Žolia akaciją ružavą sugebėjau prijaukint tik atkirtusi atžalą augančią iš suaugusio medžio šaknų.
O baltos iš Kaimietukės auga labai nevienodai, viena lėtai, nenoriai...o kita dangų remia, valandom auga. Bet dar net lapeliai neišsprogę.
Šilkmedis mano vėlyvas irgi tik pumpuriukai dar.
Ai, pakanka man ir tos vienos. Norėčiau nebent kitos spalvos. Žinau mieste, prie ligoninės vieno namo kaiminystėj yra violetinė, labai graži . Ir ten tų vaikų būna priaugę, bet nedrįstu raut, nors ir valdiškoj teritorijoj jau. Dar geltonas (gal pupmedis?) man labai gražu
Diena nusimato graži, o aš turėsiu troboj tupoėt Privalau pirmadienį pirties kepures jau išsiųst, o dar išsiuvinėt. Va todėl ir nepatinka vasarą veltinį velt, kai norisi į kiemą, o turi dirbt namie. bendrai, gal daugumai nepatinka vasarą dirbt uždarose patalpose.
Lygtai pupelės kalasi lauke, bijojau, kad vabalai neišėstų . Man dažnai būna, kad išėda kažkas vidų besiskleidžiant pupai .
Papildyta:
O jau trešnių ir obuolių primegzta... Ar besuvalgysime ?
Pirmieji praradimai. Dvi vyšnios taip patvarkytos kokomikozės , kad gyvenime nesu mačiusi. Pirma mintis - rauti jas velniop. Bet pačios didžiausios. O šalia kitų veislių dvi gyvos. Ir Žagarvyšnė gyva.
Užvakar MB purškė medžius nuo ligų ir kenkėjų. Pirmą kartą gyvenime apdegino. Bet tik viena obelaitė šitaip jautriai sureagavo. Visas šonas parudavo.
Bet turbūt , kad neįmanoma išgydyt. Man kasmet vyšnia kelias šakas nudžiovina, nors ir purškiu. Tai galvoju raut ją lauk. Reik ieškot žagarvyšnės sodint, jos lyg atsparesnės moniliozei.