

QUOTE(sapniukass @ 2023 07 02, 20:41)
kai buvvom vienkiem, buvau i miska nuejus zemuogiu, kelias melynes radau, smulkios.

vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
O voveruškų? ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Mūsų krašte dar nėra grybų,patikrinau vakar. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Su švente. 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Labas visiem smile.gif Kur dinge?(nors ir as retai bunu)Kaip reikalai,kaip derliai?IK,kaip koja?Ingrida,grybu randi?Nesugebu nulekt i miska,karsta,netikiu ,kad kas auga.Sendien prisipjoviau dilgeliu-bus vistom ziema,Braskes i pabaiga,nors Malvina zydi ir primezgus daug uogu,Atvaziuos mano autistukas,tures ka valgyt,Maziui trauke dantis,aisku su pilna narkoze,bet baigia atsipeiket unsure.gif ,jau ir burnos nebetikrina.Miargos,pas mane labai prasti agurkai,jau ragauju(nors kiti jau valgo),bet ai..kiek bus tiek bus rolleyes.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Vakar paragavome voveraičių.
Mano agrukai lauke tik žydi,valgome tik iš šiltnamio. mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, vaikštau dar nedaug, su lazdele. Bet kasdien reikalai gerėja. Vakar jau pusantros valandos gėlynus ravėjau.

Lauke yra ir agurkų, ir cukinijų , nes sodinta daigais. Vakar parsinešiau tokią kilograminę cukiniją, pasidariau pamarinuotą su česnaku. Tai ir surijau per pavakarį vis pripuldama. Paskui skrandį skaudėjo nuo aštrumo.
Man jau baisu darosi, kaip reikės sukonservuoti agurkus , kas sutampys į rūsį stiklainius ir kas išplaus. Užsilenkė indaplovė. Kol neparduosiu grūdų, negaliu sau leisti atnaujinimų. Nes ir valymo įrenginys laukia keitimo, ir malkinės stogas , ir bulvių rūšiuotuvo reikia naujo.
Atsakyti
Valymas palauks,pirk indaplove rolleyes.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
IK,tai kad greitai tie stiklainiai plaunasi prie šulinio. mirksiukas.gif Aš su geriama soda,pravakau,perplaunu.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti