Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

QUOTE(IngridaB @ 2023 06 21, 09:53)
Nusukau dviems sprandą,pakabinau ant pagalio,nei vieno starzdo nebe matau,bet braškės uždengtos.Jau ir žemuogių pavalgėme,o tai tik koteliai bekabojo.Vieną lavoną baigia skruzdėlės sudoroti,o tai sakiau nunešiu prie serbentų.Gal serbentų paragausime bent?
Medlievų neparagavome net ,nei vienos uogos. blink.gif

as nemoku pagaut ju o ir gaila būtų, paleisčiau iš karto biggrin.gif

medlievos dar net spalvintis nepradeda, bet taip, reta metai kad paragautume, jau sausmedį suputo kazkurie blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2023 06 22, 08:08)
as nemoku pagaut ju o ir gaila būtų, paleisčiau iš karto biggrin.gif

medlievos dar net spalvintis nepradeda, bet taip, reta metai kad paragautume, jau sausmedį suputo kazkurie  blink.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Mažiukų gailėjau,mu itie jau nemažai kraujo išgėrė.Taip sunku tas braškes prižiūrėti,o dar kiek akmenų reikėjo prisinešti,kad uždengti.Negaila visai pasidarė.Jie manęs negaili. ax.gif
Atsakyti
Jiegu tie paukščiai tvarkingai lestų, tai visiems užtektų. Bet ne, paragauja ir meta, o kartu visa kekė krenta.
Negaila man jų.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Jo vakar kiek išmečiau pūvančių.Prakirstos buvo jau. bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Gėda pelėda... Vakar pirkausi braškių šaldymui. Nes maniškių šiemet katino ašaros. Tik patiems palesioti.
Dar paprašysiu iš lenkų papigiai parvežti vyšnių ar trešnių. Gal ir šilauogių. Mano sodas šiemet apytuštis, tik sau saują kitą. Kažkiek slyvų, obuolių bus, gal viena kita kriaušė. Ai, dar aviečių bus.
Atsakyti
Keista.Pas Tave IK,šilauogių šakos linkdavo? bigsmile.gif
Atsakyti
Vienas dalykas : jos pas mane pramečiuoja. Kitas - jau paseno, virš 15 metų. Pasisodinau naujų , bet šiemet tik kelios uogos.
O šilauoges šaldyti labai gerai. Nekeičia skonio. Kepu su jomis labai skanų pyragą. Galima ir su kitomis uogomis, bet su šilauogėmis ir trupučiu slyvų yra super.
Iškloju skardelę su kepimo popieriumi sluoksniuotos tešlos lakštais, truputį turi užeiti ant kraštų. Priberiu šaldytų šilaquogių ir kai kur padėlioju slyvų puselių iš kompoto ar šaldytų atitirpintų. Trijų kiaušinių trynius išplaku su cukrumi ir stikline grietinės ( arba indelį kondensuoto pieno plaku su tryniais). Užpilu ir į orkaitę kai jau beveik iškepa, baltymus išplaku su trupučiu cukraus ir paskirstau viršuje. Dar pakepti, kad baltymas lengvai paruduotų. Ištrauktą aptarkuoju šokolado drožlėmis ( nebūtinai)

Bandžiau šį pyragą tik su slyvomis, su slyvomis ir obuoliais. Irgi neblogai.
Atsakyti
mano šilauogiu irgi taip vidutiniškai palyginus su pernai, bet tai aš žinau del ko, pagal internetines rekomendacijas išgenejau bigsmile.gif , na gal kitais metais parodys ka gali, viena reiktu mesti, uogos smulkios, rūgščios , kad ir be galo daug ant jos bet valgyt nepatinka tokios mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Jo valgyti šaldytas labai skanu.O dėjau į jogusrtinį tortą ,jogurtas man ištežo.Reikėjo gal pirma jas atitirpinti?Pradėjo jos atitirpti jogurte ir pasileido.
Už pyragą,ačiū. 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti