Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Žemė drėgna, tai puoliau ravėti gėlynus. Vakar nusivežiau vaikštynę, ją MB pažemino. Atsisėdu kaip ant suoliuko ir nusiraviu kiek pasiekiu. Bet vis tiek padas paskaudo . Šiandien nupirko antkelius, tai ėjau klūpom ir ant kumpių , mol, šuoliavau. Bet nuravėjau tai daug. Būčiau dar pavariusi, bet kažkur Ingridos pusėje griaudžia. Dabar matau, kad pro šalį. Ai, vakar ir taip 8 mm gavome, žemė drėgna. Kaip pasiuto viskas augti.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Jo jo pas Ingridą griaudėjo griaudėjo ir nuėjo tolyn debesys.Pireš naktį kelias minutes nušniokštė ir po lietaus. ax.gif
Atsakyti
Labas, o mūsų kaimas šiandien gavo krušos su iki 2,5 cm skersmens ledukais.Ta kruša gal trumpiau nei penkias minutes tesitęsė, bet nuostoliai didžiuliai, sukapojo plėvelinius šiltnamius, mūsų karbonatiniai,bet irgi bent vienas sluoksnis yra pažeistas.Augalams, suplešė didelius lapus į skutelius.Moliūgų lapai liko kaip krapai, žiauriai atrodo burokų laukas, sukapoti kopūstai, agurkai, iš gėlių -brugmansijų lapai, nupurtytos vyšnios.Žinau, kad prieš gamtą nepapūsi, bet gaila.Atžels, bet viskas suvėluos.Vyšnias susirinkau nuo žemės, išėmiau kauliukus, išsiviriau virš trijų litrų uogienes.Keista, bet net feisbuke niekas nekėlė nuotraukų, tik kažkuriame portale paminėtas ir mūsų kaimas.Visiškai kitas pašalys nei Molėtai, bet beveik vienu metu.....Nors lietaus šiandien mums nežadėjo, ruošėmės su atostogaujančia anūke iki ežero pavažiuoti unsure.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Bent pas mus šiandien žada karščius. ax.gif Bangele-imk 4u.gif 4u.gif pikta,tikiu.
Atsakyti
labas 4u.gif
Bet tai kaip žiauru tie ledai... unsure.gif O pas mane saulė plieskė, vos keli lašai nukrito iš kažkokio debesies kraščiuko, reik laistyt viską. Tas pats rajonas ir taip skirtingai gamta dovanas dalina. ax.gif
Tik vakar pirmą pomidorą nusiraškiau. Uždelsiau šiemet su sodinimu į šiltnamį, tai ir džiaugtis neturiu kuo smile.gif Kupčichos uogeles paskutines sulesiojau - skanios, reiks užsodint daugiau. Nors ne visiem tos žembraškės patinka, bet man tai thumbup.gif
Atsakyti
Bangele, kaip gaila.. O šiltnamio lakštų negalima išversti kita puse ir vėl pritvirtinti ?
Va, sėdau nusnaudusi rašyti, matau vėl keliasi debesys. Kažkur Radviliškio link, įtariu, vis tiek klius. MB svogūnus paskutinį kartą nuo žolių nupūtė, gal spės balandos gauti savo vaišes.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Bandau ravėti ir karpyti rožes. Po trupučiuką stumiuosi pirmyn.
Ingrida, tik neakyk, kad naktį lietaus negavai. 8 mm.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Man mažai,medžiams dar reiktų.Grybms dar reikia.
IK,kaip su mėlynėmis prie pavėsinės? ax.gif
Atsakyti
Radai ko klausti biggrin.gif Aš tik ką pradėjau su vienu ramentu laipteliais iš namų nusikeberioti. Šiaip niekur nieko nesigirdi, o jau kaip ir laikas. Gal apšalusios. Manau, bus daug aviečių. Mačiau pakelėse gervuogės žydi.
Atsakyti
kai buvvom vienkiem, buvau i miska nuejus zemuogiu, kelias melynes radau, smulkios.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 02 liepos 2023 - 19:45