Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Česnakų pestus gaminu įvairių skonių ir šaldau. Vieni su žemės riešutais, kiti su krapais ir aliejumi, dar kiti su sviestu. Aštrūs, su žolelėmis. Viską šaldau. Mano vienos darbininkės artimieji augina didesnius plotus, tai gaunu tų žalėsių maksiminiais maišais. Tik šiemet gal jau labai mažai gausiu.

Dengiu šilauoges, trešnes, vyšnias. Reikės ir braškes. Tiesiog įkalu kuoliukus, tinklą antį jų ir tiek žinių. Prieini, pakeli, pavalgai.Buvo kelios uogos sausmedžio, kelias paragavome, kelias palikome prinokti. Vakar jau neradome nė vienos. O į tinklą įsipainiojusiam strazdui vieni niekai gyvastį panaikinti Pykstu ant jų. Tiek darbo trešnes uždengti, o jie lenda kaip pasiutę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iš Kaimo: 10 birželio 2023 - 21:13
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Laistome ir pabaigos nematome.
Atsakyti
Labukas,laistytojos biggrin.gif Prisidedu prie visu vargstanciu.Prilaisciau,uzklojau siaudais,kaimynkai akys issoko tongue.gif ,ir tikiuos,kad bus gerai.Siltnamio stoga taip pat uzdengem,joks gyvis negali atlaikyt tokios kaitros.Kiemas isdeges,tik rugstynem nieks nesidaro biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Kokiam Ingrida paukšteliui galvą nusukt ketinai? As net kurklio negaliu žudyt, ką jis kaltas dėl savo prigimties mirksiukas.gif
Atsakyti
Nervai nelaiko jau... aggressive.gif Ir sausra, ir strazdai unsure.gif Nepadeda mano apsaugos nuo strazdų... Kapoja braškes . Kelias dienas buvo ramu, o vėliau jiems pokum pasidarė tie mano diskeliai ir maišeliai :rolleyes Po plėšrūno aitvaru tik nelenda kokių 2 m spinduliu, o toliau nuo jo - kapoja visas raustančias. Kai daugiau pradės nokti, tada ir mums liks ax.gif
Daugiaaukščiai svogūnai šiemet gražūs bigsmile.gif Būdavo, visad laiškai apsimiltuoj, o dabar gražūs ax.gif
Atsakyti
Buvusioji, gal gavai kelis lašus. Šiandien skambinau į tavo pusę, sakė, lyg bando kažkas nukristi.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
pas mus dievo išrinktieji biggrin.gif šianakt gavo kelis lašus, net darbe ant asfalto iš ryto balos...o va kur reikia pvz man ant vienmečiu geliu nes jau užsip...nus laistyt nulis lietaus unsure.gif
Atsakyti
Nukrapijo vakar.Ryte radau kedes dregnas,bet koju eidama per zole(stagarus)nesuslapau biggrin.gif Laisciau viska,rytdienai siltnamis liko.Tiek tos naudos is lietaus :mirksiukas
Atsakyti
As jau žiuriu kiek šiltnami agurkus belaistyčiau sausa, o ir pomidoru viršunes sukasi nors tuos stengiuosi rečiau ir gausiau liet bet matyt negana, anakrt purkštukus pajungiau šiiltnami bet taii kur kliuvo kur ne mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Paguoda,bent agurkai gerai mezga šiltnamyje. ax.gif Lauke susisukę,nubalę,šattos naktys.
Šiltnamyje melionai pradeda žydėti ir trys arbūzai gražūs,lauke-tragedija. bigsmile.gif Pradedu įtikėti,kad reikia visą daržą perkelti į šiltnamius. mirksiukas.gif Ir braškių niekas neliečia jame. blink.gif
Atsakyti