Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

QUOTE(Lyžuka @ 2023 06 06, 08:19)
Nelyja, šianakt kazkoks balvonas dvi vištas išneše bet ir pati kalta visai pamiršau uždaryt  doh.gif tik plunksnu kruvos o kita lyg sveika bet nepaeina vartosi nespr gal kur ikando jai, pjaut irgi nesinori gal kokiia lape pasiutus  unsure.gif


Lyžuka, vištos neserga pasiutlige. Nes jų kūno temperatūra apie 40C. Gal koks šuo įsisukęs buvo ? Bet tavo Pitagoras turėjo nubaidyti... Mes kol Bosą turėjome, tai visos lapės nė artyn nėjo. Nors ne, kartą MB žiūri kašį, terasos durys atviros, už kelių metrų stovį lapiukas ir tas kašiu domisi. Nubėgau, paleidau Bosą. O tas kol visus kampus paženklino, lapiukas kažkur dingo. Uždariau Bosą, po pusvalandžio vėl lapiukas teliko žiūrėti prisistatė. biggrin.gif
Atsakyti
nu ką jis nubaidys uždarytas voljere, vieną bijau laikyt palaidą, kad kur po tvora neprasikastų, tuo labiau dveji kaimynai laiko šunis tai kad iš dyko buvimo nesugalvotų aplankyt juuos, nu bus kaip bus šiandien kol darbe aplamai iš jų buveines neišleidau
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Mano vieni kaimynai išleidžia vištas iš aptvaro,tik vakarais.Kitų vaikšto palaidos,iš būrio beliko 4 vištos ir gaidys.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Kur gauti lietaus ????
Vien per mėnesį prie namų sunaudojome vandens už 80 eurų. O dar kiek iš sandėlio. Laistymas vyksta visu pajėgumu.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka


Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Kuo užsiimate ? Laistote ?
Atsakyti
Joaaa, pagrindinis darbas - laistymas ax.gif
Greit iškils žieminių česnakų žvakės, gal kam pravers. 4u.gif Bandysiu šiemet džiovinti, jei nepamiršiu smile.gif Kas žiūrit youtube kanalą:
česnakų žiedkočiai
kovoju su juodom skruzdėm, išgraužia braškes, tai esu pikta ant jų. Nuo paukščių kolkas lyg pavyko apsigint vanagu, diskeliais ir mėlynom juostom šlamančiom. Bet va skruzdės ne mažiau sugadina ax.gif
Atsakyti
Pikta labai labai.Duotų kas automatą be gileščio iššaudyčiau paukščius-strazdus.Tiek jau buvo uogų raudonų,nei vienos braškės,jau tik noksta iškapota. bigsmile.gif Dengiu,nors kiek gausiu.Taip sunku laistyti,bac atskrido ir nėra. blink.gif
Suprantu serbentų irgi nebus.Pernai geltonų nespėjome ir paragauti. ax.gif
Atsakyti
Po agro tai garantuotai bus braškės tavo, bet tas dangstymas pirmyn-atgal taip vargina... Tai nudengiau ir prikaliau strypų su diskeliais ir mėlynais kaspinais. Nes ir laistyt reik, ir skint. Pas mane dar strazdus labai domina mulčas, nes kapsto ir lesa sliekus iš po mulčo. Tai mano mulčiavimo pastangos perniek, reik vis tikrint ir tvarkyt. biggrin.gif
Atsakyti
Galėjau parazitui galvą viena nusukti.Iškrito ar iš lizdo,ar jau mokosi skraidyti,vos paskrenda,paėmiau į rankas.Galvoju paiimi ir nusuki galvą.Nu negalėjau,paleidau,skrisk mintyse parazite. mirksiukas.gif
Atsakyti