Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Gavome, ir daug. Ėjo labai siauru ruožu. Ingrida irgi gavo greičiausiai, nes nuo jos atėjo. Paskui debesis nuvarė Radviliškio pusėn. Ten FB kėlė pasaulio pabaigą. Su ledais ir uraganu. Ko gero, taip ir buvo. Griaustinis kokią valandątoks keistas tolumoje, be pertraukos, lyg kur palubėje. O toliau į rytus greičiausiai sausra.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Mažoka mano medžiams to lietaus. ax.gif
Atsakyti
Atrodo. lijo pas mane gerai, bet bulves kiaušinėjant vos pirštų neišsisukinėjau - sausa giliau. Žemė smėlis, bet kažkoks sukietėjęs per tas sausras blink.gif . O jau gismeteo žada toliau sausus orus unsure.gif Tai ir nebeperlys, turbūt, giliau . ax.gif
Atsakyti
Ingrida , neturi lietmačio ?
Šiandien MB išvažiavo tręšti, traktorius jau skersai vagų eina , klimpsta. Viso per parą apie 35 mm
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Neturiu IK.
Vakar žadėtas lietus kažkur nuplaukė? ax.gif
Atsakyti
Vakar Panevėžyje lijo, nevyk dievo į obelį. Na gerai, nukrito 10 lašų.
Dabar tavo pusėje debesys keliasi.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Jokio lietaus nemačiau nuo šeštadienio,nė lašo. bigsmile.gif
Atsakyti
Tas lietus tai keistai, ruožais lyja Lietuvoj:blink: Arbūzai kažin kaip išgyvens, užplakti kažkokie. Nu bet neturiu noro šiemet apie juos šokinėti, tai tegul patys nusprendžia, kaip gyvent biggrin.gif
Šiandien bus karšta, jau dabar +20 °C. Bandžiau vakar vakare ravėt, tai šiek tiek dar per šlapia, traukiasi su visa žeme žolė. ax.gif Kiemas atgavo vaizdą - sužaliavo žolė po sausros ax.gif
Dalį braškių, pačių skaniausių , vistik uždengiau agro nuo strazdų. O kitas tai kapoja toliau, lieka ir man dar iš tų neuždengtų, kur aukščiau po lapais ir neaptinka tie pabaisos. unsure.gif Net tų strazdų karkimas mane nervina biggrin.gif Kaip ir Ingridai, norisi nusukt sprandą biggrin.gif
Atsakyti
Nusukau dviems sprandą,pakabinau ant pagalio,nei vieno starzdo nebe matau,bet braškės uždengtos.Jau ir žemuogių pavalgėme,o tai tik koteliai bekabojo.Vieną lavoną baigia skruzdėlės sudoroti,o tai sakiau nunešiu prie serbentų.Gal serbentų paragausime bent?
Medlievų neparagavome net ,nei vienos uogos. blink.gif
Atsakyti
Kaip tu pagavai tą strazdą? Jei uždengtas laikai, tai gal tas uždengim as labiau padėjo? Esu girdėjusi, kad varną reik pakabint, kai varnos į viščiukus įsisukdavo. ax.gif 4u.gif
Jei braškės uždengtos, tai nešk tą lavoną prie serbentų, gal tikrai suveiks. Mano serbentų nelesdavo, gal neskanūs biggrin.gif
Atsakyti
Pagavau,kai palindo po agroplėvele,nesunku buvo jau tada sugauti. ax.gif
Oi mano raudoni,vos ne vyšnios didumo ir neliko pernai visai.Dar tik rausta palauksiu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sadistes biggrin.gif Jeigu rimtai,kelios dienos tik pasirode strazdai.Tikiuos liks uogu iki penktadienio,parvaziuos mano skeriukai wub.gif
Atsakyti